>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2014/2015

Status
Zamknięty.
thejet 2K

thejet

Użytkownik
16/05/2015 20:00 CET
Turow Zgorzelec (-9) - Czarni Slupsk
1.93 (Pinnacle) ✅
5/10

Czarni niespodziewanie prowadzą 1:0 i dzisiaj Turów jest pod ścianą. Przed PO zdecydowanym faworytem dla mnie w wygranej MP był Turów. W pierwszym spotkaniu Czarni mieli doskonały dzień rzutowy za trzy (szczególnie drewniany Mokros). Nie sądzę, aby drugi raz takie coś się powtórzyło i drewna pokroju Mokrosa tym razem zaczną ceglić - żyjesz trójkami, trójkami umierasz. Turów ma lepszych zawodników, motywacja i skupienie po ich stronie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Turow(-8.5) 1.88 3/10 bet365
✅
Ja rowniez nie bardzo wierze w druga wygrana Slupska. Play offy rzadza sie swoimi prawami i to sie moglo raz stac ale niekoniecznie teraz Czarni wygraja cala serie. Nawet mozna zaryzykowac teze, ze juz nic w tej serii nie wygraja i szoku nie bedzie. Turow zagral slabiutko z dystansu 7/30 a wiadomo, ze ma kto rzucac i zapewne forma dzis bedzie inna. Co ciekawe kazdy zawiodl za trzy takze nie latwo sie gra na takiej skutecznosci jesli na dodatek wszyscy graja ponizej oczekiwan to nawet nie ma na kogo liczyc i na kogo grac. Dodac do tego przegrane zbiorki i niezla skutecznosc Czarnych no to mamy wynik jaki mamy. Rajkovic swoimi decyzjami nie pomaga, zamiast ustalic normalna paitke startowa i madrze rotowac to on gra jakos dziwnie i miesza zabardzo skladem. Dla mnie powinno byc prosciej i jasniej czyli liderzy niscy Chylinski Collins Taylor plus Kulig jako podstawa, reszta mozna mieszac ale jesli sie to robi w taki sposob na winnickiego czyli pelen chaos to nie do konca wiadomo kto co ma grac a nie zawsze trojki wlaza tak jak w ostatnim meczu. Miodrag powinien sobie Pireus poogladac...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
thejet 2K

thejet

Użytkownik
17/05/2015 20:00 CET
Stelmet Zielona Gora - Rosa Radom (+7)
1.92 (Pinnacle) ⛔
5/10

Dalej trzymam się Rosy. Sądzę, że tym razem powalczą o wygraną i mecz będzie na styku.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Czarni Slupsk - Turow Zgorzelec 1.54 3/10 maraton ✅
Nie bardzo wierze w to, ze Czarni sa w stanie wyeliminowac Turow. Mimo wpadki w Zgorzelcu to teraz moze sie okazac, ze bedzie juz gladko dla Turowa wlasnie. Doswiadczenie tej druzyny z pucharow moze przyniesc dobre skutki. Turow ma kim grac a tacy zawodnicy jak Taylor, Kulig czy Collins sa weldug mnie poza zasiegiem Czarnych. Zawsze jest obawa o co innego jak zagraja pozostali glownie mam na mysli Dylewicza i Jaramaza. Chylinski i Natiazko raczej solidnie, Moldoveanu zazwyczaj mniej lub wiecej pomaga. Dylewicz wedlug mnie zawodzi na calej linii. Nemanja zrob w kratke ostatnio 16 a bywaja mecze, ze przechodzi obok. Jednak sam fakt, ze Rajkovic ma 9 graczy bedzie mialo znaczenie bo Slupsk ma takich zawodnikow 4-5 i trzeba liczyc, ze ktos z rotacji zagra dobrze jak Cesna ze Slaskiem. Teraz jest wieksze natezenie meczow i Czarni moga miec klopot. Blassingame w drugim meczu tylko 7 punktow a to moze martwic fanow i sztab. Seweryn i Cesna bardzo przewidywalni wiec poza piatka praktycznie ma kto grac.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Rosa Radom 2.35 3/10 bet365
⛔
Rosa do zera tej rywalizacji nie przegra, pokonali w dobrym stylu Koszalin chociaz AZS byl jak sie okazalo mocno rozbity wewnetrznie. Oba mecze w Zielonej Gorze nie byly za dobre w wykonaniu Rosy. W drugim podjeli walke i byla szansa na zaskakujacy wynik. Pierwsze spotkanie slabiutkie z dystansu. 12/54 taka byla skutecznosc za trzy Rosy w Zielonej a wiadomo jaki to wazny element w grze tej druzyny. Rosa u siebie to troche inny swiat, wyjazdy maja zazwyczaj kiepskie. Wydaje mi sie, ze we wlasnej hali maja duze szanse na wygrana. Nawet jesli uznamy, ze sklad jest sredni bo trzeba jednak wziac pod uwage, ze wrocil Turek, duet Gibson - Taylor naprawde potrafia w ataku poszalec a to nie wszystko bo niezle gral ostatnio Witka, jest Sokolowski, Majewski, Mirkovic a glebiej Jeszke i Adams. No to nie jest jakis kelnerski zespol. Jesli trojki beda wpadac to mysle, ze Rosa jest faworytem, moze nie bardzo duzym ale zdecydowanie daje im wieksze szanse u siebie. Stelmet niby szeroka kadra a tak naprawde to oporcz Cela, Hosleya, Zamojskiego i Koszarka to nie ma jakis cudow. Hosleya tak wszycy chwalili po pierwszym meczu a w drugim znow kaszana. Teoretycznie miazga powinna byc pod koszem ale Saso nie umie grac Hrycaniukiem, Troutmanem i Lalicem, graja krotko i malo efektywnie.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
20/05/2015 20:00 CET
Rosa Radom (+2.5) - Stelmet Zielona Gora
1.99 (Pinnacle)
5/10
Dalej trzymam się swojego betu. Rosa powinna dziś odnieść zwycięstwo i przedłużyć półfinałowy pojedynek. Rosa żyje z trójek i we własnej hali procenty powinny być lepsze.
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina: 18:15
Spotkanie: Energa Czarni Słupsk v Rosa Radom
Typ: Czarni Słupsk -4.5 ⛔ Za bardzo dali się Turkowi rozrzucać...
Kurs: 1.88
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Czas goni więc szybka analiza. W półfinale Czarni odpali po dość wyrównanej serii z Turowem Zgorzelec pomimo tego że grali bez czołowego strzelca Karola Gruszeckiego. Rosa z kolei nawet nie sprzeciwiła się w serii vs Stelmetowi przegrywając w serii gładko 3-0. Będzie to pierwszy mecz o brązowy medal więc jest o co grać. Faworytem na pewno są gospodarze którzy we własnej hali są piekielnie mocni. Sporą przewagę mają podkoszem i na pewno będą starali się to wykorzystać. Inne pozycje dość zrównoważone. Ciekawy pojedynek na jedynce Blassingame v Taylor. Moim zdaniem na obwodzie ciut większa przewaga Czarnych gdzie ostatnio obudzili się Mokros i Nowakowski. Pod znakiem zapytania stoi występ Gruszeckiego... Ale mimo tego Czarni prezentują się lepiej do tego atut własnej hali i myślę że gospodarze odniosą pewne zwycięstwo.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Turow(-3.5) - Zielona Gora 1.78 3/10 maraton ✅

No to zaczynamy final. Dla porzadku sezon regularny 23-7 oba zespoly, pierwsze miejsce zajal Turow. Zgorzelec u siebie 13-2, Zielona Gora wyjazdy 8-7 sredniawo ale wiekszosc ligi miala zblizony bilans tylko Turow pozytywnie 10-5. W drodze do finalu 3-0 z Treflem Sopot i 3-1 z Czarnymi Slupsk. Zielona Gora 3-1 z Asseco Prokomem Gdynia i 3-0 z Rosa Radom. Jednak same liczby to troche malo. Turow mial jedna duza wpadke z Czarnymi i tyle, poza tym bylo ok. Takie cos zdarza sie i nie ma w tym nic nadzywczajnego. Zielona Gora zagrala poczatkowo przecietnie z Asseco, potem wygrali dwa mecze spokojnie. Z Rosa 3-0 ale ten trzeci mecz to Radom spokojnie powinien wygrac. Widze, ze kursy rosnie na Turow bo graja w finale dwa najlepsze zespoly i troche ten kurs jest za maly ale moim zdaniem Turow wygra te finaly i zacznie od dobrej gry u siebie. To juz nie sa Czarni, teraz odrazu trzeba sie wziac do gry na maksa, kazdy mecz doslownie na wage zlota. Stelmet ma problem z wysokimi, nie potrafi Saso ich pozytywnie uruchomic i najwazniejsze co jest w Stelmecie pozytywnego to indywidualne postawy Zamoja, Koszara, Cela, Hosleya. Czym dalej tym gorzej. Filipovski postawil na obrone ale Turow ma dobry atak wiec moze nie miec to sensu. Ktos tak jednowymiarowy jak Sloweniec nie zmieni nagle taktyki. Turow ma dobrych liderow i troche lepiej wygladaja gracze z lawki. Dodam, ze w sezonie regularnym bylo tak:
ZG - Turow 78:70
Turow - ZG 92:79
Parkiet wygrywal i mysle, ze teraz rowniez Turow u siebie ogarnie Zielona Gore. Moze nie bedzie znow +13 chociaz i to realne ale handi bez problemu powinno wejsc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zielona Gora - Turow Zgorzelec over 153 1.81 3/10 ✅

Nie wierze w zadna magiczna obrone Saso Filipovskiego. To jednowymiarowy trener, ktory nie potrafi sensownie prowadzic dobrych klubow. Na polska lige ok, mlodsza wersja Andriej Urlepa ale ogolnie to zaden wielki szkoleniowiec. Dyktowac tempo bedzie Turow wiec mozna liczyc na spotkanie overowe. Pierwszy mecz 85-77, w drugim do przerwy Turow ok a potem cos sie zacielo, ostatecznie wygrali 75-73. Skutecznosc dosc marna za dwa z obu stron 2-3 kosze wiecej i tez bylby over wiec moim zdaniem smialo mozna atakowac overa 153. W regularnym bywalo roznie i niby play off to wygrywa obrona ale ja mysle, ze ta rywalizacja nie bedzie tylko defensywna. Jesli Turow chce wygrac to wie, ze musi zaryzykowac, przyspieszyc i trafiac z kontr. Zabawa w defensywny basket i zamulone 24 sekundowe akcje to bylby prezent dla antybasketu Zielonej Gory.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 2

jankezzz

Użytkownik
Nie zgodzę się, że Saso to kiepski trener. Doświadczenie w samym CSKA już o czymś świadczy. Odkąd przyszedł do Stelmetu zespół zaczął bronić naprawdę dobrze i nawet tak bardzo ofensywny Turów często rozbija się o tą twardą obronę. Z drugiej strony Turów nie gra już tak szybko jak w trakcie sezonu, gra zdecydowanie mniej kontr. Może się to zmienić w tym meczu, ponieważ do rotacji wrócił skoczek Wright.
Over może paść, ale równie dobrze Stelmet może rzucić koło 60 a Turów 80. Wystarczy, że nie wdadzą się w wolne granie i będą napędzać atak i dobiją w trzeciej kwarcie.
Bardziej ochoczo wyglądają kursy na zwycięstwo Turowa - pinnacle 2.65 lub hanicap w Williamhill +6,5 4,33. Stelmet jeden mecz u siebie wtopi - pytanie, który w serii.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Czarni 1.60 4/10 betsafe ✅
Jaka ta Rosa jest dziwna to naprawde ciezko to sensownie ocenic. Najpierw pokonac Czarnych w Slupsku zeby u siebie uwalic i wrocic do hali rywala na kolejny mecz. No to trzeba byc mentalnie bardzo slabym. Pierwsza kwarta 30-14 a potem koniec gry. Nie umiem naprawde wytlumaczyc glupoty koszykarzy z Radomia. Gdzie jak gdzie ale w Slupsku bedzie im wyjatkowo ciezko, mieli okazje ale ja zawalili. Zapewne to sie zemsci. Trzeba przyznac, ze trojka Gibson, Taylor, Turek raczej graja swoje. Niestety nikt im ostatnio nie chce pomoc. Troche Witka dodaje dodaje a co wyprawia Sokolowski i Majewski to ciezko opisac. Mirkovic jeszcze lepiej, co wejdzie to szkodzi. Z taka gra bedzie ciezko. Czarni pokazali wielka wole walke w Radomiu. No i wrocil Gruszecki a jego bardzo brakowalo z rywalizacji z Turowem.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zielona Gora - Turow 2.55 3/10 maraton ⛔

Turow przegral na wlasne zyczenie, spokojnie Zielona Gora byla w zasiegu ale zamiast grac blizej kosza to zrobili sobie totalne show trojkowe, Collinsowi te 0/4 mozna wybaczyc ale po co ten bezmozg Dylewicz rzucal non stop to nie mam pojecia. Tak sie meczow z ZG nie wygra. Stelmet gral slabo, nie trafiali z dystansu, nie mieli pomyslu na atak a mimo to doszli Turow bo druzyna Rajkovica nie umiala dobrze wykorzystac przewagi. Zaraz szly rzuty, jak nie kontra to nie bylo punktow. Zgorzelec to naprawde lepszy zespol i jestem przekonana, ze jakies wnioski wyciagna i nie doprowadza do 2-2 bo moze sie zrobic bardzo nerwowo. Wcale nie jest powiedziane, ze u siebie na luzie wtedy wygraja. Moga miec klopoty jesli zawala oba mecze wyjazdowe. Trzeba odpuscic Hosleya, mocno kryc Cela, Zamoja, Robinsona i robic swoje w ataku. No i lepiej zastawiac kosz ale to trener Turowa wie i napewno zwroci im uwage co maja robic.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Hahahahha bez kitu te kasztany Dylewicza mnie rozpie***alały ???? , to już nie ten sam Filip co za czasów Trefla , wiek jednak robi powoli swoje. Mam nadzieje ,że dzisiaj dostanie kare od mamy i zakaz rzucania trójczanów. Popieram typ na Turów , wg mnie to oni dzisiaj wygrają i będzie 3:1 dla Turowa. Zastal wygrał szczęśliwie 3 spotkanie ale widać było kto oglądał że są &quot;słabsi&quot;. Swoje drugie zwycięstwo zawdzieczają m.in Filipkowi i jego cegłom. Jeżeli dziś będzie troche lepsza skuteczność w ataku to Turów wygra to spotkanie jak i cały finał. Asekuracyjniej:

1.85 Turów +3,5 pkt Toto⛔⛔⛔
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
PGE Turów Zgorzelec v Stelmet Zielona Góra
PGE Turów -5.5 ⛔ od połowy III kwarty siadła im gra i nawet zwycięstwa nie ogarnęli​
Piąty finałowy mecz pomiędzy PGE Turowem Zgorzelec a Stelmetem Zielona Góra. W ostatnim meczu Stelmet odniósł pewne zwycięstwo doprowadzając tym samym do remisu w całej serii(2:2). Dla Turowa jest to mecz z serii który trzeba wygrać w innym przypadku mocno skomplikują sobie sytuację na obronę mistrzostwa. Kluczem do zwycięstwa powinna być równa gra przez 40 minut. Jak można było zauważyć w poprzednich meczach gospodarzą grają zrywami. Potrafią seryjnie tracić punkty by za chwilę zrobić runa 10-0. Jeśli tylko Turów wyeliminuje postoje w grze to zapewne odniesie spokojne zwycięstwo. Patrząc na składy obu drużyn przewaga po stronie ekipy ze Zgorzelca - na dobrą sprawę każdy z zawodników Turowa(nie wliczając Jyża i Gospodarka) może wziąć ciężar gry na swoje barki i pociągnąć ten wózek inna sytuacja w Stelmecie gdzie gra opiera się na 4-5 równo grających zawodników. Nie wyobrażam sobie porażki Turowa we własnej hali gdzie mają do dyspozycji 10 równo grających zawodników. Warto też dodać że do tej pory wygrywały drużyny które grały u siebie :wink:
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Turow Zgorzelec 2.76 3/10 pinn
⛔
Kompletnie nie ogarniam co to Turow robil przy 2-0 wyglada to jak Lech - Legia, faworyci, ktorzy powinni miec mistrza nagle swoja bezjajeczna gra zaczynaja wszystko chrzanic i to niespodziewanie rywal wychodzi na prowadzenie. Pod koniec sezonu i w play off malo kto twierdzil, ze Zielona Gora wygra mistrza, teraz sa bardzo blisko ale pamietajmy, ze 3-2 to jeszcze nie mistrz a Turow moze to spokojnie odrobic. Juz wszystko zostalo o tej rywalizacji napisane teraz sie trzeba tylko skupic na tym czy Zgorzelec moze sie jeszcze podniesc? Wedlug mnie tak. Uwazam, ze to bedzie rowny mecz cos w stylu 50 na 50, cisnienie juz teraz Stelmet ma identyczne takze roznie moze byc. Jesli obudzi sie Collins a Rajkovic zabroni Dylewiczowi rzucac za trzy to szanse sa spore.
Dylu w ostatnich trzech meczach za trzy:
0/4
0/3
0/5
Wczesniej zdaje sie 1/4 i 1/4 i rzuca dalej... no to rece opadaja.
 
O 38

oskar164

Użytkownik
&quot;Halo! Halo!&quot; - woła Trener Turowa do swoich zawodników,
&quot;Trener Rajkovic pracował chyba w jakiejś sieci komórkowej&quot;- ocena komentatora.
Trudno się z tym nie zgodzić. Gwiazdy w Turowie straciły kontakt z rzeczywistością i właśnie dziś muszą zejść na zielonogórską ziemię aby doprowadzić do 7 spotkania.
Już raz dałem się nabrać na magię Q. Woodsa i rozbitego Koszalina. Wierzyłem do końca w możliwość odwrócenia losu i wygrania serii.
Byłem naiwny.
Dziś wierzę w powrót dyspozycji Collinsa i szersze wykorzystanie podkoszowych. Na 5 spotkań tylko w jednym Turów miał więcej zbiórek w ataku:
12-6,
17-8,
11-8,
7-15 - wygrana Turowa,
8-7 - wygrana Turowa.
Podkoszowi Turowa powinni zostać wykorzystani nieco inaczej niż podczas pierwszych 5 gier, w szczególności Natiażki. Marzę o dobrym widowisku, ostrej walki i dominacji podkoszowej zawodników Rajkovica, w tym też upatruję ich szansy.
Gram dziś Turów 2,58 w efortunie.
 
A 332

abes1

Użytkownik
Również gram Turów, z tym że troszkę przyspałem i jest już tylko @2.3, ale i tak pobieram.
Moja analiza:
Nie wierzę, by Turów 4x z rzędu przegrał ze Stelmetem...ma lepiej obstawioną strefę podkoszową, dobrych strzelców z dystansu i ogólnie jest to według mnie nieco lepiej skonstruowana drużyna. Porażka w Zgorzelcu była efektem nonszalancji, gdyż gospodarze mieli już wypracowane kilka pkt przewagi, które stosunkowo łatwo roztrwonili, a w końcówce to już szalona gra bez jakiegokolwiek sensownego przygotowania. Dziś Stelmet będzie gryzł parkiet, by świętować mistrza u siebie, ale od zwiększonej motywacji łatwo wpaść w paraliż, a Koszarek według mnie w gardłowych sytuacjach kompletnie nie kontroluje gry drużyny i wymyśla jakieś chaotyczne rozwiązania. O ile trener Turówa odpowiednio nastawi psychicznie swoje gwiazdy, a te zagrają na swoim normalnym poziomie Turów powinien podtrzymać tę rywalizację w grze i po tym zimnym prysznicu, jakim były 3 porażki z rzędu otrząsnąć się, wygrać i przenieść decydujący mecz na swój teren.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom