>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.05.2024 (środa)

Status
Zamknięty.
lukas88 334K

lukas88

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Ręczna- Liga mistrzów Mężczyźni
Godzina: 20:45
Spotkanie: SC Magdeburg- Industria Kielce
Typ: Remis do przerwy lub w całym meczu
Kurs: 5,60
Bukmacher: Fortuna

Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/liga-mistrzów-liga-europejska-oraz-puchar-europejski-mężczyzn-i-kobiet-sezon-2023-2024.168751/post-7262954
Analiza:


Ponawiam tym z przed tygodnia gdzie również szukałem remisu w spotkaniu Kielczan. Było blisko ale niestety zabrakło trochę szczęścia. Dziś na papierze wygląda na pewne zwycięstwo Magdeburga ale nie takie cuda już widziałem w handballowej Lidze Mistrzów. Kielczanie pojechali do Magdeburga bardzo osłabieni, nie ma:
- podstawowego defensora jakim jest Tomek Gębala
- podstawowego lewego rozgrywającego Szymona Sićki
- Michała Olejniczaka który swoja dynamiką dużo dawał w ofensywie ale także był ważnym punktem obrony przez swoją siłę fizyczną

Ogromnym problemem będzie rozegranie, praktycznie cały mecz będzie grał Alex (bo nie oszukujmy się ale Paczkowski to trochę inny rozmiar kapelusza, a wstawianie Arka Moryto na prawą połówkę nie wychodzi z korzyścią dla zespołu Industrii, ale myślę że Talant będzie wierny swojej wizji i zobaczymy przez kilka minut Arka na tej pozycji). Brak Szymona i Michała powoduje że środek i lewą połowę rozegrania obstawiać będzie trzech zawodników: Karacić, Thrastrason i Daniel Dujshebaev, zatem skromne możliwości rotacji. Koło mamy w pełnym składzie bo zdrowi są Artem i Nicola, i tutaj uważam że jest manewr do poprawy bo w pierwszym meczu w Kielcach tylko 4 bramki tych dwóch zawodników, przy 6 próbach. Uważam że Igor i Alex powinni mocnie poszukać współpracy z obrotowymi.

Widzę tez szansę w defensywie za sprawą gry Dylana, który szybko wyleciał z boiska w pierwszym meczu prze pochopną decyzję nieudaczników z Macedonii. Uważam że Dylan wysunięty w defensywie może mocno wyeliminować z rozegrania Gisliego, który robił co chciał w Hali Legionów.

Pole do poprawy ma również Andi, któremu mecz w Kielcach wyszedł przeciętnie, i miał 3 interwencje mniej od swojego przeciwnika po drugiej stronie boiska, jednak tutaj do wyniku Hernandeza mocno przyczynili się Kielczanie rzucając czasem z głupich pozycji.

Reasumując uważam że Kielczan stać na dobry mecz i awans do Kilonii, w świetnej formie jest Igor, Alex też powinien dziś być skuteczniejszy niż przed tygodniem. Moim zdaniem Magdeburg mimo że jest ogromnym faworytem będzie miał ogromne problemy z defensywą Kielczan, która pokazała już wielokrotnie że w trudnych momentach potrafi się kosmicznie zmobilizować. W Kielcach przy problemach zdrowotnych to czasem można zauważyć że "im gorsza sytuacja" tym lepiej.

Inne luźne propozycje:
Kielce+3,5 @ 1,86
Igor over 3,5 gola@ 2,04
Magdeburg under 31,5 @ 1,85
Fortuna

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
anzelmo 137,6K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Dortmund - PSG
typ PSG under 55,5% posiadania
Buk Etoto



Tak na pierwszy rzut oka lekko za wysoka ta linia dla mnie mecz 50/50(także jeśli chodzi o wynik i posiadanie) wiadomo zależy jak ułoży sie mecz kto będzie zmuszony do gonienia wyniku ale.... większość widzi PSG w roli faworyta ja uważam ze tutaj każdy wynik możliwy. Dortmund u siebie zawsze grozy lubi i potrafi atakować piłka im nie przeszkadza podobnie ma sie sprawa z PSG lubią grać na kontrę. Mecz powinien byc otwarty obie ekipy nie specjalnie lubię i potrafią bronić wiec goli tez nie powinno zabraknąć presja publiki nie wydaje mi sie żeby PSG tak zdominowało rywala w tym aspekcie.

100
Brak kursu
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Volleyball_Expert 379,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny - ATP Madryt
Godzina: 21:35
Spotkanie: Fritz - Cerundolo
Typ: (Dokładny wynik meczu 2:0 dla Fritz)
Kurs: 2.29
Bukmacher: Betclic
Post w dziale:
Analiza:
Fritz w meczu z Hurkaczem zagrał kapitalne spotkanie. W meczu Amerykanin zaserwował, aż 10 asów serwisowych. Procent pierwszego serwisu to prawie 90%. Hubi nie miał w meczu nawet jednego break-pointa co mnie mocno zaskoczyło. Fritz wygrał z tenisistami, którzy dość mocno preferują nawierzchnie ziemna Darderim, Baez oraz ostatnio z Hubim, który ulubiona nawierzchnia to bardziej twarda, ale ostatnio także solidnie prezentujący się na nawierzchni ziemnej. Dla Fritza może nawierzchnia ziemna nie jest ulubiona, ale patrzac jak ostatnio się na niej prezentują to jest naprawdę zaskoczony. Cerundolo ostatnio może kursy tez wskazują dość podwyższone na Fritza że względu na oststnio wygrana Argentyńczyka z Zverevem, ale tam naprawdę Niemiec zagrał bardzo słabe spotkanie i bym dużej uwagi odnośnie tego meczu uwagi nie poświęcał i jakiegoś ogromnego optymizmu w stronę Argentynczyka. Ostatnio Fritz dobrze zaprezentował się w Madrycie natomiast Argentyńczyk odpadł na początku turnieju. Idę w dzisiejsze pewne zwycięstwo Fritza. Pozdrawiam.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 798,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Dortmund - PSG
Typ: rzut karny
Kurs: 2.90
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale : https://forum.bukmacherskie.com/thr...-04-2024-1-05-2024.170960/page-2#post-7262986

Myślę , że typ jak każdy inny no bo czy to kartki czy bramki wiadomo wszystko się zdarzyć może a samo spotkanie pokaże i napisze swoją statystykę , pójdę w wapno ze względu na to kto sędziuje , a jest nim Anglik Anthony Taylor , statystyka pana Taylora jest dosyć bogata zarówno w kartki jak i karne , w tym sezonie w LM podyktował jednego karnego w meczu Sociedad - Benfika natomiast bardzo bogato w karne jest w Premier League bo na 24 mecze 12 karnych ,w LM ogólnie to także sporo karnych podyktowanych przez pana Taylora bo w 33 meczach 12 myślę że obie druzyny dosyć często będą gościć pod bramką rywala i kto wie może i pan Anthony dopatrzy się jakiegoś przewinienia .

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom