>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ruletka Strategia

U 0

ukasz222

Użytkownik
nie jestem pewien czy ktoś już to opisywał ale warto próbować grać :
np: jeśli
wypadła cyfra 18 to:
zagrać 8 , 18 , 28 a oprócz tego 17 i 19 czyli cyfry przed i po 18.
zagrać 9 , 27 , 36 czyli sumy cyfry 18 : 9 , 27 czyli 2+7 i 36 czyli 3+6
podobnie z innymi cyframi.
kolejny sposób albo prób (jak kto woli) to jeśli wypada np 22
zagrać 2 , 12 , 22 , 32
zagrać 11 i 33 czyli te same cyfry
zagrać 21 i 23 czyli cyfry występujące przed i po 22
oraz cyfre na przeciwko 22 na planszy ruletki
kolejny sposób to odwrotności np: jesli wypadlo 13 todaję 31 , 23 to 32 itd
dodatkowo bardzo często kiedy wypadnie cygra &quot;1&quot; następny numer jest z przedziału cyfry &quot;0&quot; czyli 3,26,0,32,15 jesli tecyfry nie wypadną od razu po &quot;1&quot; to napewno się pojawią do 3-4 kręceń.
to tyle . taka moja zajawka . bo i tak wiadomo że wszystkim steruje komputer.
P.S też macie cyfry których poprostu &quot;samo z się&quot; nienawidzicie ? ????
Moja to 31.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
witam. chciałbym sie z wami podzielić z moją strategią grania w ruletke. Gram na live w expercie na stawkach od 0,5 euro
startowałem z kapitałem 100zl około 25 euro.
Ruletka składa sie z 3 kolumn (1)1-12(2)13-24(3)25-36
tak więć czekam aż 2 razy pod rząd padnie ta sama kolomna np trzecia kolumna
to zaczynam stawiać po 1euro na 1 i 2.. no i jak przegram 3x wiecej po 3euro na kolumne
Grając w taki sposób uzbierałem nie mała sumke 115euro.
wiadomo ze na forum jest pelno tego typu postów ale chciałem sie dowiedzieć co o tym myślicie. Pozdrawiam :grin:
Myślę że jesteś idiotą nie rozumiejącym matematyki. Dziękuję. ????
 
T 9

theart

Użytkownik
Wszystko rozbija się o to że my gracze próbujemy stwarzać systemy, strategie a tak naprawdę każdy nowy obrót koła to zupełnie nowa rozgrywka, kulka nie posiada pamięci, ona nie wie co przed chwilą było wylosowane. Aczkolwiek uważam, że z odpowiednim kapitałem można zarabiać na progresji. W progresji większą rolę odgrywa psychika, bo przeżyłem już trzęsawkę jak musiałem postawić 2048 zielonych cebul na red. To jest naprawde traumatyczne przeżycie więc nie polecam progresji.
 
Do góry Bottom