>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

słuchawki bezprzewodowe

H 78,3K

hagi84

Użytkownik
Witam, temat dla mnie kompletnie obcy
Potrzebuje sluchawki bezprzeowodwe z anc, cena nie gra roli, byleby byly najlepsze.
Ktos zna temat i moze doradzic?

Glownie rozchodzi sie o to, ze zmienilem mieszkanie, swieza sprawa i nie ma opcji bym dogadal sie z sasiadem u gory, totalny burak
Nowe budownictwo, materialy wiadomo jakie, wszedzie tna koszta i strasznie irytuje mnie jego tupanie do tego stopnia, ze niedlugo mordobicie bedzie

Czy takie sluchawki z anc wycisza mnie od tych tupań ? dodam, ze praca przy kompie wiec w sluchawkach poprostu lubie siedziec

Dzieki za info
 
kombajn 177K

kombajn

Użytkownik
Ja bym wybierał z dwóch 'z wyższej pólki':

Najnowsze Sony - WH-1000XM5 Wireless oraz dużo dobrego czytałem o Sennheiser - MOMENTUM 4 Wireless.

Siostra ma starszą wersję Sony i 'wytłumienie otoczenia' w tych słuchawkach robi robotę...
Ważne - przy zakupie (jak nie masz możliwości odsłuchania w sklepie) proponuję upewnić się, czy sklep nie uznaje słuchawek nausznych jako 'wyrobu medycznego' - wtedy nie ma możliwości zwrotu po rozpakowaniu/niepełna kwota zwrotu.



 
H 78,3K

hagi84

Użytkownik
dzieki, bylem w media, sprzedawca zaproponowal te Sony, posprawdzalem jeszcze opinie na youtube i zostalem przy tych, podobno kozak, cena robi robote, ale jak to sie mowi spokoj nie ma ceny, podladuja sie i mam nadzieje, ze chociaz w jakims stopniu mi pomoga

Dziekowac !
 
Do góry Bottom