>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

[Sprzedam] Bon 5E bet-at-home

Status
Zamknięty.
M 0

marek1989_666

Użytkownik
Po 1 zaznaczam że nie jestem oszustem, ponieważ większość uważa że jeśli ktoś zakłada konto i tego samego dnia wystawia bon na sprzedaż jest oszustem. Bon wygrałem w konkursie. Nie podam strony tego forum, ponieważ jest to chyba zabronione na tym forum. Bon 5 Euro -&gt; 18 zł sprzedam za 13 zł, czyli zarabiacie na tym 5zł. Bon oddam pierwszy gdyż dopiero dzisiaj się zarejestrowałem, oczywiście userom, którzy mają ponad 100 postów i około roku stażu na forum. Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o odp pod tematem lub kontakt przez PW:spokodfhgfh:
 
M 0

marek1989_666

Użytkownik
przed chwilą napisał do mnie kubal456, który chciał bona,
jednak przed oddaniem bona dokładnie sprawdzę uczciwość osoby, której sprzedam bon, a kubal456 oszukał już min. 2 osoby????,
oszustom dziękuję
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
bleh bon 18 zł za 13 zł lol na dodatek trzeba obracac. ale gówno, to ja wole sam wplscic do bah i po sprawie. jeszcze malo, bon w euro czyli tak na prawde nei wiadomo z jakiego on jest zrodla i czy dla polakow itd...
 
M 0

marek1989_666

Użytkownik
$robert to co z tego że trzeba obracać, 3*1,5 to chyba nie problem,dlatego daje go o 5zł tańszego, bon jak najbardziej dla Polaków, wygrałem go na polskim forum bukmacherskim, zainteresowanym mogę przedstawić dowód, że wygrałem bon
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
bleh bon 18 zł za 13 zł lol na dodatek trzeba obracac. ale gówno, to ja wole sam wplscic do bah i po sprawie. jeszcze malo, bon w euro czyli tak na prawde nei wiadomo z jakiego on jest zrodla i czy dla polakow itd...
Po co ty oszuście zabierasz w ogóle głoś? To że nie dostałeś jeszcze bana nie znaczy że go w ogóle nie dostaniesz więc out z tego forum złodzieju!
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Po co ty oszuście zabierasz w ogóle głoś? To że nie dostałeś jeszcze bana nie znaczy że go w ogóle nie dostaniesz więc out z tego forum złodzieju!
Co ty wariacie sie do mnie przyczepiłeś ? To ty aut z forum za pisanie głupot.
Ty przed każdym napisanym postem przez ciebie powinieneś zgłosić się do lekarza lub farmaceuty.....!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom