>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Skoki narciarskie 2021/2022 - MŚ w Lotach Narciarskich - Vikersund

Status
Zamknięty.
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Już widzę, że będzie cyrk u buka.

Zawarłem zakład przed mistrzostwami, ze będzie w TOP 10 w klasyfikacji koncowej. Po wczorajszych seriach był 6, dziś nie startował, wiec wypadnie z tej 10-ki, a jak podpytałem to sts chce mi to policzyc jako przegrany....


Nie pamietam, ale chyba nie bylo adnotacji, ze musi wystarowac w obydwu konkursach, wiec pewnie mnie przekreca i zinterpretuja po swojemu, bo jakos nie wydaje mi sie y regulamin byl az tak dopracowany.
Ja mialem ze Norweg lepssy od Laniska i tez kupon przegrany.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Tylko sts wrzucił już ofertę na jutro a w niej mamy ciekawą parę Pol-Jap 1 kurs 1,45.U nas za Wąska wskoczył Dawidek i najwyższa pora żeby nasz olimpijski medalista pokazał coś na tej skoczni. Na papierze na dwóch japońskich liderów mamy Wolnego i Żyłę, a Kamil z Dawidem powinni być dużo lepsi od Nakamury i J. Kobayashiego. Do tego typu można dołożyć parę kobiet Twardosz-K. Indrackova 1 1,75, nasza Alicja w każdym skoku na tej skoczni jest lepsza od Czeszki i wątpię że jutro będzie inaczej
 
lipcaq 95,3K

lipcaq

Użytkownik
Niemcy 1-3 / typ ; NIE @1.88 fortuna

Mysle ze 1 miejsce zarezerwowane dla Słoweńców, o 2 i 3 powalczą Austriacy z Norwegami. Niemcy dzis w skladzie Geiger, Eisenbichler, Freund i Wellinger. Powinni zakrecic sie tuz za podium na 4 miejscu, a moze nasi pozytywnie zaskoczą i ich wyprzedzą. Mimo wszystko uwazam ze Niemcow dzis nie zobaczymy na podium.
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 422,7K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Indywidualnie 2 skoki betclic:

#1
Geiger - Kobayashi 1 @ 2,10
Lindvik - Kraft 1 @ 2,70
5,67 @ 40j

#2
Geiger - Kobayashi 1 @ 2,10
P.Prevc - Hayboeck 1 @ 2,00
4,20 @ 65j

#3

Zajc - Kraft 1 @ 3,30
Geiger - Kobayashi 1 @ 2,10
6,93 @ 100j.

Patrząc na powyższe 3 kupony wszystkie wczoraj by zostały lekko pokrytę, więc korzystam z value kursowego i liczę na powtórkę ze wczoraj.



#4
1 seria: Kytosaho - Kubacki 2 @ 2.22 @ 60j @ STS

TYp pod value. U innch buków widziałem nawet 1,40 i jest to bardziej realny kurs. Kytosaho oddał tu sporo skoków i w większosci miał wiecej problemów niż dobrych lotów. Przegrał ze wszystkimi POlakami w tym z Wąskiem, a myśle że zmiana na Kubackiego da +5m do tego co skakał Wąsek. Wąsek wygrął rywalizacje bo był minilnie lepszy w czwartek. Potem Wąsek wypadał znacznie słabiej, więc myślę że Kubackiego stać na poprawkę względem Wąska, który i tak był lepszy od Kytosaho. Myslę że Dawid o te 7-10m pokona Fina.



#5
Norwegia TOP 2 @ 2,40@ 55j @ FOrtuna

Norwegia w piątek gdy skakał Johansson spokojnie znalazła by się na drugim miejscu z bezpieczną przewagą. Dzisiaj tak bezpiecznie może nie być bo za Hubera Woglgennant ale i tak myślę że gospodarze spokojnie wywalczą srebro.

#6
1 seria: D.Prevc - P.PRevc 1 @ 1,85 @ 25j.
Wczoraj Domen słabszy dzień, ale dzis liczę żę będzie wyraźnie lepszy od brata tak jak w czwartek i piątek niemal w każdej próbie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
Lik 124,2K

Lik

Znawca - Skoki Narciarskie
KONKURS DRUŻYNOWY

Niemcy, TOP3 -> @2.20, LVBET & Betcris & BETTERS

Wszystko wskazuje na to, że walka o miejsca 2-3 rozegra się pomiędzy Norwegami, Austriakami oraz Niemcami. Myślę, że naszych sąsiadów stać na to, aby znów zameldować się na podium konkursu drużynowego. W piątek z notą 1542.3 pkt. zajęliby 3. miejsce (wliczając niższą od Schmida o 21.1 pkt. notę Eisenbichlera również), a wczoraj z notą 1434 pkt. - 4. miejsce, z niewielkimi stratami do 3. i 2. lokaty, tj. kolejno 2.6 pkt. oraz 2.8 pkt.

Co mnie skłania do pójścia w stronę Niemców? Na pewno stabilność zawodników. Freund regularnie oddaje tutaj skoki w okolice 210 m, a Wellinger 220 m. Co prawda Wellinger 2 razy nie doleciał do 200 m, ale startował wówczas w naprawdę trudnych warunkach i po jego próbach zmieniano belkę startową, co zauważył nawet w trakcie transmisji Granerud. Co raz pewniej ze skoku na skok czują się liderzy niemieckiej kadry - zarówno Eisenbichler, jak i Geiger oddali wczoraj zdecydowanie lepsze próby. Eisenbichler w końcu był w stanie przełamać barierę 210 m, natomiast Geiger w końcu "rozgryzł" obiekt i wczoraj, po skokach na odległość 234.5 m i 220.5 m, wykręcił 6. notę dnia.

Ponadto Niemcy zawsze w konkursach drużynowych prezentują się bardzo dobrze. Nie przypominam sobie konkursów, w których któryś z zawodników zepsuł skok. Często się ich pomija przed konkursem, a ostatecznie i tak lądują na podium. Ostatnią imprezą z której nie przywieźli krążka wywalczonego w drużynówce były bodajże MŚwL w sezonie 2017/18.

Większe szanse na ew. wpadki widzę w zespołach bezpośrednich rywali. Jeśli chodzi o piątkowe serie konkursowe, przeciętnie zaprezentował się Tande. Zawodnikiem chimerycznym, o czym wczoraj wspominałem jest także Forfang (we wczorajszej serii próbnej ostatnia lokata). Wielką zagadką będzie dzisiejszy występ Johanssona. Wczoraj nie wystąpił on w konkursie indywidualnym, ze względu na powracający ból pleców. W wywiadzie, były skoczek a obecnie komentator, Jacobsen przyznał, że Johansson ledwo mógł się poruszać i przewidywał nawet możliwe zakończenie sezonu przez doświadczonego Norwega. Rozważano zastąpienie go Granerudem.

U Austriaków, z dzisiejszego składu, w konkursach indywidualnych najsłabiej spisywał się Fettner, jednak oczy wszystkich zwrócone będą na Wohlgenannta. Zastąpi on skaczącego lepiej na treningach Hubera, który nie poradził sobie w 1. serii konkursowej. Młody Austriak skakał na poziomie 2. i 3. dziesiątki, ale w seriach konkursowych nie miał możliwości zaprezentowania się. Jak będzie dzisiaj skakał? Czy wytrzyma presję? Zobaczymy.


Prognoza pogody: 13.03.2022 r.
Lista startowa dzisiejszych zawodów
MŚwL w Vikersund: Marius Lindvik ze złotym medalem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +524
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Indywidualnie 2 skoki betclic:

#1
Geiger - Kobayashi 1 @ 2,10
Lindvik - Kraft 1 @ 2,70
5,67 @ 40j

#2
Geiger - Kobayashi 1 @ 2,10
P.Prevc - Hayboeck 1 @ 2,00
4,20 @ 65j

#3
Zajc - Kraft 1 @ 3,30
Geiger - Kobayashi 1 @ 2,10
6,93 @ 100j.

Patrząc na powyższe 3 kupony wszystkie wczoraj by zostały lekko pokrytę, więc korzystam z value kursowego i liczę na powtórkę ze wczoraj.



#4
1 seria: Kytosaho - Kubacki 2 @ 2.22 @ 60j @ STS

TYp pod value. U innch buków widziałem nawet 1,40 i jest to bardziej realny kurs. Kytosaho oddał tu sporo skoków i w większosci miał wiecej problemów niż dobrych lotów. Przegrał ze wszystkimi POlakami w tym z Wąskiem, a myśle że zmiana na Kubackiego da +5m do tego co skakał Wąsek. Wąsek wygrął rywalizacje bo był minilnie lepszy w czwartek. Potem Wąsek wypadał znacznie słabiej, więc myślę że Kubackiego stać na poprawkę względem Wąska, który i tak był lepszy od Kytosaho. Myslę że Dawid o te 7-10m pokona Fina.



#5
Norwegia TOP 2 @ 2,40@ 55j @ FOrtuna

Norwegia w piątek gdy skakał Johansson spokojnie znalazła by się na drugim miejscu z bezpieczną przewagą. Dzisiaj tak bezpiecznie może nie być bo za Hubera Woglgennant ale i tak myślę że gospodarze spokojnie wywalczą srebro.

#6
1 seria: D.Prevc - P.PRevc 1 @ 1,85 @ 25j.
Wczoraj Domen słabszy dzień, ale dzis liczę żę będzie wyraźnie lepszy od brata tak jak w czwartek i piątek niemal w każdej próbie.
Daj znać czy rozliczyli te pary z Betclica bo to ewidentnie błędy są (co pewnie wiesz). Szczególnie, że w ofercie mają zakłady na najlepszego zawodnika indywidualnie i tam Lindvik faworytem (2,75), Zajc z 3,00 , Kraft z 3,75, Geiger 20 a Ryoyu 40..
 
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
1647171502652.png
Anulowali kupon... Ciekawe czy jak ja popełnię błąd i źle obstawie oraz poproszę o anulowanie przed rozpoczęciem meczu to pójdą mi na ręke?:mad: Oczywiście jest to pytanie retoryczne.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
1 seria - zwycięzca 1 grupy skoczków D. Prevc @1.60 noblebet

Jak dla mnie dość pewny typ. Musi tu wygrać przede wszystkim z Hayboeckiem, Forfangiem i Sato bo inni są raczej bez szans. Wg mnie Prevc jest zdecydowanie najlepszy z tej grupy a w 1 serii nie powinno być wielkiej presji.

Lindvik - Zajc 2 @1.88 sts

Zajc już wczoraj był tu zdecydowanie najlepszy. W ogóle w całych mistrzostwach skakał lepiej od Lindvika i trochę przez to przegrał, bo nie był w stanie dobrze lądować na 240+ metrze i tracił na notach więcej niż zyskiwał odległością. Ponadto to co było na igrzyskach - złoto indywidualne a na drugi dzień tragiczny występ w drużynie Norwega na tej samej skoczni. Może i tutaj być coś podobnego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +811
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Austria - Niemcy (1 seria handicap 0-10) [2] 1.70 sts

Niemcy wczoraj nieco się przebudzili. Geiger zdecydowanie się poprawił, chyba złapał czucie skoczni. Eisenbichler też nieco lepiej, a w drużynówce powinno być jeszcze lepiej. Freund i Wellinger skaczą równo, nie zawalają prób. U Austriaków są dwa ogniwa, które mogą położyć im konkurs. Fettner bez błysku i młody Wohlgenannt. Mogą decydować detale, a skoro na dzień dobry mam 10 pkt. na korzyść Niemców, to próbuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +158
M 6,3K

makalele007

Użytkownik
Austria - Niemcy (1 seria handicap 0-10) [2] 1.70 sts
Niemcy wczoraj nieco się przebudzili. Geiger zdecydowanie się poprawił, chyba złapał czucie skoczni. Eisenbichler też nieco lepiej, a w drużynówce powinno być jeszcze lepiej. Freund i Wellinger skaczą równo, nie zawalają prób. U Austriaków są dwa ogniwa, które mogą położyć im konkurs. Fettner bez błysku i młody Wohlgenannt. Mogą decydować detale, a skoro na dzień dobry mam 10 pkt. na korzyść Niemców, to próbuję.
10 pkt na mamucie to nawet nie 5 metrów to juz lepiej atakowac czysty win niemiec w 1 serii
 
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
to po co tworzyc fora jak i tak kazdy gra co uwaza.
Ale rzeźbisz. Ja przedstawiłem swój typ na dzisiejsze zawody drużynowe i opisałem jak to widzę, a skoro Ty uważasz, że lepiej pograć Niemców na czysty win po 1 serii, to przecież możesz to uczynić. Tylko Ty w przeciwieństwie do mnie nie przedstawiłem żadnych argumentów, poza faktem, że 10 punktów, to nawet nie 5 metrów, co jest też błędnym założeniem, bowiem te 10 punktów, to ponad 8 metrów.
 
M 1K

Mattitycz

Użytkownik
Granerud wskakuje za Roberta :)
Turbo desperacja Norwegów (plecy Johanssona jednak zbyt mocno dolegają ) Granerud nie oddał tu ani jednego skoku ...poza tym , który zaraz odda w serii próbnej , ale jednak jego ostatnie zawody tutaj wyglądały tak :

https://www.fis-ski.com/DB/general/results.html?sectorcode=JP&competitorid=180709&raceid=5272 ...............................słabizna

Nie licze treningów gdzie 172 i 198 bodaj i poziom Vilumstada
 
S 29K

sobolekk

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Turbo desperacja Norwegów (plecy Johanssona jednak zbyt mocno dolegają ) Granerud nie oddał tu ani jednego skoku ...poza tym , który zaraz odda w serii próbnej , ale jednak jego ostatnie zawody tutaj wyglądały tak :

https://www.fis-ski.com/DB/general/results.html?sectorcode=JP&competitorid=180709&raceid=5272 ...............................słabizna
Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Granerud oddał tutaj 2 skoki w treningach - oba słabe. Niemcy na podium coraz bardziej realni jeżeli Granerud nie odpali
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom