>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Toto-mix - dziwny system

F 0

fiorentino

Użytkownik
Cześć po pierwsze jestem nowy na tym forum, więc liczę nas trochę wyrozumiałości.
A teraz o co chodzi...Kupiłem gazetkę, gdzie była wygrana tygodnia w Toto-mixie, więc moje pytanie brzmi: co to jest za dziwny sytem?? Jest B1a B2a B3a B4a B5a (B3a i B2a są po 4mecze oznaczone , B4a jest 6 meczów, a B1a i B5a są po 5 meczów= w sumie 24mecze) ....Wszystkie 24 mecze są tym oznaczone i pisze, że &quot;system a 4z5&quot;. Wygląda mi na to, że z 24 meczów, które postawił ten człowiek może nie wejść 5??Dobrze to rozumuję?? Ale dlaczego to jest opłata 2zł i kupon w konsekwencji za dychę??!! I dlaczego nie mogę postawić tego na wirtualnym kuponie na stronie Toto-mixu?
Widział ktoś coś takiego??
 
V 256

vernix

Użytkownik
Witam na forum!
A więc sprawa się ma tak, że oznaczenia B1a B2a B3a B4a i B5a to oznaczenia bloków. I tak jak mówisz, B3a i B2a mają po 4 mecze, a tzn., że dla bloku B3a i B2a jest przypisane po 4 mecze. Aby kupon został rozliczony prawidłowo, muszą wejść 4 z 5 bloków, nie meczów ;)
Nie wiem czemu na stronie Toto-mix&#39;a nie można tak zrobić, gdyż nie stawiam w tej firmie, ale system blokowy jest również w Fortunie (i działa na ich stronie) ????
 
F 0

fiorentino

Użytkownik
No wyczaiłem to na Toto-mixie teraz. Żeby nie wprowadzać nikogo w błąd da się tam stawiać takie kupony ???? Więc vernix mi pomógł i teraz myślę , że taki jeden blok to jakby jeden kupon... i cały kupon składa się z takich właśnie kuponów (bloków), które w tym przypadku wynosiły 5....ciekawe muszę w to zagrać;D
 
S 0

smart

Użytkownik
A opłata jest 10zł ponieważ stawka wynosi 2zł. Przy minimalnej stawce która wynosi 1zł zapłaciłbyś za ten system 5zł.
 
Do góry Bottom