>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Parę słów o tym jak Totalbet łamie swój regulamin

2 151

2bad

Użytkownik
Jakiś czas temu obstawiłem mecz squasha w ofercie pre. Mój gracz prowadził 2-0 , gdy przeciwnik doznał kontuzji i spotkanie skończyło sie wygraną przez krecz przeciwnika. Jak wiadomo w przypadku kreczu , różni bukmacherzy mają różne zasady rozliczania, sprawdziłem więc regulamin. Tu zaskoczenie, brak szczegółowych zasad dla tego sportu. W takiej sytuacji podstawą powinien być oficjalny wynik. Jednak Totalbet dał zwroty. Wbijam sie na livechat i pytam dlaczego. CC odpisuje że zwrot z powodu kreczu i że jak mi sie nie podoba to moge reklamacje napisać. No to napisałem. Odpowiedź przyszła po 3 tygodniach .... nie wiem czy sprawa była tak skomplikowana czy co. No ale odpisali
Informujemy, że reklamacja z dnia 28.11.2023 r. dotycząca kuponu o numerze 3603732243 ( Mekbib, Daniel - Solnicky, Jakub (Winner) ) została rozpatrzona negatywnie.
Zakład postawiony przez Pana został rozliczony prawidłowo, zdarzenia zostały zwrócone zgodnie z regulaminem.
§ 10. Anulowanie zakładu
1. Zakład może być anulowany:
1.5. w przypadku przerwania zdarzenia lub gdy zdarzenie nie odbyło się w zaplanowanym
terminie, za wyjątkiem gdy: - zdarzenie to zostało dokończone lub odbyło się w ciągu 48 godzin od momentu, w którym
zostało przerwane lub miało się odbyć (wyjątek nie dotyczy rozgrywek Baseball i Krykiet);
- zdarzenie to odbyło się lub zostało dokończone w ramach tego samego turnieju – w
przypadku typowania zdarzeń na rozgrywki tenisowe;
- mimo przerwania zdarzenia, w ciągu 48 godzin od jego przerwania został ogłoszony wynik
oficjalny (wyjątek nie dotyczy ogłoszenia walkowera).
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o odpowiedź na tego maila lub kontakt za pośrednictwem Live Chatu dostępnego na naszej stronie w godzinach 9-23.

Pierwsza kwestia to oczywiście fakt iż zwrot przerwane odnosi sie do zupełnie innych sytuacji ( zamieszki na trybunach, warunki pogodowe, jakieś awarie itp), tutaj sędzia zakńczył po prostu spotkanie i wskazał zwycięzcę a nie je przerwał. No ale ok czytajmy dalej, konkretnie wymienione wyjątki - mimo przerwania zdarzenia, w ciągu 48 godzin od jego przerwania został ogłoszony wynik oficjalny (wyjątek nie dotyczy ogłoszenia walkowera). Walkowera oczywiście nie było ( obaj gracze przystąpili do gry), jeden z graczy został oficjalnie uznany przez organizatora jako zwycięzca. Czarno na białym mi odesłali, część regulaminu z której wynika że nie mają racji.
Oczywiście Totalbet dal dupy oferując zakłady na sport , dla którego nie określił szczegółowych zasad rozliczania, i pewnie rozliczają go po prostu jak tenis który jest wszak zupełnie innym sportem. No ale w takiej sytuacji wypadałoby chyba przeprosić klienta, rozliczyć zakład zgodnie z regulaminem (czyli oficjalnym wynikiem), i umieścić w regulaminie zasady dla tego sporu. Tymczasem oczywiście kontakt z Totalbetem sie urwał, napisali jakieś bzdury w reklamacji, i na następne maile juz nie odpowiadają. Kasa nie jest jakaś duża, ale chyba jako klient mam prawo oczekiwać by zakład był rozliczony zgodnie z regulaminem a nie jak im sie podoba. Co tu z tym fantem zrobić?
 
Otrzymane punkty reputacji: +151
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Nie tak dawno też miałem podobny przypadek - tzn trochę inna sytuacja, ale tak samo dali zwrot zamiast wygranej. Też pisałem reklamację i ich odpowiedź wyglądała praktycznie tak samo - ich podejście do reklamacji to żart. Normalnie buki albo uznają reklamację, albo odrzucają i dokładnie tłumaczą powód swojego stanowiska a tutaj mam wrażenie że odrzucają i wklejają dowolny punkt regulaminu, bez znaczenia czy pasuje do sytuacji czy nie :)

I szczerze mówiąc nie wiem co możesz z tym zrobić, ja próbuję kontaktu z nimi poprzez pośredników którzy na pewno mają większy wpływ na buki niż zwykły gracz, tylko że nawet na ich wiadomości póki co nie odpisują :) Mimo wszystko to nic nie kosztuje, więc nic nie szkodzi spróbować
 
Do góry Bottom