>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

SGB Premiership 2017 - MAJ

Status
Zamknięty.
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Jason Doyle over 11 @2.2 Betsson✅

Jason mimo ze ma 2 biegi z Fredka to bedzie dzisiaj ciagnac wynik. Jest w bardzo wysokiej formie mamy wysoki kurs. Sproboje przy 11pkt mamy zwrot a jego stac na ponad 10 pkt tym bardziej w Anglii gdzie jezdzi wysmienicie.

Jacob Thorssell - Nick Morris 0:3 typ: 2 @1.65 Betsson
✅

Morris bedzie jendym zawdonikow, ktory bedzie ciagnal wynik. Trudny bieg 13 ale w miare latwy 4. Jacob w parzec ze Schleinem, ktory bedzie mu urywac oczka jest w dobrej dyspozycji bardzo latwy bieg 14 jednak ja tu licze na co innego. W druzynie gospo jest kliku kandydatow do biegu 15 w druzynie gosciu Morris bankowo 5 startow do tego mam 3pkt handi, a stac go tez zeby sie zakrecic w okolicach 10pkt dlatego sproboje.

Fredrik Lindgren - Jacob Thorssell 1 @1.5 Unibet
✅

W jakiej formie jest Fredka kazdy wie jedzie dzisiaj 2x z Doylem Jacob 1x licze jednak ze ten drugi potraci troche na rzecz Schleina niby jego dwa ostatnie mecze bardzo dobre (dwa razy komplet 15pkt i 12 pkt, jednak przeciwnicy marni) ale tutaj jest roznica klasy. No i ten 15 bieg nawet jak oboje tam sie zamelduja, czego bym nie chcial ???? to mysle ze Fredka rostrzygnie to na swoja korzysc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Edward Kennet over 4.5 @1.95 Betsson⛔

Co prawda to jest zawodnik sowjego toru, robi tam po 10 pkt ale wg mine linia grubo za niska w iforbet jest 6.5, kurs mi sie podoba. Jedynie 13 bieg ma trudny ale i moze tam urwie z 1 pkt. takze jakas dwojka i same jedynki i jest ok
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
L.Bjerre - E.Kennett 1 2,00 iforbet

Idę w stronę Duńczyka. Kennett to zawodnik swojego toru. Na wyjazdach traci strasznie dużo. Bjerre na swoim torze póki co 1,6pkt na bieg więc wygląda to w miarę ok. Ciut łatwiejsze biegi chyba tez ma Bjerre. Kennett dodatkowo bardzo możliwe,że będzie tracił na swoich pkt bo jedzie 3x z Robsonem i raz z Nichollsem.

E.Kennett poniżej 6,5 (pierwsze 4 starty)
Swindon

= 1,61 po podatku STS

Bardzo fajny kupon mi z tego wyszedł. Może kurs nie najwyższy ale patrząc jak spisuje się zespół Swindon i z kim dzisiaj jada noi to trudno mi sobie wyobrazić żeby tego nie wygrali. Wychodzi mi ich wygrana minimum 10 oczkami.Doyle , Bellego i Morris liderzy z prawdziwego zdarzenia na swoim owalu średnie ponad 2pkt. Co ważne rezerwowi na podobnym poziomie.


R.Wells poniżej 6,5

Swindon (-6,5)

= 2,83 iforbet

Wells dzisiaj strasznie trudne biegi. Jak nie Harris ze swojego zespół + mocny przeciwnik to jak pozbywa się Bombera wpada na Batesa. 4-5pkt w zasięgu ale o więcej strasznie trudno.
Swindon wyżej coś tam wspomniałem.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Swindon Robbins - Somerset Rebbels Handicap 1 (-3.5) @1.83 1xbet

Swindon na czele z Doylem i Morrisem do tego swietny u siebie Bellego. U gosci jest Hougard i Grajczonek ale na wyjezdie oni traca sporo. W Angli wlasnie liderzy jada z liderami a rezerwowi z rezerwowymi takze widze tu ogromna przegwage u Swindon. Tak jak Radula pisze rezerwowi na podbonym poziomie ciezko mi widziec sobie inny rezultat niz win gospodarzy dla mniej odwaznych wisi na 1 jeszcze @1,57 zastanawia mnie fakt takich rozbieznosci w kursach pomiedzy bukami polskimi a zagranicznymi (@1,22-@1,57) no ale ja to pobieram.

edit: Sprawa wyjasniona, popadalo.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Lewis Rose(-1,5) - Adam Ellis 1 @ 1,95 iforbet
Rose u siebie to solidny zawodnik. Zdarzały mu się mecze ze zdobyczą 8 czy 9 oczek w 4 startach. Jedzie 3x w parze z Holderem. Kangur powoli wraca do formy, ale mimo wszystko wiele razy przyjeżdżał Rose przed nim w tym sezonie, tylko kluczem jest start, bo Crispy lubi jeździć zespołowo. Poza tym jedzie w łatwym biegu 8 i tam obowiązkiem jest komplet punktów. Do tego tacy rywale jak Wilson-Dean czy Sarjeant obowiązkowo do pokonania i liczę też na wygraną w bezpośrednim starciu.
Ellis w tym sezonie nic ciekawego nie pokazuje. Do tej pory zdobywał dwa razy po 6pkt na dwóch wyjazdach - w Poole, czyli na znajomym sobie torze i w Somerset, gdzie byli słabi rywale. Dzisiaj trudni przeciwnicy i jeśli wszystko się sprawdzi, że pojedzie z numerem 3 to będzie dobrze. Rywale trudni, do tego na rezerwie KL jest Huckenbeck, a Niemiec jest w gazie, więc tutaj 3-4pkt z jego strony i przy normalnej postawie Rose&#39;a, to powinno wystarczyć, bo mi się tutaj widzi wynik 6/7:3/4 na korzyść gospodarza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom