>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

przelew z poczty.

fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Czekałem 8 dni napisalem maila po 6 diach i powiedziaeli ze niema.Nastepnego dnia napisałem tez i zobaczcie co napisali.
Szanowny Panie,Dziękujemy za wiadomość. Wpłata ta została odnaleziona. Zgodnie z prawem nie możemy przyjmować wpłat od kont bankowych należących do osób trzecich oraz płatności gotówkowych. Dane właściciela konta bankowego oraz konta gracza w Gamebookers muszą się zgadzać. W związku z tym prosimy Pana o przesłanie do nas skan(y) dokumentu potwierdzającego Pana tożsamość (prawo jazdy, dowód osobisty lub paszport) oraz skan dokumentu potwierdzającego tę wpłatę. Jeśli ma Pan jakiekolwiek pytania to służymy pomocą.

I moje pytanie czy ktos mial podobny przypadek???Napisalem do niech ze niestety niemam dostepu do skanera,co jest prawda i ogolnie troche sie uniosłem bo mnie zdenerwowali.Co o tym myslicie??
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
To bardzo dziwne. Ja do tej pory przelewałem tylko przez pocztę na GB. Zawsze wpisuję dane takie jak mam na koncie w GB, czyli mojego ojca. Zawsze kasa dochodziła w 2-3 góra 4 dni...
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
fcbialas nie musisz zrobić skanu skanerem. Możesz zrobić zdjęcie aparatem tudzież telefonem. Ważne, aby było widać twoje dane.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Hejka :wink:
ja wplacam z poczty na Moneybooekrs trwa to 3 dni i z Moneybookers na Gamebookers transakcja ta trwa ok 20 sekund :) też prosciutko? dobry sposób i pewny

pozdro :wink:
 
gostyniak 0

gostyniak

Użytkownik
Czekałem 8 dni napisalem maila po 6 diach i powiedziaeli ze niema.Nastepnego dnia napisałem tez i zobaczcie co napisali.
Szanowny Panie,Dziękujemy za wiadomość. Wpłata ta została odnaleziona. Zgodnie z prawem nie możemy przyjmować wpłat od kont bankowych należących do osób trzecich oraz płatności gotówkowych. Dane właściciela konta bankowego oraz konta gracza w &lt;u&gt;Gamebookers&lt;/u&gt; muszą się zgadzać. W związku z tym prosimy Pana o przesłanie do nas skan(y) dokumentu potwierdzającego Pana tożsamość (prawo jazdy, dowód osobisty lub paszport) oraz skan dokumentu potwierdzającego tę wpłatę. Jeśli ma Pan jakiekolwiek pytania to służymy pomocą.

I moje pytanie czy ktos mial podobny przypadek???Napisalem do niech ze niestety niemam dostepu do skanera,co jest prawda i ogolnie troche sie uniosłem bo mnie zdenerwowali.Co o tym myslicie??



Ja mialem taki sam przypadek wplacilem w poniedzialek kase no i w piatek sie wnerwilem ze nadal niema kasy napisalem emaila do nich czy dostali juz przelew a oni mi na to ze musze przeslac skan dowodu (identyczny email dostalem jak Ty)no i pieniadze zostana zaksiegowane w ciagu 1h(nieweim czy oni tam maja jakis balagan czy moze chca sie dorobic, i nieweim co oznacza takie powiedzenie &quot;Wpłata ta została odnaleziona&quot;, jezeli wpisalem dane zgodne z danymi z konta GB to sie chce dowiedziec dlaczego stwarzaja problemy ??!!

Najlepiej zrob tak jak rangiz pisal i ograj GB bo jak narazie to on mnie ogral :zy3ou: pozdro 8)
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
No ciekawe że takie rzeczy się dzieją. Zobaczymy, ja w Czwartek wysłałem pocztą i nadal czekam. Dane podałem zgodne z tymi z konta. Nigdy nie było problemów, zobaczymy tym razem... :roll:
 
gostyniak 0

gostyniak

Użytkownik
Ja pieniądze wysłąłem w piatekrano i do tej pory nie ma...
Jezeli pierwszy raz wysylales pieniadze i nie bedziesz ich mial do czwartku(wtorek swieto banki nieczynne) to napisz emaila do nich, a oni pewnie odpisza ze wplata zostala odnaleziona :zy3ou: Jeszcze jedno lepiej wplacic odrazu w banku BPH szybciej pieniadze dojda niz przez poczte pozdro ???? ????
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
I ja nie wiem co...Jest juz środa godzina 12 prawie a kasy ani widu ani słychu...a sprawdzaklem przed chwila jeszcze raz wszystko na przelewie dobrze wypisałe...no mała bania. Dzis jest szósty dzien licząc piatek. Fakt ze po drodze były 3 dni wolne(sobota niedziela i wtorek) no ale i tak juz chyba powinno dotrzec

Małe sprostowanie...o godzinie 13.42 doładowali mi konto i nawet podwoili depozyt;P
 
Do góry Bottom