>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przerwane spotkanie - rozliczenie zakładu

ryczy 12,8K

ryczy

Użytkownik
Wie ktoś jak mi unibet rozliczy zakład jeśli miałem

Suma strzałów Roma (Rozliczane z wykorzystaniem danych Opta): Ponad 11.5 @ 1.60

spotkanie przerwane w 73+ a zakład na plus już w tej minucie był ... czekam może ktoś miał podobnie
 
Ostatnia edycja:
ryczy 12,8K

ryczy

Użytkownik
Mam rozstrzygnięty kupon na , w tym momencie unibet mnie zaskoczył i to bardzo. A już myślałem że rozliczają mi to po 1.00 i będzie zwrot stawki.

Drogi Łukaszu,

Kontaktujemy się z Tobą w sprawie rozliczenia zakładu o numerze kuponu: 7084400567

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi pełnymi komentarzami i wyjaśnieniami traderów sportowych na temat tego zakładu:



Mecz został przerwany pod koniec drugiej połowy z powodu nagłego wypadku medycznego zawodnika Romy.

Jeżeli mecz nie zostanie wznowiony w ciągu 12 godzin od rozpoczęcia, zakłady zostaną unieważnione zgodnie z naszymi warunkami (b.5.5):

W przypadku przerwania wydarzenia wszystkie zakłady, które zostały rozstrzygnięte przed przerwaniem i które nie mogły zostać zmienione niezależnie od przyszłych wydarzeń, zostaną rozliczone zgodnie z ustalonym wynikiem.
Jeżeli przerwane wydarzenie nie zostanie wznowione w ciągu 12 godzin od jego rozpoczęcia, wszystkie oczekujące oferty związane z wydarzeniem zostaną uznane za nieważne.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom