>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2012/2013

Status
Zamknięty.
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Dziś 3 spotkanie AZSU z Stelmetem. Mecz na który wybieram się osobiście obejrzeć. Wczoraj na zajeciach wfu w hali AZSU spotkałem usmiechnietego Wisniewskiego z dzieciaczkiem na rękach. Wydaje mi się że nastawienie w drużynie jest dobre i są mocno zmobilizowani. Gdy kupowałem wczoraj bilety zostało już bardzo mało wolnych miejsc. Kibice i publika to jest bardzo duży atut ekipy z Koszalina. Zawsze od początku do końca kibicuja a w słabych momentach jest podwójna motywacja. Obydwa pierwsze spotkania przegrane nisko różnicą 5-6 punktów. Stawiam na to że nie do końca poukładany zespół z Zielonej Góry dzisiaj przegra. Z lekka podpórką stawiam handi w strone AZSU lecz licze dzisiaj na czysty win po ciężkim boju. Zielona Góra na pewno nie będzie miała dziś łatwo a trybuny na pewno im to jeszcze utrudnią.
AZS Koszalin - Stelmet / AZS + 4,5 pkt 1.85 bwin
AZS win 2.50 bwin
 
D 0

darby1

Użytkownik
Jeszcze wczoraj też chciałem grac w stronę AZS,ale po tym jak dowiedziałem się o kontuzjach w barwach AZS niestety stawiam na Zastal. Nie wiadomo czy zagra Wiśnia,a jeżeli zagra to nie w takim wymiarze jak ostatnio. Nie trenował w tygodniu i pozbawiony brakiem swojego podstawowego Polaka AZS nie powinien sprawic problemu posiadającym najlepszy skład w PLK gościom.
Zastal BWIN 1,53
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Anwil Włocławek - Turów Zgorzelec
Typ: 2
Bukmacher: Pinnacle
Kurs: 1,833
Stawka: 2/10

Kto oglądał trzeci mecz ten wie jak to wyglądało. Fantastyczna pierwsza połowa Anwilu (7/11 za 3) ustawiła dalszy przebieg spotkania. Niby Turów, odrabiał, próbował wrócić do gry ale brakowało tej przysłowiowej kropki nad &quot;i&quot;. Mnóstwo głupich błędów zgorzelczan, kilka niewykończonych kontr w przewadze, a także tragiczna decyzyjność.
5/26 zza łuku, pomimo tego w 4 kwarcie wciąż grali zagrywke typu &quot;asejebne&quot;.
Myślę, że Rajković zdążył to ogarnąć w ciągu dwóch dni i Turów drugi raz tak słabo nie zagra.
Z drugiej strony Anwil niesiony przez swoich fanatycznych kibiców. Czy jest w stanie wygrać po raz drugi? Wydaje mi się, że jest. Ale czy wygra? Wydaj mi się, że nie :p
Eitutavičius nie zagra drugiego takiego spotkania, a to on był x-factorem w trzecim meczu.
Turów będzie chciał za wszelką cene skonczyć dzisiaj rywalizację. Stelmet już czeka w finale. Chyliński, Robinson, Jackson, Kulig, każdy z tych zawodników powinien dzisiaj zagrać lepiej ???? Gdyby zaskoczyli jeszcze Stelmach lub Micić byłoby super.
Anwil ma jeden duży problem, o którym pisano tutaj ale w pierwszym meczu udało się go w miarę ukryć. Hajrić 4 faul złapał dopiero na 3 minuty przed końcem (pisze z pamięci, możliwe, że było to chwile wcześniej), a wtedy było już po meczu. jeżeli dzisiaj sytuacja się powtórzy i zagrożony będzie on lub Sokołowski (świetny pierwszy mecz!) to Anwil będzie w dużych tarapatach. Bartosz nie jest żadnym zagrożeniem w ataku i myślę, że będzie to dzisiaj widoczne.
edit. Szubarga na boisku :O Na forach kibice Anwilu cieszyli się z tego, że nie gra i pisali, że jest to wzmocnienie, zobaczymy jak to będzie początek słaby.
edit2. Tak powinien wyglądać każdy zakład ???? Zero nerwów, zero stresu, od początku do końca wszystko jasne, szczególnie pod koniec dogrywki :p
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Anwil Włocławek - AZS Koszalin
2(+8)
1.85
Pinnacle

Wiele będzie zależało od formy Szubiego. Jeśli Bogicevic da więcej minut Szubiemu, niż Eitu - sam sobie pokrzyżuje plany. Duet Leon - Harris, może zrobić sporo krzywdy. Szczególnie biorąc pod uwagę, że zabraknie Frasunkiewicza , a dwóch zawodników przystąpi po kontuzjach. Wielkim znakiem zapytania jest Szubarga, który przecież od meczy z Prokomem, praktycznie jest bez rytmu meczowego. Jeśli AZS będzie przeciągać ciężar gry w pomalowane i skuteczność dopisze na dystansie, mecz powinien być zacięty. Jeśli Anwil zdominuje mecz swoją brudną grą i będą wpadać szalone rzuty, jak z Turowem, to AZS będzie można tylko zbierać z parkietu. Jednak po G3, Anwil pewnie marzył o czymś więcej niż walka o brąz. Dla obu ekip to i tak jest już &#39;coś&#39; walka o brąz. Historyczna szansa dla AZS, może być większą motywacją pod względem psychiki i nastawienia ekipy do walki.
Powodzenia!
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Turów-Stelmet
Stelmet +4,5✅✅
1,9 marathon
3/10
Oglądałem kilka razy ostatnio Turów w akcji i muszę przyznać,że grają słabo. Stelmet wygrał 1 mecz a momentami gra Zgorzelczan wyglądała żałośnie i stawianie w jeszcze mocniejszej pozycji Turów przez buki jest trochę dziwne.Jednak statystyka z sezonu zasadniczego,gdzie oba zespoły grając między sobą wygrywały na wyjeździe ma odbicie na rzeczywistości.
Co do meczu:w pewnym momencie było już nawet -15 na niekorzyść Turowa. Zaskoczyła mnie dobra obrona Stelmetu,zwłaszcza na początku.Kiedyś z tej mocnej obrony było więcej szkody niż pożytku teraz miło było popatrzeć. Można szukać argumentów,że Turów rzucał słabo osobiste czy za 3 im nie siedziało ale Zielona Góra wcale nie miała lepszej skuteczności za 3pkt a Hosley zagrał na skut 1/10. Moim zdaniem szanse są wyrównane i skoro buki dają takie handi to lekko spróbuję pograć na gości.

MIAZGA. Cały Stelmet zagrał kapitalnie ale Hosleyowi należą się podwójne brawa!!
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Stelmet Zielona Góra Nowym Mistrzem Polski !!!

Tytuł MVP zasłużenie przypadł dla Quintona Hosleya .

Kilka zdań ode mnie.Stelmet w tym sezonie miał bardzo wiele gorszych momentów. Wszyscy jeździliśmy po nich,dymisjonowaliśmy Uvalina po kilka razy,do Hodge&#39;a też było wiele pretensji,że &quot;rozwala&quot; zespół od wewnątrz. Ale Oni udowodnili wszystkim,że byliśmy w błędzie.Sezon zakończyli świetną serią 8 zwycięstw z rzędu grając wszystkie mecze kapitalnie. Uvalin zaufał mocniej Cesnauskisowi,Białek w jednym meczu miał wejście smoka.Sroka robił te małe rzeczy,których nie widać w statach.O reszcie liderów nie wspominam bo każdy grał świetnie. Ale na szczególną uwagę zasługuje Hosley, wielkie brawa dla niego. W każdym meczu grał kapitalną obronę,w ataku oprócz G1 też wymiatał. Rzucał się po każdą piłkę,zresztą tak samo jak cały zespół. Nie wiem co się z nimi stało,że w finałach zaczęli z wielkim zaangażowaniem grać mądrą defensywę,jakby cały sezon &quot;udawali&quot; że nie potrafią bronić.A to był właśnie ostatni brakujący element żeby mogli walczyć o mistrza.Naprawdę oglądając ich nacisk na piłkę i wymuszanie strat było widać &quot;esencję&quot; koszykówki i ręce same składały się do oklasków.
Stelmet dodatkowo zrobił najlepszy wynik z naszych zespołów w Europie i jako jedyni grali jak równy z równym w każdym meczu kilka razy ucierając nosa faworytom,za to też duże brawa dla nich.
Turów wcale nie grał tak słabo.Niestety wyszedł brak lidera.Byli dwa razy w grze w końcówce ale zabrakło żeby ktoś wziął piłkę w ręce i zdobył punkty. Dlatego właśnie pierwszym do odstrzału jest Jackson. Murzyn na pozycji rzucającego nie ma prawa grać na tak słabej skut. w finale, to właśnie on powinien być &quot;go-to guy&quot; w decydujących momentach. Moje pierwsze wrażenie o nim sprzed kilku sezonów było niestety słuszne.A niestety Zgorzelec jest chyba &quot;przyspawany&quot; do tego srebrnego medalu.
Nie wiem co się stało,że w ostatnim spotkaniu nie wystąpił Opacak?

Ostatnim zespołem &quot;na pudle&quot; jest AZS Koszalin. Jak przystało na czarnego konia rozgrywek zaskoczyli wszystkich i z 7 miejsca wskoczyli na podium. Niezłe osiągnięcie jak na najgorszy zespół na wyjazdach ever.
Wyniki w serii:
Turów 65:69 Stelmet
Turów 65:79 Stelmet
Stelmet 82:78 Turów
Stelmet 87:78 Turów​

Klasyfikacja końcowa:
1. Stelmet Zielona Góra
2. PGE Turów Zgorzelec
3. AZS Koszalin​



Dzięki wszystkim za dyskusję i typy w tym sezonie. Mam nadzieję,że jesteście do przodu i tak jak ja kupicie sobie nowe Lamborghini bo ileż można jeździć starym modelem ????


BTW Skorzystał ktoś??
Tauron Basket Liga
Zwycięzca:Stelmet Zielona Góra
kurs:5 unibet //Bet365 ma 7 (dzięki Olo)

zdjęcia za strony plk.pl​
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Hosley pozamiatał w tych finałach. Uvalin się obronił. Szczerze nie wierzyłem, że Zastal może wygrać majstra i to jeszcze takim nokautem 4-0. Po tym wszystkim co się działo, kłótniach, zachowaniu Hosleya czy Hodge&#39;a to duży wyczyn wyciągnąć w takim stylu tytuł. Teraz mają przed sobą Euroligę. Ciekaw jestem wzmocnień i tego czy Hosley i Hodge zostaną, ale mając przed sobą pewną grę w Eurolidze to chyba głupio by zrobili odchodząc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom