>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sport market, dafabet

K 2

karpatym

Użytkownik
Czy jest ktos kto aktualnie uzywa krorys z tych brokerow? Starajac sie wejsc na strone jedna czy druga strona nie otwiera sie, a moze jakas alternatywa?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
sportmarket.com i dafabet.com ? obie sie normalnie otwieraja, mam tylko dns zmienionego na google

 
K 2

karpatym

Użytkownik
Widzisz laik ze mnie akurat nie skorzystalem bo pomoglo mi uzycie angielskiej o2 karty tak czy siak dzieki za podpowiedz.
Drugie pytanie
Mieszkam w pl od wakacji a przedtem mieszkalrm w uk. Chcac zalozyc konto w sport market lepiej zalozyc je na pl czy angielski adres? Nie wiem czy polskich adresow nie blokuja i czy eogole mozna na pl adresy konta zakladac? A co do weryfikacji na ang adres to jakis rachunek za wode mam z maja i angielskiego lloydsa mam i nie wiem jak to u nich z weryfikacja przy probie wyplaty czy nie beda chcieli jakichs aktualnych dokumentow? Boje sie ze pogram cos tam ugram a tu pozniej zechca aktualne papiery i mnie zbanuja, ktos cos doradzi pozdro.
 
M 0

michaltd2

Użytkownik
Mieszkam w pl od wakacji a przedtem mieszkalrm w uk. Chcac zalozyc konto w sport market lepiej zalozyc je na pl czy angielski adres? Nie wiem czy polskich adresow nie blokuja i czy eogole mozna na pl adresy konta zakladac? A co do weryfikacji na ang adres to jakis rachunek za wode mam z maja i angielskiego lloydsa mam i nie wiem jak to u nich z weryfikacja przy probie wyplaty czy nie beda chcieli jakichs aktualnych dokumentow? Boje sie ze pogram cos tam ugram a tu pozniej zechca aktualne papiery i mnie zbanuja, ktos cos doradzi pozdro.
Z przyjemnością poeksperymentował bym z bukmacherami z UK. Jaką kartę i taryfę polecasz do Internetu z roamingiem. Jak bedziesz miał problem z aktualnym rachunkiem odezwij się na priv.
 
K 2

karpatym

Użytkownik
Z przyjemnością poeksperymentował bym z bukmacherami z UK. Jaką kartę i taryfę polecasz do Internetu z roamingiem. Jak bedziesz miał problem z aktualnym rachunkiem odezwij się na priv.
Ja uzywam 10 data big bundle w o2 internetu jest tam 7gb a czy polecam to nie wiem, nie mam porownania ale mi tam dziala ok, zasieg raczej wszedzie, uzywam marathonbet, unibet i betfair i cos tam jesszcze a teraz chxialbym jeszcze zalozyc sport market, 1xbeta i dafabeta tylko wlasnie jak wspomnialem wyzej zastanawiam sie czy uzyc pl czy ang adresu
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 0

michaltd2

Użytkownik
raczej wszedzie, uzywam marathonbet, unibet i betfair i cos tam jesszcze a teraz chxialbym jeszcze zalozyc sport market, 1xbea i dafabeta tylko wlasnie jak wspomnialem wyzej zastanawiam sie czy uzyc pl czy ang adresu
W sumie brzmi bardzo ciekawie, zainspirowałeś mnie i to mocno. Jakich metod płatności używasz do obsługi bukmacherów z UK. I jak tam wygląda kwestia podatku od gry.
 
K 2

karpatym

Użytkownik
W sumie brzmi bardzo ciekawie, zainspirowałeś mnie i to mocno. Jakich metod płatności używasz do obsługi bukmacherów z UK. I jak tam wygląda kwestia podatku od gry.
Tak jak pisalem mieszkalem jeszcze do wakacji w anglii, mam wciaz otwarte konto angielskie, uzywam wiec standardowych platnosci online.
Czy jest ktos kto ma jakies doswiadczenia w zwiazku z zadanymi przeze mnie pytaniami w moim drugim poscie w tym temacie?
Post automatycznie złączony:

O to pytanie konkretnie mi chodzi.
Chcac zalozyc konto w sport market lepiej zalozyc je na pl czy angielski adres? Nie wiem czy polskich adresow nie blokuja i czy eogole mozna na pl adresy konta zakladac? A co do weryfikacji na ang adres to jakis rachunek za wode mam z maja i angielskiego lloydsa mam i nie wiem jak to u nich z weryfikacja przy probie wyplaty czy nie beda chcieli jakichs aktualnych dokumentow? Boje sie ze pogram cos tam ugram a tu pozniej zechca aktualne papiery i mnie zbanuja, ktos cos doradzi pozdro.
 
T 0

tplayfx

Użytkownik
Znacie może sposob jak przejść weryfikację np. w Betfair czy Bet365 mieszkając w Polsce? Angielska karta SIM rozwiązuje problem z wejściem na ich strony internetowe ale jak zweryfikować adres zamieszkania?
 
Do góry Bottom