>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Podsumowanie i wnioski po Australian Open 2010. ATP i WTA.

Status
Zamknięty.
F 0

filweb

Forum VIP
Właśnie zakończył się fantastyczny i pełen niespodzianek turniej w Melbourne. Mimo bardzo wielu zaskakujących rezultatów, finalnie tryumfowali Ci, którym bukmacherzy dawali największe szanse już kilka miesięcy temu. Jednak nas, zapalonych maniaków &quot;białego sportu&quot; często bardziej interesują obiecujące występy młodych gwiazdek, rodzące się i upadające talenty oraz, niestety, powstałe w wyniku przeciążenia organizmu kontuzje.

Zapraszam do dyskusji na temat potencjalnego przebiegu sezonu 2010 po zakończeniu pierwszego turnieju wielkoszlemowego.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Tak jak napisałem w temacie - wygrana Rogera i Sereny chyba nikogo mocno nie zdziwiła. Oboje są zdecydowanie bezkonkurencyjni, jeśli chodzi o kolekcjonowanie Szlemów.

Najmilszą niespodzianką w tym turnieju był dla mnie oczywiście bardzo pozytywny występ Marina Cilica. Chorwat doszedł aż do 1/2 finału, pokonując po drodze takich zawodników jak Roddick i Del Potro, a męczarni z młodym Tomicem w 2 rundzie większość ludzi na tym forum stawiało Chorwata na przegranej pozycji w 3 - rundowym pojedynku z Wawrinką. Marin w przeciągu całego turnieju pochwalił się nie tylko fantastycznym kunsztem tenisowym w sensie technicznym, ale także ogromną wytrzymałością, zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Szkoda, że tego wszystkiego nie starczyło na Murraya, ale jestem niemal pewien, że Cilic Szkota nie raz jeszcze w tym sezonie pogoni i finalnie skończy sezon w czołowej 10, jak nie w 5.

Największą niespodzianką, jeśli chodzi o wynik meczu, był dla mnie oczywiście rezultat spotkania Murraya z Nadalem. Nigdy nie sądziłem, że Szkot kiedykolwiek będzie w stanie dojść do 5 - ego seta w Szlemie z Fedexem albo Rafą, a tu, proszę, praktycznie kompromitacja mistrza z Majorki. Dojście Murraya do finału to także dla mnie ogromna niespodzianka, jednak w przyszłości i tak widzę go za oczywiście Fedexem, Nadalem, Djokovicem i Potro.

Bardzo cieszę się, że turniej relatywnie szybko zakończył się dla Davydenki. Rosjanin należy, razem z Murrayem, do mojego &quot;Hall of Shame&quot;, ale grą Szkotowi nie dorównuje nawet w 10%. Zresztą, co tu dużo mówić, dla mnie zawodnik, który ma 29 lat i nigdy nie przebił się przez 1/2 Szlema to nie jest żadna czołówka. Wszyscy - Roddick, Murray, Potro, Djoker, Tsonga, Soders - mają na koncie przynajmniej jeden mecz bezpośrednio o Szlema.

Co do totalnych zawodów to oczywiście należy wymienić w pierwszej kolejności Szweda, bo z kim, jak z kim, ale z Marcelem Grannolersem wtopić w 1 rundzie, będac graczem TOP 8 to mega, mega wstyd. Podobnie jak Szarapowa, która już chyba nie wróci do swojej dawnej, dominującej pozycji, bo wtopa w 1 rundzie z Kiri to też nie jest powód do chwały. Idąc dalej - Safina i Clijsters miały z pewnością większe oczekiwania, a Dementieva, niby dobrze przygotowana, znów miała pecha i odpadła w 2 rundzie z &quot;czarnym koniem&quot;, czyli oczywiście Henin.

Zawodnicy i zawodniczki, których występ odebrałem najbardziej pozytywnie to z pewnością Tsonga, Chinki, Justine Henin, Nadia Petrova, Nicolas Almagro, oraz, oczywiście, nasz Łukasz Kubot, zwłaszcza wygrana z Giraldo zrobiła na mnie duże wrażenie.

Cieszę się, że turniej zweryfikował takich zawodników, jak przede wszystkim Wozniacki, ale także Jankovic i Zvonareva, Ferrero czy Robredo.

Z tych, którzy nie zabłysnęli wynikami, dobre wrażenie pozostawili Carsten Ball i Korolew.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Z kwalifikacji mężczyzn wyszło że Dolgopolov jak jedna już osoba zauważyła gra podobnie do Tomića ale według mnie Ukrainiec nie nadaje się w ogóle do gry na pewno do pierwszej setki na korty szybkie i na mączkę ale ktoś po prostu musi porządny trafić na niego bo innych challengerowych pussiaków będzie motał więc nie raz dog ukąsi tego chłopaka.

Inne wyniki które myślę będą dalej prosperować to Begemann, Dodig, Sijsling, Sorensen, Sidorenko.

Co do MD to musze napisać o Soderlingu jak parę lat temu jeszcze był dogiem wtedy bardzo dobrze się czuł kąsił najlepszych lecz teraz kiedy jest przedstawiany zawsze do wygrywania nie meczu lecz całego turnieju nie wytrzymuję potwierdzają to porażki z Gineprim czy właśnie Grannolersem który jest niedoceniany bo jeśli Hiszpan to na szybkiej nawierzchni ma już być wyautowany lecz jest dosyć dobry przy siatce porządnym deblistą ale jednak co jak co Soda powinien wygrać mecz.

Jeden z większych zawodów sprawił mi Melzer który po zwycięstwie w turnieju w swoim kraju nie pokazywał się nigdzie przyleciał do Australii i po piątym secie uległ Serze, myślałem że wygrany turniej u Siebie na podwórku da mu pewności siebie lecz jak narazie nie. Koubek się lekko rozszalał była #20 rakieta Świata może znowu coś będzie pokazywała bo ostatnie mecze to jednak strasznie gorąca głowa i niewytłumaczalne porażki np. jedna z nich to z Berrerem w Stuttgarcie. Jeszcze jeden z topu który nie wytrzymuję to Dasco ten gracz z rywalami niżej notowanymi nie ma zbytnich problemów lecz ze swoim kalibrem TOP10 ma fatalny bilans i strasznie kombinuję w tych spotkaniach nawet jeśli dobrze idzie nie widzę go na koniec sezonu w TOP10.

Nasz Kubocik gdzie po kreczu Youzhnego aż Radwańska się oburzyła że co to za turniej w jego wykonaniu jak #20 kreczuje, niech się dziewczyna pierw sobą zajmie bo jednak styl jaki pokazuję Kubot jest bardzo widowiskowy i bardzo lubiany zarazem ryzykowny jutro Łukasz będzie około 50-60 miejsca i przez najbliższy czas każda EL ATP stoi przed nim otworem.


Co do kobiet jak zwykle zawiodła Domachowska która nie wiem czy się w ogóle wygrzebie z kompletnego zaplecza, totalnie zawiodła mnie Flavia myślałem tutaj spokojnie o QF, a jeśli dobrze pamiętam skończyło się na II r. ale jeśli ktoś zawodzi druga osoba zachwyca i to była Kirilenko wreszcie trzymała swoje emocje na wodzy ograła Sharapową, zmusiła do latania po korcie Safiny która nie wytrzymała i skreczowała leciutki niedosyt przy spotkaniu z Chinką ale i tak Maria osiągnęła życiówkę i pierwszy QF na Szlemie. Co do finału już mi się nie chcę od paru sezonów oglądać zwycięstw na turniejach Afroamerykanek ale już wolałem żeby wygrała Serena niż Henin.

Podsumowując ten sezon na pewno u mężczyzn będzie bardzo urozmaicony i nie będziemy liczyć tylko czy jakiegoś seta straci Nadal czy Federer w drodze do finału ale jednak w ich spotkaniach na pewno nie będzie już takiej strasznej dominacji jak kiedyś u kobiet coraz słabsza jest Venus którą wolę bardziej niż Serenę ale może jednak w tym roku na mączce najwięcej do powiedzenia będą miały zawodniczki z zaplecza TOP10 lub może też na Wimby ktoś wyskoczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom