>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Puchar Federacji 2010

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Polska - Belgia @ 1.80 ⛔ 2:3
A tutaj typ która drużyna wygra pojedynek, a pozostały trzy spotkania Domachowskiej z Flipkens, Radwańskiej z Wickmayer i naszych deblistek gdzie to musi być punkt do meczu w tym wypadku więc szanse by przypieczętować mecz mamy aż dwie Radwańska i Domachowska, Agnieszka z Wickmayer jeszcze nigdy nie grała, a Marta z Flipkens parę ładnych lat temu i przegrała ale dzisiaj te H2H są mniej ważne. Doping w Bydgoszczy jest na dosyć dobrym poziomie to może pomóc. Trzeba wygrać w singlu na pewno jedno spotkanie i mecz o zwycięstwo będzie w rękach naszych deblistek gdzie zagrają z zawodniczkami które są jak dla mnie ogórkami w singla jak i debla. Dzisiaj większą szansę na zwycięstwo daję Domachowskiej ale ona jak zwykle jak z każdym może uwikłać się w trzysetówke lub po serii świetnych zagrań, popaść w dno ale jednak z dziewczyną taką jak Flipkens szansa jest bardzo duża i liczę dzisiaj na jedno zwycięstwo w singlu i wtedy jestem pewien że nasze deblistki będą wiedziały co zrobić dalej.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Hell, nie wiesz jednej istotnej rzeczy. Przy stanie 2:2 na bank nie zagrają młode Belgijki w deblu. Na 15 minut przed startem meczu kapitan może zmienic zawodniczki bez żadnych problemów. I przy 2:2 na 100% zagra Filper z Wickmayer w deblu. Tyle że moim zdaniem będzie 3:1, więc wtedy w meczu o pietruszke zagrają nastolatki z kraju Beneluksu.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Włochy - Czechy @ 1.13 ✅ 5:0
Włoszki przed tą rywalizacją rozluźnione podchodzą osobiście bez presji. Flavia, Francesca, Roberta i Sara bardzo promieniują gdzie Czeszki aż takiego pokroju optymizmu nie pokładają. Ogólnie dla mnie tutaj zawodniczką która może powalczyć będzie jedynie Safarowa ale na mączce wszystkie atuty powinny pokazać Włoszki i awans do finału FC powinny zapewnić sobie jak najszybciej żeby dać pograć dead rubbery swoim koleżankom.
Ukraina - Australia @ 1.45 ✅ 0:5
Aktualnie wytoczone najmocniejsze składy obydwóch ekip może jedynie brak Kateryny Bondarenko lekko daje wyższość Aussie z Stosur, Molik, Stubbs i Rodionową. Pewnym punktem dla mnie jest tutaj Samantha w deblu jak narazie anonsowana jest z Stubbs które bez najmniejszych problemów powinny ograć i tutaj jednak nie wierzę by skład nie zmienił się i żeby Alona w deblu nie zagrała ale narazie maja zagrać z siostrami Kichenok które w deblu plasują się na około #200 miejsca. Najbardziej liczę właśnie na Sam w singlu w deblu w parze z Stubbs, ale może na jeden punkcik Rodionowej która zmieniła Alicie w drugich meczach i może jakoś powalczy z Aloną w pierwszym dniu czy z Korrytsewą w kolejnym. Kurs na awans przy takich wytoczonych działach z dalekiej Australii powinny wygrać cały pojedynek 3-2, 3-1.
AKO @ 1.64
 
danni 8

danni

Użytkownik
Bondarenko - Stosur 1,15
Clijsters - Kanepi 1,08
Pennetta - Safarova 1,17
Radwańska - Martinez Sanchez 1,23
Kurs całkowity - 1,79

Wybitnym znawcą tenisa nie jestem, ale uważam te typy za rozsądne i warte grania. 3 z 4 zawodniczek gra u siebie i to jest wielki + dla nich. Poza tym zawodniczki na które postawiłem, prezentują dużo wyższy poziom od swoich przeciwniczek. Jeżeli któryś z podanych przeze mnie typów nie wejdzie, będzie to spora niespodzianka. Dlatego uważam, że przy ako 1,8 warto zaryzykować.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Mattek/Huber-Dementieva/Makarova
typ: 1
2.31
Pinnacle
Analiza:
Dziś w deblowym spotkaniu ktore mzoe rozstrzygnac o awansie ktoregos z krajow usa badz rosji do finalu pucharu federacji debel amerykanski huber i mattek zagra z rosjankami dementieva i makarova . O ile nie bedzie zmian w skladach tak wlasnie bedzie wygladal debel ktory w moim odczuciu zadecyduje o zwyciestwie w pojedynku . Po I dniu jest 1-1 . Natomiast dziś dementieva gra z oudin , aktualnie prowadzi 4-3 i powinna sobie poradzic , natomiast mattek zagra z kudryatseva z ktora tez powinna wygrac , a wiec mielibysmy wtedy remis po 2 . Rosjanki przyjechaly we 3 a wiec za duzego pola do manewru nie maja . W ekipie ameyrkanskiej to mattek i huber sa chyba najlepszymi deblistkami . Huber przeciez jest jedna z najlepszych deblistek swiata , o ile nie najlepsza , natomiast mattek rowniez potrafi wygrywac turnieje deblowe . Dementieva natomiast zaledwie kilkakrotnie grala w debla , posiada bardzo slaby serwis i niezbyt dobrze gra przy siatce , do debla sie po prostu nie nadaje . Makarova jest zawodniczka bardzo nierowna . Taki kurs od bukmacherow to promocja i ja z niej korzystam .
 
K 0

kefas2

Użytkownik
Dementieva natomiast zaledwie kilkakrotnie grala w debla
Dementieva w rankingu deblowym zajmowala swego czasu 5 lokate. Wiec informacja ta nie jest prawdziwa. Mimo wszystko uwazam, ze tym ma szanse wejsc, czegolnie na to, ze Oudin postawila Dementievej poprzczke naprawde wysoko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom