>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Turyn 2006

Status
Zamknięty.
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
Rosja - Kanada
To spotkanie zapowiada sie pasjonująco. Obie druzyny na pewno zagraja na swoim najwyzszym poziomie - ciezko aby bylo inaczej, w koncu przegrywajacy odpada z turnieju. Rosjanie na tym turnieju zachwycaja. Po porazce w pierwszym spotkaniu ze Slowacja, wygrali pozostałe cztery mecze, prezentujac jednoczesnie doskonały hokej. Siła napedowa tej druzyny sa młodzi ambitni zawodnicy tacy jak: Kovalchuk, Oviechkin, Malkin, Afinogenov, Frolov, Tyutin... W połaczeniu z dojrzałościa prezentowana przez np. Kovaleva, Sushinskiego i Kharitonova, stanowi to mieszanke zdolna zagrozic wszystkim. Kanadyjczycy natomiast zawodza. Odniesli juz dwie porazki w turnieju (ze Szwajcaria(!) i z Finlandia), a styl spotkan które wygrali nie byl powalajacy na kolana. Tej druzynie brakuje przede wszystkim skutecznosci - oddaja mnóstwo strzałow, a bardzo mało z nich znajduje droge do bramki. Dzis rowniez trudne zadanie przed napastnikami ekipy &quot;Klonowego liścia&quot;, bowiem w bramce Rosji bedzie stal doskonały goalkeeper - Yevgenyi Nabokov. Kolejnym plusem dla Rosjan jest to, ze w tym turnieju pokonali juz druzyne (USA - 5:4), która prezentuje bardzo podobny styl gry do Kanadyjczyków. Podsumowując, uwazam ze Rosjan stac na sprawienie niespodzianki i pokonanie mimo wszystko faworyzowanych Kanadyjczyków.
Typ: 1
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Podobnie i ja mysle, rosjanie graja bardzo dobrze, widac ze zalezy im na zwyciestwie w tym turnieju.Natomiast to co wczoraj pokazali Kanadyjczycy w 3 tercji ( jak powiedzial Szpakowski - &quot; w 2 polowie&quot; ???? ) moze zalamac.Czesi przycisneli ich do wlasnej tercji i gdyby nie dobra gra Brodeur&#39;a moglo by sie skonczyc calkiem inny wynikiem.Ja jednak bardziej od wygranej jednej ze stron w tym spotkaniu postawilbym na under w tym spotkaniu.Nie wiem dlaczego ale czuje ze nie bedzie tu zbyt wysokiego wyniku.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Mecz Czechy -Słowacja typ na awans awans Słowacji....... ⛔ .gdyby tak się skończyło miałbym 250 zł ,a tak to nic.Jak tego nie można strzelić z 10 cm do bramki w końcówce,nie mogę tego zrozumieć,byłby remis i w dogrywce,Słowacy by wygrali.Wycofali bramkarza i w ostatnich sekundach Czesi strzelili 3 bramke.Szkoda......
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Mecz Czechy -Słowacja typ na awans awans Słowacji....... ⛔ .gdyby tak się skończyło miałbym 250 zł ,a tak to nic.Jak tego nie można strzelić z 10 cm do bramki w końcówce,nie mogę tego zrozumieć,byłby remis i w dogrywce,Słowacy by wygrali.Wycofali bramkarza i w ostatnich sekundach Czesi strzelili 3 bramke.Szkoda......
Coz jak pech to pech ???? bo wczoraj wszystko ladnie wchodzilo, oprocz tych Slowakow, ktorzy przez wszystkie mecze grupowe grali dobrze i musieli sie wylozyc juz na cwiercfinale.

Co do polfinalow to licze na undery w tych spotkaniach, napewno wszystkie druzyny beda graly bardzo uwaznie w obronie i strzela bardzo malo bramek.Do tego bramkarze wszystkich druzyn grajacych w polfinale graja na bardzo wysokim poziomie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom