>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Temat dla fanów motoryzacji.

Status
Zamknięty.
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Widziałem już w tym dziale mnóstwo różnorodnych tematów, ale żaden z nich nie podejmował tematyki motoryzacji ????
No i pozwolę sobie zacząć dyskusję.
Co preferujecie? Cztery kółka czy raczej jednoślady?
Może macie już jakieś bestie w garażu, podzielcie się swoimi doświadczeniami, gustami oraz bryczkami. Ja zacznę ????
Jestem fanem jednośladów, a moim marzeniem jest takie coś ????
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
ładne Suzukiiii, moim zdaniem to jest potwór i bomba na dwóch kołach...
Ja jestem fanem aut, fakt &quot;ścigacze&quot; mi sie bardzo podobają, lecz osobiście bym na nim długo nie pojezdził bo skończyło by sie to tragedią...????
Auta są bezpieczniejsze, bo w motorze bezpośrednia siła zderzenia idzie na człowieka,a strefa zgniotu kończy sie na naszych plecach :p Zdania są podzielone,zależy od gustu ????
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Jak się ma mózg to ścigacz w rękach człowieka to nic strasznego... gorzej, jak dorwie się jakiś palant, który przez miasto jedzie 200 km/h... wtedy to się może skończyć tragedią ????
Co do stwierdzenia bomba i potwór na dwóch kołach to się z tobą zgodzę ???? ten GSX-R ma 180km mocy i pojemność silnika 1000 cc.
 
krisw3 0

krisw3

Użytkownik
Ja osobiscie takze lubie motory i tez bym wiele dał zeby takiego miec, ale w pierwszej kolejnosci idzie samochod ???? jakas bmka albo cos.Jak nie bede miał problemow z kasa czego oczywiscie kazdy by chciał :p to chetnie sobie zakupie takie cudenko ???? wiem bo jak mnie jakis ziomek przewiezie na swoim motorku to na prawde to robi wrazenie.Kto nie jechał to nie wie co traci ????
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
ja mam rometa 3 ;pp a jeździłem na wielu fajnych motorkach honda cbr 600 czy suzuki 1000 coś takiego włocha ;p zaj***te są wszybkie motorki i zapewne gdy skończe 18 i zrobie prawko jakiś sobie sprawie ????
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
Sc0rp0w, witam w klubie, też mam rometka 3... ???? ... lecz teraz moim motoryzacyjnym marzeniem jest crossik Yamaha DT seria supermoto :-D
 
kuba_rmcf91 0

kuba_rmcf91

Użytkownik
mam pytanie, może ktoś się orientuje.
planuję kupić motor, a nie mam prawka na kat A. chciałem kupić coś o pojemności 125 cm3 i chciałem spytać co się stanie, gdy np policja mnie złapie na kontrole i jakimś sposobem kapną się że mam większa pojemność niż jest zarejestrowana?? czy wtedy będę mógł się wytłumaczyć, że takowy kupiłem i że była możliwość zarejestrowania na 50 i z niej skorzystałem? proszę o odpowiedź.
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
Jesli Cie złapia bo jechałes wiecej niz 45km/h to sie nie wytlumaczysz ze to 50. Na dowod osobisty mozna jezdzic motorowerem o pojemnosci do 50cc i predkosci maks 45km/h. Samej pojemności Ci raczej nie skontrolują no bo jak?
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
Jesli Cie złapia bo jechałes wiecej niz 45km/h to sie nie wytlumaczysz ze to 50. Na dowod osobisty mozna jezdzic motorowerem o pojemnosci do 50cc i predkosci maks 45km/h. Samej pojemności Ci raczej nie skontrolują no bo jak?
pewnie że skontrolują :] Biora pojazd na tzw &quot;przegląd techniczny&quot; i tam juz diagnozuja co i jak. Kumpel mial taką sytuacje, miał jakis tam skuter 50tke, ściągnięte blokady jechał gdzieś z 80km/h, policja go złapała i skierowanie dostał na badanie techniczne celem sprawdzenia własnie pojemnosci/blokad itd. Jednak czas oczekiwania na to badanie to było coś koło 3tyg, pozakładał blokady z powrotem i wszystko się jakimś cudem dobrze skończyło ;)
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
pewnie że skontrolują :] Biora pojazd na tzw &quot;przegląd techniczny&quot; i tam juz diagnozuja co i jak. Kumpel mial taką sytuacje, miał jakis tam skuter 50tke, ściągnięte blokady jechał gdzieś z 80km/h, policja go złapała i skierowanie dostał na badanie techniczne celem sprawdzenia własnie pojemnosci/blokad itd. Jednak czas oczekiwania na to badanie to było coś koło 3tyg, pozakładał blokady z powrotem i wszystko się jakimś cudem dobrze skończyło ;)
Yep, jechał 80 jak sam napisałeś, a gdyby jechał 45 nie dostałby skierowania na takie badanie. Proste.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom