>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Turnieje fifa

R 125

roger12

Użytkownik
Witam
Czy ktoś z was wie może, może są tu tacy którzy próbowali swoich sil w głównych turniejach fifa.Dotychczas grałem na serwerach czy to Xbox cz PS. Wiadomo e-sport rozwiną się niewyobrażalnie wiadomo taka gra jak Fifa jak narazie takiej popularności nie ma choć już tworzą ligi w swoich krajach. Legia np ma już 2x swoich zawodników. Moje pytanie brzmi jak wyglądają takie turnieje na czym one polegają czy do takich turniej typu eliminacje do mistrzostw przymusowe jest granie w Ultimate team czy można grać zwykłymi drużynami. Ogólnie jak takie coś wygląda chciałbym się trochę zaangażować w e-sport.
Pozdrawiam.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Witam
Czy ktoś z was wie może, może są tu tacy którzy próbowali swoich sil w głównych turniejach fifa.Dotychczas grałem na serwerach czy to Xbox cz PS. Wiadomo e-sport rozwiną się niewyobrażalnie wiadomo taka gra jak Fifa jak narazie takiej popularności nie ma choć już tworzą ligi w swoich krajach. Legia np ma już 2x swoich zawodników. Moje pytanie brzmi jak wyglądają takie turnieje na czym one polegają czy do takich turniej typu eliminacje do mistrzostw przymusowe jest granie w Ultimate team czy można grać zwykłymi drużynami. Ogólnie jak takie coś wygląda chciałbym się trochę zaangażować w e-sport.
Pozdrawiam.
Może powiem Ci jak to było we Wrocławiu, sam nie brałem w tym udziału, ale kolega trafił na taki turniej.
Wymogiem w tym przypadku było zagranie któregoś z rzędu sezonu Śląskiem w karierze tzn. Fifa 17 czyli powiedzmy grasz w sezonie 22/23 Śląskiem, więc się z tym identyfikujesz itd ;), zgłosiło się kilka osób patrzyli na wyniki z LW. I tak trafił do turnieju, gdzie grali w drużynie gracz fifa + prawdziwy piłkarz w przypadku Śląska - Łyszczarz. Później nie było opcji zostania e-piłkarzem w Śląsku.
Wydaje mi się, że najlepiej jest pisać do klubów z pytaniem czy chcą się zaangażować itd, jeśli oczywiście grasz dobrze - Elite 1, Elite 2 w LW. Jeśli grasz przeciętnie tzn. Goldy i niżej w LW, to raczej bym się nie pchał w to, ale próbować zawsze warto. ????
Z takich graczy e-sportowych --&gt; Paniol - GKS Tychy - ma kanał na YT, obczaj sobie, może coś znajdziesz jak zostać pro playerem ;).
Wiem też, że były organizowane MP Polski w Fifie 17 , ale nie brałem udziału to i nie wiem jak to wyglądało do końca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom