>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Przyczyna niedostępności w dniu 22.05 oraz 23.05

saddic 190

saddic

Użytkownik
Cześć!
Zespół forum przeprasza za nieplanowaną niedostępność forum w w dniach 22.05 (od 16:00) do 23.05 (do 15:00).
Przyczyną okazał się zwykły błąd ludzki po stronie dostawcy serwera - jeden z techników nieopatrznie oznaczył nasz serwer jako nieopłacony przez co on został automatycznie wyłączony.
Niestety, wyjaśnienie tego z działem księgowości (który był dostępny dziś dopiero od rana) zajęło trochę czasu, przez mieliśmy związane ręce wczoraj.
W tej chwili jesteśmy w trakcie wyjaśnień, jak doszło do takiej pomyłki w systemie rozliczeniowym serwera i ewentualnej rekompensaty (np. zwiększenie wydajności na czas mistrzostw)
Aby zapobiec podobnym sytuacjom, w tej chwili jesteśmy w trakcie konfiguracji drugiego, zapasowego serwera, który będzie używany właśnie w takich wypadkach jak ten.
Jeszcze raz przepraszamy z niedogodności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Na przyszłość też możecie pisać o czymś takim na facebooku ;) Fanpage powinien służyć nie tylko do reklamy konkursów typów, ale też wyjaśnieniu jakichś awarii, czy niespodziewanych zdarzeń, jak ta wczorajsza :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Chyba macie dalej jakieś problemy po powrocie. O ile forum na razie działa, to jest źle ustawiona data/czas na stronie głównej. Dodatkowo nie przenosi mnie do najnowszych postów, tylko do tych, które było dodane przed wysypaniem się strony, nawet jak się oznaczy już je jako przeczytane.
E: dodanie posta w sumie też jest niemożliwe, pokazuje &quot;A server error occurred&quot;. Udało się za którymś razem dopiero.
 
saddic 190

saddic

Użytkownik
Chyba macie dalej jakieś problemy po powrocie. O ile forum na razie działa, to jest źle ustawiona data/czas na stronie głównej. Dodatkowo nie przenosi mnie do najnowszych postów, tylko do tych, które było dodane przed wysypaniem się strony, nawet jak się oznaczy już je jako przeczytane.
E: dodanie posta w sumie też jest niemożliwe, pokazuje &quot;A server error occurred&quot;. Udało się za którymś razem dopiero.
Niestety tak - jak dezaktywowali serwer to rozjechali całą konfigurację włącznie z czasem. Godzina systemowa inna, godzina sprzętowa jeszcze inna, a strefa czasowa w PHP zresetowana.
Jestem w trakcie ogarniania.
 
gowniak 86

gowniak

Użytkownik
Brawo za szybką reakcja już wszystko działa wyśmienicie
edit: a jednak data jeszcze zła
ale za to posty można dodawać bez błędów
 
Do góry Bottom