>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polpharma Starogard Gdanski - Asseco Prokom Gdynia (Superpuchar Polski)-03.10 19:45

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Starcie mistrza Polski ze zdobywcą Pucharu Polski otworzy sezon 2011/2012 koszykarzy w Polsce. W pojedynku o Superpuchar w poniedziałek o godzinie 19.45 w Starogardzie Gdańskim walczyć będą drużyny Asseco Prokomu Gdynia i miejscowej Polpharmy. Obydwie ekipy w porównaniu do ubiegłego sezonu dość znacznie przebudowane, ale apetyty na udane rozpoczęcie rozgrywek mają wielkie.
Z pewnością gospodarze poniedziałkowego meczu liczą na przewagę własnej hali i żywiołowy doping kibiców Kociewskich Diabłów. W minionym sezonie mecz o Superpuchar był rozgrywany w Gdyni a Asseco Prokom okazał się lepszy od AZS Koszalin 89:78.
Gdynianie przed nowym sezonem rozegrali siedem spotkań sparingowych, wygrali cztery spośród nich. Polpharma ma zdecydowanie słabszy bilans, starogardzianie na dwanaście spotkań wygrali tylko 4 razy.
Asseco Prokom Gdynia wygrało z: Dnipro Dnipropietrowsk 73:58, Triumph Moskwa 80:78, Sokhumi Tbilisi 88:65 i BK Astana 75:68 gdynianie przegrali natomiast z Neptunasem Kłajpeda 79:80, BK Kijów 62:64 i CSKA Moskwa 52:76.
Polpharma natomiast pokonała: Start Gdynia 94:82, Sportino Inowrocław 97:53, Korsarzem Gdańsk 79:42 i AZS Koszalin 81:74. Z kolei starogardzianie dwukrotnie przegrali z Treflem Sopot 57:101 i 62:81 i także dwukrotnie z Energą Czarnymi 60:83 i 60:88, Zastalem Zielona Góra 53:81, Startem Gdynia 70:84, Rosą Radom 62:74 oraz PBG Basketem Poznań 67:77.
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI NA TEMAT TEGO SPOTKANIA
Kursy Betgun
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Chciałem cytować najważniejsze słowa Zorana Sretenovica, ale każdy kto przymierza się do typowania tego meczu powinien posłuchać i wyciągnąć wnioski
http://www.youtube.com/watch?v=LytbQzfuFA4&amp;amp;feature=player_embedded
Tomasz Śnieg o swojej roli w zespole
http://www.youtube.com/watch?v=r59gkoCigQw&amp;amp;feature=player_embedded
Ogromnym atutem jest gra przed własną publicznością. Jednak pod koszem cieniutko to wygląda.
Zoran odkąd przejął rolę pierwszego szkoleniowca pokazał, że w jego zespole musi być walka i mocna obrona.
Znając dyspozycję i głowę dwóch &#39;teoretycznie&#39; liderów w ataku Koljevic &amp; Weeden jakoś nie bardzo mi pasuje tutaj pojęcie mocna obrona w ich wykonaniu. Muszą na prawdę być bardzo zmobilizowani.
J-Blass bardzo skutecznie potrafi wywierać presję na rozgrywającym przeciwników, więc tutaj, czy to Weeden, czy Ivan czy Śnieg będą mieć problem.
Najważniejsza kwestia, czy J-Blass będzie miał za zadanie od pacmana wywierać presję, bo ten facet ma warunki do dobrej obrony.
Cały czas o tym myślę. Zoran zapewne ma bardziej taktycznie poukładany zespół + własny parkiety, wychodzi mi +9.5 Polpharma, ale póki co bez stawiania pieniędzy. Oczywiście jestem za wygraną Polpharmy.
 
panczas 117

panczas

Użytkownik
Jeżeli Polpharma zaprezentuje się tak samo jak na turnieju w Słupsku to nie widzę jej w tym meczu. Słabo w ataku, mało agresywnie w obronie, generalnie nawet nie ma o czym pisać, ale nie można wykluczyć, a wręcz bardzo prawdopodobne jest to, że oszczędzali się po prostu na dzisiejsze spotkanie. Pytanie jak poważnie Prokom podejdzie do Superpucharu, ale mając z głowy pierwszą część sezonu TBL z głowy to myślę, że nie odpuszczą, zwłaszcza, że Pacesas był obecny w Słupsku i starannie obserwował zespół ze Starogardu. Jak dla mnie Prokom -9,5
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

W rozegranym w Starogardzie Gdańskim meczu o Superpuchar Polski zdobywcy krajowego pucharu koszykarze miejscowej Polpharmy sensacyjnie pokonali mistrza Polski Asseco Prokom Gdynia 79:78 (19:18, 15:10, 18:20, 27:30).
Polpharma: Michael Hicks 22, Ivan Koljević 21, Jeremy Simmons 10, Daniel Wall 9, Adam Metelski 7, Brian Gilmore 5, Grzegorz Arabas 2, Tomasz Śnieg 2, Tony Weeden 1, Piotr Dąbrowski.
Asseco Prokom: Alonzo Gee 22, Przemysław Zamojski 19, Donatas Motiejunas 14, Jerel Blassingame 8, Adam Hrycaniuk 6, Adam Łapeta 4, Piotr Szczotka 4, Devin Brown 1, Przemysław Frasunkiewicz, Łukasz Seweryn, Michael Kuebler.
Przed własną publicznością skazani na pożarcie gospodarze po raz drugi pokusili się o sprawienie sensacji i ponownie okazali się lepsi od Asseco Prokom. Meczowi o Superpuchar Polski, który w hali im. Andrzeja Grubby obejrzał komplet 2000 widzów, znowu towarzyszyły niesamowite emocje. O sukcesie Polpharmy zadecydował jeden rzut wolny Tony Weedena oddany 2,4 sekundy przed końcową syreną. Był to jednocześnie jedyny punkt zdobyty przed tego zawodnika w tym spotkaniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom