>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Puchar Davisa 2014

Status
Zamknięty.
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
z Richardem Gasquetem LINK
To zamienił stryjek siekierkę na kijek ???? Armaud sam strzelił sobie w stopę nie powołując Simona, a teraz jeszcze odpada Konga. Jeśli Roger nie przypieczętuje zwycięstwem Pucharu Davisa, to naprawdę się zdziwię.
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Federer - Gasquet 3:0

@3.0 Ónibet
Szybko, łatwo i przyjemnie
Naprawdę fajny kurs na zwycięstwo Króla do zera. Ja pobieram.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Federer - Gasquet 3:0

@3.0 Ónibet
Naprawdę fajny kurs na zwycięstwo Króla do zera. Ja pobieram.
Nie popadałbym w taki huraoptymizm. Fakt, wczoraj Roger zaprezentował się znacznie lepiej od Ryśka, ale debel, to debel, a singiel, to singiel. Trzeba pamiętać, że z Gaelem tak różowo nie było. Ja odpuszczam ten mecz i oglądam w spokoju.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Gasquet R. - Federer R. Dokładny wynik 0-3 @ 2,62 Bet365 ✅ 4-6 2-6 2-6

Analiza na szybko, bo mecz za chwilę się zaczyna. Jak wcześniej pisałem Armaud Clement strzelił sobie w stopę nie wysyłając powołania do Simona, który by powalczył z Federerem. Gasquet wczoraj nic nie pokazał w deblu. Nie od dziś wiadomo, że lubi stroić fochy, co potwierdza filmik z góry. Wiecznie utalentowany, pięknie grający, ale ze słabą głową. Podoba mi się styl Francuza i lubię go oglądać, ale w tym sezonie niestety NIC nie osiągnął. Forma słaba to i wyniki tragiczne, co tylko potwierdza 26 miejsce. Nie wiem czy w ogóle spodziewał się, że Tsonga nie zagra z Rogerem. Wczoraj Szwajcar w deblu wyglądał bardzo dobrze. Przy siatce czyścił, serwis też ratował skórę Helwetom. Kurs myślę, że wart ryzyka. H2H 2-12 na korzyść Króla mówi wszystko. Nie sądzę, aby Roger wypuścił szansę na historyczny dla Niego tytuł, a Gasquet jest bez formy i to 0-3 jest bardzo możliwe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Krótko, bo mecz za 20minut. Ja tam gram na Fedexa -1,5 bo Ryśka na jednego seta jak najbardziej stać, ale Federer pokona go swoim doswiadczeniem i z pewnościa jest podrazniony ostatnimi porażkami będzie dosc zdeterminowany aby ten mecz szybko skonczyc, ale zlekcewazyc nie moze Ryśka.
-1,5 Fedex @ 1,67 Unibet ✅ na laaajcie.
/ Pokazują mecz gdzieś w tv?
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
magician 2,9K

magician

Użytkownik
No i stało się, to co się miało stać- Tsonga się wycofuje z powodu kontuzji i Fedex ma wielką szansę na zapewnienie Szwajcarii zwycięstwa w DC.
Roger mówi, że jest w 100% sprawny i że czuje się dobrze, ale o tym dowiemy się dopiero teraz. Wczoraj nie było długich wymian z końcowej linii, (bo w deblu to po prostu niemożliwe) a dzięki temu byśmy się wiele dowiedzieli. No ale na takich emocjach, wiedząc jaka szansa przed nim, to nie wydaje mi się, żeby taka adrenalina dopuściła do myśli w jego głowie, że jest w jakiś sposób ograniczony dziś poprzez plecy.
Z Gasquetem 2:2 dotychczas na clayu, ale do tego potrzebny jest też Francuz z dobrym serwisem. Jeśli będzie serwował tak jak wczoraj, to typ -1,5 seta Wonderkido wygląda świetnie (no i brawo Wonder ✅). Przy takim serwisie to jestem w stanie nawet uwierzyć, że Roger pokryje handi -7 @3,05 ✅ lub jakieś -5 @1,93 ✅. Ja tego chyba nie gram, być może na początku po 1-2 gemach pogram coś, kiedy już będzie wiadomo, czy nic się nie zmieniło przez tę jedną noc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Gasquet - Federer 3:1 @ 9,14 (TyWygrywasz)
Jednoręczny Francuz mimo słabowitego wsparcia publiczności ma realną szansę pogonić króla symulacji ;-) Spodziewam się, że ku uciesze kibiców Stanisław kontra Gal rozstrzygnie mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom