>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Player Championship Finals 2019 (22-24.11.2019)

brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Już w piątek rozpoczyna się ostatni turniej przed mistrzostwami świata. Dla nas to czas żeby przyjrzeć się formie zawodników przed najważniejszym turniejem w roku oraz zarobić parę groszy. Podrzucam link do wiki i zapraszam do śledzenia tego tematu, gdyż postaram się podać kilka dobrych kuponów. Osoby, które interesują się dartem również zachęcam do pokazania tego co grają.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/2019_Players_Championship_Finals
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP




Durrant x Chizzy x Price x MVG x Gurney
AKO: 2.1/totalbet

5 mocarzy, każdy z nich gra z przeciwnikiem dużo słabszym, a z powyższego kuponu otrzymujemy podwojenie stawki. Ja póki co mocno nie atakuje, bo format krótki (Bo11) co pozwala czasami na niespodzianki jednak tych nie dopuszczam. Tak naprawdę 4 z 5 powyższych zawodników to ćwierćfinaliści zeszłotygodniowego Grand Slam. Price zagrał fenomenalny turniej ze średnią ponad 107 we finale. MVG grał bardzo równy i dobry turniej ze świetnym punktowaniem na tarczy. Przegrał z Pricem. Durrant mimo, że mocno się ślizgał to pokazał, że jest bardzo równym zawodnikiem. Chizzy przegrał w ćwierćfinale z późniejszym finalistą Wrightem mimo prowadzenia 7-4, ale pokazał bardzo solidnego darta w szczególności na krótkim dystansie w grupie. Gurney mimo tego, że odpadł najszybciej z zagranych przez nas zawodników to wydaję się, że ma najsłabszego przeciwnika. Woodhouse grywa praktycznie tylko na PC, a tam też nie notuje jakiś fenomenalnych wyników. Gurney grał z nim w tym sezonie dwukrotnie i oba te spotkania wygrał. Dla mnie kuponik pewniaczek jednak nie wydaję mi się, że warto szarżować ze stawką, bo będziemy mieli tutaj lepsze typy do zagrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jozzy22 599,5K

jozzy22

Użytkownik
Van Gerwen - White

Typ: 1 (-4.5)    Kurs: 2.08   STS    

Fachowcem w temacie nie jestem ale lubię popatrzeć i po dzisiejszej lekturze cwiercfinalow stwierdzam że szykuje się nam pogrom. Nie wiem co jest przyczyną tak słabej gry Whitea ale w starciu z O'Connorem wyglądał naprawdę słabo.  Ledwo się mu udało ślizga w tym pojedynku i jeśli van Gerwen zagra na swoim dobrym poziomie to półfinał powinien być krociutki. Gramy do 11 zwycięstw a więc 11:6 i ksiegujemy , a jak będzie? ! Cóż zabawa zacznie się po godzinie 21

e: to już nie jest "latajacy" Holender

Wynik: 11:8
 
Do góry Bottom