>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Serbia 2017/18

vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Zapraszam do dyskusji, oraz analizy meczów wszystkich lig serbskich w sezonie 17/18.
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Partizan-Crvena zvezda TYP 2
2,60 Forbet

W środowy wieczór będziemy świadkami jednych z najgorętszych derbów w tej części Europy, w których to Partizan zmierzy się z popularną &quot;Czerwoną gwiazdą&quot;. Kibicowsko to na pewno mecz porównywalny pod względem atmosfery chociażby do Naszej rodzimej &quot;świętej wojny&quot;, a więc spotkań Wisły z Cracovią o których więcej w odpowiednim temacie. Przechodząc do rzeczy, Crvena to bezsprzeczny lider serbskiej ekstraklasy, który nad swoim jutrzejszym rywalem ma aż 9 pkt przewagi. Obydwie ekipy z sukcesem zakończyły rozgrywki grupowe LE, awansując do fazy pucharowej z drugich miejsc w swoich grupach. Czas więc teraz skupić się na lidze. Partizan w ostatniej kolejce niespodziewanie uległ Napredakowi 2-1, co z pewnością skomplikowało gospodarzom jutrzejszego meczu pogoń za liderującą Crveną. Jeśli chodzi o gości, to kontynuują oni swoją serię meczów bez przegranej. Ostatnia ich porażka miała miejsce 1 października. Co ciekawe sposób na nich w tamtym meczu znalazł również wspomniany wcześniej Napredak. Jak wiemy każde derby rządzą się swoimi prawami, lecz biorąc pod uwagę obecną formę obydwu drużyn stawiam na skromną wygraną gości.
 
R 794,8K

rjastrzab

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka nożna Serbia, Super Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Crvena Zvezda - Napredak
Typ: 2 (+2,5)
Kurs: 1,80
Bukmacher: 1xBet

27 kolejka w serbskiej Super Lidze. Gospodarze z dużą przewagą liderują w lidze. Mają zdobyte 69 punktów w 26 meczach. Goście na 7 miejscu dającym awans do grupy mistrzowskiej ze zdobytymi 40 punktami i 6 punktami zapasu. Crvena Zwezda u siebie w 13 meczach z bilansem 37:4 co daje blisko trzy bramki różnicy w meczu. Ja jednak wybieram dodatki handi na gości gównie ze względu na ostatnie mecze Gwiazdy i historię H2H. Ostatnie mecze gospodarze, czy ty ligowe, pucharowe, czy towarzyskie to niewysokie wygrane lub remisy. Trzybramkowe ligowe wygrane zdarzyły się w meczach z Jaworem, Boracem i Radnikiem czyli ekipami z miejsc 10, 14 i 15 w 16-zespołowej lidze. Napredak z kolei w ostatnich 10 meczach 5-3-2, co prawda w 2018 ostatnio zaliczyli dwie ligowe wyjazdowe porażki ale obie tylko 1 bramką. Liczę, że goście nie położą się przed utytułowanym rywalem i wzorem poprzednich meczów niewysoko przegrają. Warto wspomnieć, że ostatnio u siebie pokonali Zwezdę 1:0, wcześniej dwie jednobramkowe porażki i remis. Mam nadzieję, że +2,5 handi wystarczy.
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka nożna Serbia, Super Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Radnik - Backa
Typ: Radnik
Kurs: 2.3✅
Typ głównie na podstawie formy wyjazdowej gości, którzy na 5 ostatnich spotkań w delegacji przegrali wszystkie, oraz h2h które wskazuje na wygraną gospodarzy.
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka nożna Serbia, Super Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Macva - Radnik
Typ: Macva
Kurs: 1.6 ✅ 2-1
Widzę że liga serbska słabo się buja na forum, a szkoda bo w końcówkach sezonu w tych ligach czasami idzie fajnie ugrać. Tak jak ostatnio pisałem żeby grać w stronę Radnika, tak teraz lepiej zagrać przeciwko, czyli w strone gospodarzy. Macva u siebie jest mocnym zespołem, z kolei goście przegrali 4 ostatnie spotkania wyjazdowe. H2H również wskazuje na wygraną Macvy i moim zdaniem 3 pkt. zostaną w domu.
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka nożna Serbia, Super Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rad - Backa
Typ: Backa
Kurs: 3.7 ⛔ 2-0
Nie przejdę obojętnie obok takiego kursu na gości. Zbyt duża różnica w kursach, a poziom obu drużyn jest dla mnie podobny, dodatkowo w stronę gości pcha mnie ostatni mecz gospodarzy gdzie dostali 2 czerwone kartki i cudem dowiezli ten remis, mam nadzieje że w tym meczu już nie będą mieli tyle szczęścia, liga serbska rządzi się swoimi prawami i w meczu drużyn które walczą o utrzymanie zawsze każdy wynik jest możliwy, dlatego idę w stronę gości, a może znów listonosz rzuci 2 czerwa dla gospodarzy? Oby.
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka nożna Serbia, Super Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Borac - Rad
Typ: Rad
Kurs: 1.5✅
Dla mnie Borac nie ma już żadnych szans na utrzymanie się w lidze, problemy w zespole spowodowane kontuzjami i zawieszeniami spowodowało ,że trzeba było wspomóc zespół rezerwami. Dla mnie goście są dużo lepszym zespołem i powinni wygrać to spotkanie.
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka nożna Serbia, Super Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Napredak - Cukaricki
Typ: Cukaricki
Kurs: 1.8
Typowa Serbia, wystarczy spojrzeć na tabele, gospodarze myślami są już na wakacjach, z kolei goście muszą wygrać ten mecz by mieć szanse na europejskie puchary. Dla mnie faworytem są goście, i kurs do meczu zostanie zbity.
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Serbia - grupa spadkowa
Godzina: 17:00
Spotkanie: Zemum - Macva

Co myślicie o tym spotkaniu? Kurs na remis ustawiony jest na 1.60. Czyżby mecz ustawiony? Zdarzały się już takie przypadki w lidze serbskiej?
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka Nożna Serbia - grupa spadkowa
Godzina: 17:00
Spotkanie: Zemum - Macva

Co myślicie o tym spotkaniu? Kurs na remis ustawiony jest na 1.60. Czyżby mecz ustawiony? Zdarzały się już takie przypadki w lidze serbskiej?
Oczywiście że mecz może być ustawiony, jak całą serbska liga ???? dla mnie w miarę czystymi drużynami w tamtej lidze są Cukaricki i Napredak. Jeśli chodzi o ten mecz to dla mnie remis po kursie 1.6 nie ma wartości i nie warto iść w jego stronę, w Serbii często głośno o ustawkach dla tego buki biją kursy zaraz po ich wystawieniu, jest to czysta manipulacja. Ostatnio było głośno o meczu Mladost - Macva, i wszyscy się przejechali. Moim zdaniem największą wartością jest zagranie że nie będzie remisu po kursie 2.1
 
H 0

hpawel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Serbia - grupa spadkowa
Godzina: 17:00
Spotkanie: Zemum - Macva

Co myślicie o tym spotkaniu? Kurs na remis ustawiony jest na 1.60. Czyżby mecz ustawiony? Zdarzały się już takie przypadki w lidze serbskiej?
Gospodrze to biorą ???? Niestety nie bardzo jest już gdzie to postawić
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
co sie w serbi liczy przy tej samej ilosci punktów szukałem na angielskich stronach i nie ma
Liczy się miejsce w tabeli przed rozpoczęciem playoff, także obie drużyny są już bezpieczne ????
Dyscyplina: Piłka nożna Serbia, Super Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Zemun - Macva
Typy: Zemun lub Macva , Macva
Kursy: 2.1, 13
Gram tak ponieważ są tu największe moim zdaniem wartości. Są to drużyny zaprzyjaźnione i możliwe że jest to ustawka ale tak naprawde nie wiadomo w która stronę, dlatego atakuję tutaj gdzie jest większy kurs. Z fartem!
 
Do góry Bottom