>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Totolotek PP: Wylosowano pary I rundy

Status
Zamknięty.
arass1 239,8K

arass1

Użytkownik
Dzisiaj w siedzibie PZPN wylosowano pary I rundy Pucharu Polski. Mecze tej fazy rozgrywek odbędą się 24, 25 i 26 września.

I runda:
Unia Skierniewice - Piast Gliwice
Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa
Cracovia - Jagiellonia Białystok
Gryf Wejherowo - Lechia Gdańsk
Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn
Odra Opole - Arka Gdynia
Pogoń Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chemik Police - Stal Stalowa Wola
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Zagłębie II Lubin - Miedź Legnica
Rekord Bielsko-Biała - Concordia Elbląg
Legia II Warszawa - Wigry Suwałki
Elana Toruń - Radomiak Radom
Chełmianka Chełm - Znicz Pruszków
Błękitni Stargard - Wisła Kraków
Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa
Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Sandecja Nowy Sącz
GKS Katowice - Warta Poznań
Gryf Słupsk - Górnik Łęczna
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
Hutnik Kraków - Resovia
Chemik Bydgoszcz - Wisła Płock
Stal Brzeg - Olimpia Elbląg
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Olimpia Zambrów
Chrobry Głogów - Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź
GKS Bełchatów - GKS Tychy
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów
Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Olimpia Grudziądz - Stal Mielec

Pary kolejnych rund wyłonią odrębne losowania. Finał Pucharu Polski zostanie rozegrany 2 maja na PGE Narodowym w Warszawie. Mecze będą transmitowane na antenie Polsatu Sport.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
seba23 138K

seba23

Użytkownik
Taki kuponik na nadchodzące spotkania w 1/32 PP sobie wymyśliłem na awanse ekip z Ekstraklasy, najwyższy kurs wyszedł w STS:
1. Wejherowo - Lechia @ 1,17 po tym szybkim 0-2 wydawało się, że to będzie właśnie ta pierwsza sensacja
2. Głogów - Lech @ 1,20 
3. Środa Wlkp. - G. Zabrze @ 1,14 
4. Bydgoszcz - W. Płock @ 1,1 
5. Niepołomice - Legia @ 1,2 
6. Skierniewice - Piast @ 1,1 
Ako: 2,32 blisko było sensacji ale skończyło się happy endem ????

W zasadzie nie ma co się zagłębiać w szanse gospodarzy na awans ale jak wiadomo w pucharach różne rzeczy się dzieją ale jakoś nie widzę tutaj spotkania w którym mogłoby dojść do mega sensacji:
1. Gryf Wejherowo - ostatnie 18 miejsce w II lidze, bilans 0-2-8, dom 0-1-4
2. Chrobry Głogów - 17 miejsce w I lidze, bilans 1-2-7, dom 1-1-3
3. Polonia Środa Wlkp. - 10 miejsce w III lidze, bilans 3-2-4, dom 1-1-3
4. Chemik Bydgoszcz - 10 w IV lidze, bilans 4-1-3, dom 2-1-2
5. Puszcza Niepołomice - 9 w I lidze, bilans 4-2-4, dom 0-1-4
6. Unia Skierniewice - 8 miejsce w III lidze, bilans 4-1-4, dom 2-0-2

Zdaję sobie sprawę, że dla każdej z tych drużyn to będzie mecz sezonu i wykrzesają z siebie wszystko co mogą najlepszego ale moim zdanie różnice są nazbyt duże aby w jakiejś z tych par doszło do sensacji. Z drugiej strony odpadniecie wymienionych ekip z Ekstraklasy na tym etapie i z takimi rywalami to byłaby kompromitacja. Kursy na czyste 2 w tych parach w regulaminowym czasie a więc 90min dają ładne ako: 4,63 ale ja wolę na spokojnie bo zawsze może trafić się w którymś ze spotkań dogrywka czy nawet rzuty karne. Może macie jakieś przemyślenia na temat wymienionych spotkań także walcie śmiało.
 
 
kibic-zwierze 44,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Że wszystkimi sie zgadzam i sam mam takie. Dodałem też awans Jagiellonii na Cracovii. Cracovia ma derby zaraz i myślę, że na tym się skupi. Przewiduje trochę rotacji przed tym meczem. Moim zdaniem dobry kurs na awans Jagiellonii. 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:00 Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn
Awans Ruch @ 3.63 
  
STS

Puchar Polski ma to do siebie, że lubią w nim padać niespodzianki. Ruch Chorzów, który jak dobrze wiemy miał i dalej ma problemy finansowe, a kibice nie przychodzą na spotkania domowe w ostatnich tygodniach zaczął punktować w ligowej tabeli i pnie się w górę. Na dodatek zespół ten w weekend odpoczywał z powodu przełożenia spotkania z Gwarkiem Tarnowskie Góry. Złego słowa nie można napisać o gościach, którzy w poprzednim sezonie mieli problemy lecz udało im się utrzymać 1 ligę, a dzisiaj?. No właśnie, a dzisiaj zespół ten po dziesięciu kolejkach jest na piątym miejscu i wychodzi na to, że ma zamiar bić się o ekstraklasę. Na temat gry obu klubów nie będą się wypowiadał bo nie miałem okazji oglądać, a więc nie jest to analiza lecz post napisany czysto statystycznie. 

Wejherowo - Lechia | Lechia + 1.5 gola @ 1.45
Chrobry - Lech | Lech + 1.5 gola @ 1.60
AKO: 2.32 
  
STS

Typy postawione ewidentnie na faworytów w tych spotkaniach jak do wygrania Pucharu Polski. Lechia Gdańsk jako obrońca tytułu w ostatnich meczach pokazuje wysoką formę i dzisiaj pomimo, że jest to bliski wyjazd nie może sobie pozwolić na blamaż. Co prawda w najbliższy weekend czeka ich wyjazdowe starcie z Legią, ale dzisiejszy mecz również jest ważny. Sam trener Stokowiec uczula przed tym spotkaniem, że 
To nie są łatwe mecze, ale mamy fajne przetarcie i zawodnicy są bardzo świadomi. Przed nami długa droga i wiemy dobrze, że mecze mogą być na styk. Na tym polega cały urok pucharu. Będziemy mocno skoncentrowani 
Co najważniejsze trener zapowiada, że w wyjściowym składzie nie będzie rewolucji a zaledwie kilka zmian. 
Drugie spotkania zapowiada się również ciekawie, a na pewno będzie wyjątkowe dla trenera gospodarzy, który grał w Lechu, a rok temu prowadził ich jako trener. Mowa oczywiście o Ivanie Djurdeviću. Gospodarze jednak ten sezon zaczęli kiepsko. W tegorocznych rozgrywkach głogowianie zajmują przedostatnie miejsce i na swoim koncie mają zaledwie dwa zwycięstwa, jeden remis i aż siedem
porażek. Znalazłem ciekawą wypowiedź trenera przed tym spotkaniem
Mamy swoje problemy, podobnie jak Lech. Skupiamy się na tym, co jest dla nas priorytetem, a jest nim liga. Puchar Polski również jest dla nas ważny. Klub taki jak Chrobry Głogów zawsze chce walczyć i wygrywać - komentował Djurdjević.

Lech również nie jest w najwyższej formie, ale to spotkanie może być dla nich przełomowe. W weekend jadą do Zabrza, a dzisiaj będą chcieli zbudować falę dobrych meczów i co najważniejsze passę zwycięstw. W składzie zapewne zobaczymy kilka rotacji, ale podobnie jak wyżej nie będzie to rewolucja. Dzisiaj na pewno nie zagra Tomczyk, który doznał kontuzji w ostatnim spotkaniu ligowym. Reszta zawodników jest brana pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz z Chrobrym - mówi asystent trenera Dariusza Żurawia, Karol Bartkowiak.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Środa Wlkp. - Górnik Zabrze | Górnik + powyżej 1.5 gola w meczu @ 1.44
16:00 B. Stargard - Wisła Kraków | Wisła @ 1.52
20:30 P. Niepołomice - Legia W-wa | Legia @ 1.38
AKO: 3.02
Fortuna


Czas na kolejny dzień z Pucharem Polski. Jak widzimy w podanych typach powyżej niema żadnego szaleństwa, a jest to proste granie na faworytów, którzy nie powinni mieć problemów z pokonaniem swoich przeciwników. Zapewne w ekipach gości dojdzie do kilku rotacji w składach bowiem cała trójka ekstraklasowiczów w weekend ma bardzo ważne pojedynki ligowe. Nie zmienia to jednak faktu, że do PP jak i samych spotkań mają podejść obojętnie. Jest to szansa dla zmienników, którzy mają okazję pokazać swoje umiejętności i zachęcić go do stawiania czy dawania szans w kolejnych spotkaniach. Z stawka niema co szaleć bowiem wczorajsze pojedynki pokazały, że ten Puchar lubi mocno zaskakiwać...
 
jozzy22 600,1K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 25 września 2019 08:19 przez ibis
16:00 B. Stargard - Wisła Kraków | Wisła @ 1.52
 
Wisle to ja bym radził jednak odpuścić. Sytuacja kadrowa lipna w niedziele derby tak więc lepiej omijać szerokim łukiem zwłaszcza po tym co widzieliśmy wczoraj. Jeśli już to można pograć coś w kierunku gospodarzy

STARGARD  awans  3.85   fortuna   
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Niby Wisła ma te derby, ale trener zapowiedział najmocniejszy możliwy skład bez kalkulacji. Błękitni już sprawili wielką niespodziankę parę lat temu w Pucharze Polski, ale czy stać ich na dokonanie tego znowu? W Wiśle sporo kontuzji, ale Puchar Polski jest to w zasadzie najkrótsza droga dla takich zespołów do europejskich pucharów, a na tym na pewno zależy Wiśle. Puchary rządzą się własnymi prawami, ale wydaje mi się, że w tym meczu niespodzianki być nie powinno. 
Jeżeli już chodzi o niedzielne derby, to bardziej skoncentrowałbym się na meczu Cracovia - Jaga, ze względu na mecz w niedzielę zawodnicy z Krakowa mogą odpuścić w jakimś sensie ten mecz, a Jagiellonia gra swoje i nie traci punktów. Ponadto Cracovia zagrała w niedziele mecz z Legią, który kosztował ich sporo sił, a dzisiaj po 3 dniach mają kolejny mecz z bardzo mocnym rywalem na naszym polskim podwórku, który grał swój mecz ligowy w piątek, a więc są to 2 dni więcej odpoczynku - nasza polska liga nie jest nauczona grać tak często, a 2 dni więcej odpoczynku to kupa czasu dla takich zawodników jakich mamy w Ekstraklasie. Myślę, że w tym meczu warto postawić na awans Jagi, która w tym meczu powinna wyglądać lepiej pod względem kondycyjnym, a to jest kluczowe w naszej polskiej lidze. 

Jagiellonia awans @1,85 Fortuna   Jagiellonia grała w piłkę, a Cracovia bezlitośnie wypunktowała ich kontrami. A do tego ten strzał z 5 metrów obok bramki wykonany przez Kadleca.. To mogło wyglądać inaczej.  


W mojej opinii warto także zagrać na Górnik Zabrze, który gra z trzecioligowcem i to zespołem, który jest po prostu średniakiem tej ligi. Jest to bez wątpienia święto dla kibiców ze Środy Wielkopolskiej, ponieważ nigdy ich drużyna nie grała przeciwko drużynie występującej w Ekstraklasie. Oglądałem Górnik w niedzielę przeciwko Pogoni - gdyby dopisało im troszkę więcej szczęścia w drugiej połowie to mogliby strzelić minimum 3 gole, a ich super strzelec, a zarazem kapitan drużyny - Angulo wyglądał świetnie i zaliczył swoje 50 trafienie w polskiej Ekstraklasie. Myślę, że dzisiaj zobaczymy parę zmian personalnych w składzie Górnika, ale nie spodziewam się jakiś drastycznych roszad. Ta kolejka Pucharu Polski jest dla nich obowiązkiem wygrania. Chudy w bramce bronił dobrze przez weekend, przy bramce na 1:0 dla Pogoni nie miał w zasadzie szans, ponieważ zawodnik dobijał piłkę z 3 metra po zamieszaniu w polu karnym. Liczę, że od początku dzisiaj zagra w ataku Angulo, a na skrzydle Baidoo, który po wejściu z ławki za Zapalnika wniósł w ten mecz sporo dynamiki. Uważam, że Górnik wygra to spotkanie pewnie i zobaczymy ich w dalszym etapie Pucharu. 

Górnik handicap -1,5 @1,77 Fortuna   
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Do pierwszoligowca przyjeżdża dzisiaj Arka grająca w Ekstraklasie. Odra sezon zaczęła fatalnie, zajmują ostatnie miejsce w Fortuna 1 Liga i po 10 kolejkach zdobyli zaledwie 3 punkty remisując trzy mecze, a na dodatek strzelili zaledwie 4 gole oraz stracili już ich aż 16. Zawodnicy z Gdyni też nie mają super startu w Ekstraklasie, ale zdołali już uciułać 8 punktów po 2 wygranych oraz 2 remisach w 9 kolejkach, a przy tym strzelili 7 goli i stracili 14. Goście tego spotkania Puchar Polski można powiedzieć, że lubią. W ubiegłym roku odpadli w 1/8 finału, w sezonie 17/18 przegrali w finale, a w sezonie 16/17 nawet wygrali Puchar - a więc to nasuwa jedną myśl dla mnie, że ta drużyna podchodzi do tej formy rozgrywek bardzo poważnie co sezon. W ostatniej kolejce ligowej Arka rozbiła ŁKS Łódź na wyjeździe 4:1, natomiast Odra przegrała na wyjeździe 2:3 przeciwko zawodnikom z Głogowa. Ok jest to jeszcze można powiedzieć początkowa faza rozgrywek ligowych, ale Opole ma zaledwie 3 punkty na koncie i traci już do bezpiecznego miejsca 8 punktów, a więc realnie 3 wygrane mecze co nie będzie aż tak łatwe patrząc na ich formę. Myślę, że w tym meczu zobaczymy wygraną zawodników z Gdyni, którzy hegemonem na pewno nie są, ale tak jak pisałem - lubią Puchar Polski i w tym roku na pewno go również nie odpuszczą, bo po prostu zdają sobie z tego sprawę, że wygranie tych rozgrywek daje im szanse na "polizanie" europejskich rozgrywek klubowych. 

2 @2,25 STS  99 minuta i gol dla Opola na 1:0. Polska piłko! Dokąd zmierzasz? 


Drugim meczem, w którym ulokuje swoje środki będzie mecz trzecioligowca przeciwko Piastowi Gliwice. Na boisku w Skierniewicach do gry wyjdą zawodnicy Ekstraklasy, którzy mają do tej pory dość udany start ligowy - 9 meczy - 4 wygrane, 2 remisy, 3 przegrane, a bilans bramkowy to 10 strzelonych i 8 straconych. Gospodarze w trzeciej lidze też mają dość dobry start w 10 meczach zdobyli 13 punktów po 4 wygranych i 1 remisie, bramek strzelili 18, ale stracili aż 19, co pokazuje, że obrona tej drużyny jest dziurawa jak ser szwajcarski. W Skierniewicach dzisiaj będzie święto piłkarskie tak jak wczoraj miało to miejsce w Środzie Wielkopolskiej, myślę, że zawodnikom Unii po prostu ugną się nogi i nie wytrzymają tej presji. Piast taki mecz musi po prostu wygrać nawet grając zawodnikami, którzy na co dzień nie grają w lidze. Różnica klas zespołów będzie na pewno widoczna i myślę, że zobaczymy dzisiaj znowu wysoki wynik tak jak wczoraj pokazali to zawodnicy Górnika gromiąc także trzecioligowca 6:0. Waldemar Fornalik na konferencji przedmeczowej oczywiście powiedział, że to są puchary i w takich meczach zdarzają się niespodzianki, ale zarząd klubu jak i on sam na pewno wymaga od swoich zawodników, że takie mecze trzeba pewnie wygrywać. Piast ostatni mecz grał 6 dni temu pokonując u siebie 2:1 zawodników z Częstochowy, a kolejny mecz mają wyjazdowy w Gdynii w niedzielę. Reasumując - spodziewam się paru zmian w składzie, ale na pewno trener Waldek da pograć na przetarcie swoim najlepszym zawodnikom parę minut przed ważnym meczem w lidze, dlatego stawiam tutaj na pewną wygraną zawodników z Gliwic. 

Piast handicap -1,5 @1,70 STS  
Piast handicap -2,5 @2,80 STS  
I tak właśnie można polegać na naszych Mistrzach Kraju. Brawo Piast! 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom