>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Poker Reality - 5$ +40$ no deposit

Status
Zamknięty.
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
Register Bonus 25$
1/Otwieramy konto na stronie www.poker-reality.com
2/Potwierdzamy e-mail
3/Wysylamy e-mail na adres support@poker-reality.com wpisujac &quot;Register Bonus 5&quot;

Make it easy!Real money ($5) will come only after you have sent a letter to your e-mail to: [email protected] with the text &quot;Register Bonus 5&quot;.
$ 20 you get a bonus section, they run out to your account once you earn 300 points.

Deposit bonus is the best way to begin your successfully poker career. A unique chance to earn bonuses just playing poker.
How do you get a bonus? When making a successful deposit, you automatically become a party to the action.
Then you just play poker and earn Points (points). The system is
simple, earn points and get a bonus. Depending on the number of mock
your points, you will be added bonuses.

Earn 150 points and get a ticket to a daily 50 $ GUARANTEED

Earn 300 points and get an instant bonus of $ 10 per account.

Earn 450 points and you will get instant bonus of $ 5 to the account, as well as a ticket to Saturdays hedgehog 250 $ GUARANTEED

Earn 600 points and and get an instant bonus of $ 20 per account.

Earn 750 points you will get a ticket for 1000 $ GUARANTEED

Earn 900 points and and get an instant bonus of $ 25 per account.

Earn 1050 points will give you a ticket to the hedgehog Saturday 50 $ GUARANTEED + ticket for 250 $ GUARANTEED

Earn 1200 points and and get an instant bonus of $ 25 per account.

Earned 1350 points will give you
tickets for the hedgehog Saturday 50 $ GUARANTEED + ticket for 250 $
GUARANTEED + ticket for 1000 $ GUARANTEED

Earn 1500 points will give you an instant Bonus of $ 50 to the account.
ja dostalem po 2 minutach ????
 
L 5

lansswk

Użytkownik
A może ktoś napisać kiedy można wypłacić kasę i (czyli jaki obrót wymagany) czy jest potrzebny depozyt przed wypłatą na MB i jeśli tak to jaki?
 
L 5

lansswk

Użytkownik
Czyli jesteśmy czymś w rodzaju królików doświadczalnych i jak nie zaczną tam ludzie wpłacać depozytów to kasy nie zobaczymy?
Mnie takie coś nie bawi bo wole se na kurniku pograć..
 
L 5

lansswk

Użytkownik
Soft u mnie działa ale ja nie mam żadnych antywirusów.
Za to przy włączaniu i wyłączaniu jego zresetował mi się poker Boss Medii na którym grałem.
 
yako 0

yako

Użytkownik
Panowie a mozna tam gdzies w moim koncie jezyk zmienic? Bo mam tam jakies ruskie znaczki ;/

A co do potwierdzenia maila, nic mi nie doszlo a po zalogowaniu na konto kasa odrazu byla.
 
P 12

polak13

Użytkownik
hehehehe ten room to krzak konkretny,ostatnio grałem turniej w którym nie byłem na liście graczy.Ogólnie na czacie same nie pochlebne recenzie,ja tam grosza bym nie wpłacił.
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
dla mnie porządny room tylko straszne bad bety wpadają i ogólnie tak jak b2b że &quot;podkręcony&quot; dla tych co mają więcej żetonów. Ostatnio grałem turka z wpisowym $0,10 +0,01 i nagle się skończył, więc zapytałem na czacie dlaczego, a oni że jakieś problemy i dali mi rekompensatę jednego dolca ????
 
P 12

polak13

Użytkownik
Nie rozumiem,mógłbyś podać choć jeden powód dla którego jaki kolwiek room na świecie miał by podkręcać soft?Nie rozumiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom