>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pomoc w identyfikacji softa/dostawcy gxmble.com (to scam, nie rejestrować się)

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
To scam jest na licencji z PDF (atlantic group ma taką licencje i generalnie do podrobienia...), ale ja nie o tym... to wczorajsza oferta na siatkówkę Nikaragua - Honduras? Zdaje sobie z tego sprawę, że to może być popularny "lep na muchy" (najlepszy lep to pieniądze... np. blogabet tak robi...), ale być może ktoś jest w stanie zidentyfikować softa/dostawcę z drugiego screena po statach, bo ja nie🤷‍♂️

buk.png

1691404413358.png
Post automatycznie złączony:

Tu jeszcze jeden screen ze strzałkami... skądś to kojarzę tylko nie wiem skąd:unsure:🤷‍♂️

1691404481944.png
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Już wiem skąd to kojarzę 😅 tzn. te "strzałki" i relacje z meczu. Adkinsbet (klon ruska), który był scamem miał takie same :LOL:ale być może taki dostawca jednak istnieje na prawdę🤷‍♂️🤷‍♂️
 
Do góry Bottom