>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Puchar Polski 2015/16

Status
Zamknięty.
thejet 2K

thejet

Użytkownik
18/02/2016 18:00 CET
Rosa Radom - Polski Cukier Torun (+5)
1.93 (Pinnacle) ✅ 67:65
5/10

Spotkanie odbywa się na terenie neutralnym w Dąbrowie Górniczej. 1/4 Pucharu Polski. Rosa Radom to obok Stelmetu dla mnie najlepsza ekipa w Polsce. Mają drugi bilans w lidze i wielokrotnie pokazywali, że potrafią grać z najlepszymi w Polsce, bo ogrywali u siebie Stelmet, Anwil czy Czarnych. Na wyjazdach nie mamy jednak zebranych wystarczających informacji o ich poziomie. Przegrali po dogrywce we Włocławku z Anwilem, ale nie grali jeszcze z Czarnymi oraz Stelmetem spotkań wyjazdowych. Często wygrywali w męczarniach na wyjazdach albo nawet niedawno przegrali z Atlasem w Kaliszu.

Wiem, że obie drużyny pojedynkowały się między sobą i Rosa wygrała w Torniu 76:62, ale w trakcie spotkania urazu nabawił się najważniejszy zawodnik Polskiego Cukry - amerykański rozgrywający Danny Gibson, który wówczas wrócił jeszcze na parkiet, ale widać było, że nie jest sobą.

W Europe Cup nie było żadnej wygranej z mocniejszą ekipą i Rosa łatwo przegrywała z Royal Hali, Turk Telekomem, Fraport Skyliners oraz szwedzkim Sodertalje. Nie wyglądało to za dobrze, a pokonywali jedynie słabe KTP oraz Kumanovo.

Myślę, że Cukier może dzisiaj mocno powalczyć, a handicap jest za wysoki i można nawet próbować Cukier bez handicapu po dosyć przeszacowanym kursie. Obie ekipy nie powinny odpuścić spotkania, bo będą miały duży wolnego czasu, a PP to jedna z szans wygrania jakiegoś trofeum w tym sezonie.

18/02/2016 20:30 CET
MKS Dabrowa Gornicza (+3) - Czarni Slupsk
1.93 (Pinnacle) ✅ 69:71
5/10

Dla mnie to jest 50/50% mecz. Dąbrowa jest słabszym zespołem, ale ma atut własnego boiska, a przy okazji sędziowie mogą pomagać Dąbrowie, bo inaczej reszta turnieju będzie świeciła pustkami na trybunach. Czarni rozegrali ostatnio fatalne spotkanie u siebie ze Stelmetem, a dodatkowo dalej kontuzjowani są Mantas Cesnauskis i najlepszy dla mnie zawodnik Czarnych - Folarin &quot;Florek&quot; Campbell. Wielu uważa, że Blassingame jest najlepszym zawodnikiem, ale to już 35-letni gracz, który często markuje defensywę, holuję dużo piłkę i rzuca na słabej skuteczności za trzy. Liczę, że dzisiaj znowu będzie zabijał grę Czarnych podobnie do meczu ze Stelmetem.

Czarni mają bardzo wąską rotację, a na PG w zasadzie jest tylko Blassingame. Wystarczy, aby sędziowie narzucili aptekę sędziowską i Czarni będą mieli duży problem z rotacją. Nie wiem też czy w ogóle będą chcieli się bić o ten puchar, bo właśnie przez krótki skład nie mają czego tutaj szukać, bo w finale nie będą mieli w ogóle sił, bo musieliby w 7-8 osób rozegrać w 4 dni aż 3 spotkania.

EDIT: &quot;Jerel Blassingame jest chory. Wczoraj nie trenował, dziś ma temperaturę. Nie wiadomo, czy zagra wieczorem z Dąbrową.&quot; - OK, Dąbrowa jest dla mnie już faworytem tego spotkania. Bez Blassa nie ma rozgrywającego i jeszcze mniejsza rotacja, a nawet grając z chorobą będzie hamulcowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
thejet 2K

thejet

Użytkownik
Blassingame nie zagra w tym meczu. Dąbrowa dla mnie teraz powinna stać po kursie 1.50-1.60, a może nawet mniej. Czarni bez PG i jeszcze mniejsza rotacja.
 
1way2stars 12

1way2stars

Użytkownik
Tak sie zastanawiam nad dziejszym meczem Zielona Góra - Asseco.
Wiadomo różnica co najmniej 3 klas między zespołami. Asseco ostatnio zgarnia regularny oklep w lidze, Anwil, Zielona Góra...ale czy Stelmet podejdzie do tego meczu poważnie.
W środę grają największy w historii mecz 1/8 EuroCup.
Puchar Polski ewidentnie nie jest na rękę zespołowi z ZG. Granie dzisiaj, w sobote oraz niedziele. Myślę że dobrym typem w tym przypadku jest Asseco +14,5.
W Asseco, nie zagra Żołnierewicz.
Szybkie wypracowanie wysokiej przewagi i odpuszczenie końcówki.
Choć typ zdecydowanie do grania LIVE, przy dobrej pierwszej połowie ZG.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
20/02/2016 15:30 CET
Rosa Radom - Czarni Slupsk under 152
1.88 (Pinnacle)
5/10
Po pierwsze mecz na terenie neutralnym, a więc dla obu ekip wyjazdowy.
Ktoś podbił te linię, bo limity niskie, ale to wg mnie nie jest dobry pomysł. Obie drużyny przedwczoraj rozgrywały mecz, a ewentualny wygrany zagra jutro w finale. Dlatego nie będzie dobrym pomysłem rozgrywanie spotkania na wysokim tempie czy natężeniu.
Do Czarnych wraca Blassingame, który ostatnio chorował i nie trenował. Nie wiem czy to dobrze dla Czarnych, bo Harper rozgrywał ostatnio świetnie, a do tego świetnie wypadł jako scorer. Blisko był triple-double i nie spodziewam się dzisiaj, aby Blass zagrał lepiej od Harpera przeciwko Dąbrowie.
Ogółem myślę, że mecz wygra Rosa, który zagrała fatalnie z Cukrem, a mimo wszystko wygrała mecz. Dzisiaj już takiej bryndzy nie powinni zaprezentować, ale uważam, że mecz wygrają dzięki doskonałej obronie. Czarni mają małą rotację i powinni tego nie wytrzymać, a przy okazji grać wolniejszym tempem, aby się nie zajechać, ale zmniejsza to szansę na większą ilość punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
No to mamy finał taki jak obstawiałem Rosa - Stelmet. Pierwszy mój rzut oka na rozkład sił przed finałem i oczom nie wierzę. Podstawowa linia na Óni +11,5 na Rosę... Czy buki trochę nie przeceniają Zielonki? Fakt trofeum prestiżowe zawsze, ale w perspektywie historyczny mecz z Kazaniem w EuroCup, do tego rywalizacja między tymi dwoma klubami sugeruje bardziej wyrównany mecz, niż pogrom. Rosa oczywiście trochę dała ciała w pierwszym meczu z Piernikami, ale doświadczenie przeważyło i dzisiaj z Energą też bez zarzutu moim zdaniem, do tego dojdzie na pewno chęć rewanżu za zeszły rok. Chyba jednak pójdę w stronę underdoga Rosa Radom +11,5 @1,88 Ónibet ✅✅✅✅

EDIT. Brak De Boosta i trofeum wędruje do Radomia.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Popieram typ, buki trochę przeceniają Stelmet. To, że ostatnio miażdżą rywali nie oznacza, że będzie tak w finale. Tym bardziej, że już w pierwszym meczu sezonu było widac, ze Anwil kompletnie nie mógł sobie poradzić z obrona Zielonogórzan, a i sami bronili kiepsko. Czarni ze Stelmetem zaś zagrali fatalny mecz. Rosa ma argumenty, żeby przeciwstawić. Przed rokiem przegrali 6 pkt, mimo, że prowadzili do przerwy 8. W meczu ligowym Rosa miała już na tacy Stelmet, jednak Ci rzutem w ostatnich sekundach doprowadzili do dogrywki i wygrali. W SuperPuchare prowadzili 66:60, żeby stracić 7 kolejnych punktów, a ostatnie na 3 sekundy przed końcem.

Jeden człowiek był bardzo zły. To Saśo Filipovski. Z niedowierzaniem kręcił głową po tym, co stało się Dee Bostowi. Amerykanin skręcił sobie kostkę i po meczu pojechał z naszym fizjoterapeutą na pogotowie. Na ten moment ciężko coś więcej powiedzieć o stanie ponownie skręconej nogi – dziś w nocy długo będzie trwała pomoc amerykańskiemu rozgrywającem

rzg.pl

W ataku może to jeszcze jakoś ujdzie bo Bost ma mecze, gdzie cegli cholernie, ale w obronie jest już pierwszoplanowa postacią i tutaj gorzej. Więcej minut dostanie Koszarek. Ja nie wierzę w kolejny popis za trzy Stelmetu, bo wczoraj wpadało wszystko. Rosa broni dobrze. Harris i Sokołowski w dobrej formie. Mimo, że Stelmet to zlepek gwiazd, a forma ich ostatnio naprawdę dobra to zawsze mieli problem z obrona Rosy ich mecze rozstrzygały się w ostatnich sekundach i możliwe, że będzie dzisiaj tak dzisiaj.

Rosa Radom +11,5 @ 1.66 bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom