>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

PDC: World Darts Championship 2019 - Londyn

M 6,3K

makalele007

Użytkownik
nie ma tematu to tu napisze
Michael Smith @1,55
-1,5 @1,83 uni
Smith forma z MŚ nadal trwa i wczoraj średnia 101 z solidnym Whitem. Wright znów kombinuje z lotkami i sprzętem, widać brak pewności siebie, wczoraj niesamowite męki z Lewisem przy średniej 89,5 gdzie ten nie wykorzystał 2 meczowych lotek, szczerze mówiąc słabo się to spotkanie oglądało, dużo rwanej gry, Michael tu powinien łatwo wygrać.
Chisnall - Bunting over 9,5 180&#39;s @1,73 uni
Mimo że pierwsze mecze sesji zazwyczaj nie obfitują specjalnie w emocje to ja tutaj panom zaufam którzy są po prostu maszynkami do maxów i te 10 powinni wcisnąć (wydaje mi się ze Chizzy rzuci więcej, to jakoś po 1,5)
Cullen wiecej 180 @1,57 uni
Joe lepiej rzuca maxy od Jamesa, wczoraj fajny mecz z Crossem gdzie 6x zaliczył maksymalną ilość pkt, w porównaniu Wade 3 z Pricem, starszy z anglików raczej jest specjalistą od regularnego rzucania 100-140 i świetnego finiszu
MVG więcej 180 @1,36
Myślę ze Mensur może tutaj nawet powalczyć jeśli chodzi o końcowy rezultat, szczególnie jeśli zaprezentuje podobną formę do piątkowej z Whitlockiem ale jeśli chodzi o maxy to MVG będzie zdecydowanie górą
smith tragiczny poziom duble 20 nie rzuca na 3 lotki to jak wygra to bedzie jakis cud. Ogolnie oboje robia sobie jakies prezenty i chyba nikt nie chce wygrac
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
smith tragiczny poziom duble 20 nie rzuca na 3 lotki to jak wygra to bedzie jakis cud. Ogolnie oboje robia sobie jakies prezenty i chyba nikt nie chce wygrac
Smith znacznie obniżył loty od wczorajszego wieczoru a Wright zdecydowanie pewniejszy i wynik jest jaki jest...
 
Do góry Bottom