>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Półfinały i FINAŁ LŚ 2006

Status
Zamknięty.
daimler 14

daimler

Forum VIP
Półfinał

Bułgaria - Francja 1.50 2.40 typ: 1 ⛔ ????
kursy z Gamebookers

Moim zdaniem Bułgaria to wygra według mnie sa zespolem lepszym od Francji,Francuzi sie wczoraj meczyli z Serbami i przegrali natomiast Bułgarzy pokonali Włochów Gładko 3:0 ! Myśle ze Francuzi i tak zrobili już wielka niespodzianke ze dotarli tak daleko ! Bułgaria jest jednym z faworytow wygrania LŚ , maja lepszy atak, blok, zagrywke i sa &quot;bardziej zgrani&quot; Mysle ze taki wysoki kurs na Bułgarie to prezent....

pozdrawiam :wink:
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Heh Bułgarzy mnie zawiedli pewnie nei tylko mnie ???? to co pokazali to była masakra :/ po tak dobrej grze teraz naprawde pokazali na co ich stać... wszystko w czym dominowali nad Francja w meczu zostało utracone , wogole nie mieli zagrywki oraz ataku,słaby blok... Jutro pewnei spotkaja sie z Rosja biorac pod uwage mecz Brazyli... Jesli Bułgaria zagra tak jak z Francja to trudno im bedzie wygrac z Rosja :]
 
peja 1

peja

Użytkownik
Zdecydowanie Rosja, grają u siebie, mają lepszy skład , Bułgarzy z meczu na mecz grali coraz słabiej i teraz też zagrają zapewne słabo i zostaną pokonani

Typ : Rosja


Zdecydowanie Brazylia, od przegranego meczu z Bułgarią grają naprawdę z meczu na mecz coraz lepiej, odwrotnie do Bułgarów ???? A co do Francuzów naprawdę nie wiem co oni robią w finale :|

Typ : Brazylia
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Francja - Brazylia typ: 2 ✅

Hmm w tym meczu widze jednego faworyta jest nim oczywiście Brazylia ! Dzis Brazylijczycy pokazali piekna siatkówke grajac z Rosją , bardzo szybkie rozegranie ,dobre i mocno bite servy :) No i ten niesamowity Giba oraz Andre :) gdy złączymy w całosc daje bardzo dobry efekt :p Francuzi trafili na słaba dyspozycje Bułgarów i to wykorzystali ! I tak dużo ze dotarli do Finału lecz na Brazyli sie zapewne skonczy....


Bułgaria - Rosja typ: 2 ✅ :)

hmm to dco dzisiaj pokazali Bułgarzy w meczu z Francja to było słabe.... I na podstawie tego meczu można wywnioskowac ze Jutro przegraja z Rosja , Rosjanie mieli trudniejszego rywala, Brazylie 8) Myśle ze Ruskie jutro wygraja i to spokokojnie graja u siebie :) Jak dla mnie sa lepszym zespołem,dzisiaj jednak byli bezsilni.... Oby rozgrywajacy grali lepiej niz dzisiaj w meczu z Brazylia to bedzie dobrze bo to co dzisiaj robili w meczu to było na niskim poziomie... Jedynie Poltawsky sie wyróżniał i jutro tez pewnie tak bedzie

pozdro :wink: :!:

edit: ładnie weszło Rosja wygrała 3:0 :)
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
szkoda ze Polska dopiero na 7 miejscu ://
ale troche mnie wkurza to ze wlochy dostaly dzika karte a mieli 3 miejsce w grupie ???? co oni takiego pokazali??
Mysle ze nam tez sie nalezala dzika karta bo wlasciwie wygralismy wszystkie mecze oprocz SiC
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
szkoda ze Polska dopiero na 7 miejscu ://
ale troche mnie wkurza to ze wlochy dostaly dzika karte a mieli 3 miejsce w grupie ???? co oni takiego pokazali??
Mysle ze nam tez sie nalezala dzika karta bo wlasciwie wygralismy wszystkie mecze oprocz SiC
A dlaczego nam sie nalezala?
Przeciez zajelismy drugie miejsce a nie pierwsze :]
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
szkoda ze Polska dopiero na 7 miejscu ://
ale troche mnie wkurza to ze wlochy dostaly dzika karte a mieli 3 miejsce w grupie ???? co oni takiego pokazali??
Mysle ze nam tez sie nalezala dzika karta bo wlasciwie wygralismy wszystkie mecze oprocz SiC
A dlaczego nam sie nalezala?
Przeciez zajelismy drugie miejsce a nie pierwsze :]

BigPapi,Hmm w mysl Twojego pytania ja zapytam , A dlaczego Itali sie należala karta jak zajeli 3 miejsce w grupie a Polska 2 ? no ? Ta &quot;dzika karta&quot; juz była z góry ustalona wiec nic nie poradzimy :]
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Akurat nie mowie o Wlochach, ktorym acosta dal karte.

Gdybysmy my pokonali SiC w grupie w meczeach bezposrednich np stosunkiem 3-1(choc pewnie wystarczylo by 2-2, bo oni si potkneli w Japonii) nikt by nie zawracal sobie glowy malymi punktami.
Taka jest prawda...
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
no tak ale ja wogole sadze ze to jest glupie ze tylko pierwsza drozyna wychodzi powinno byc tak jak na MS w PN czy LM itd.
No a co do wloch to gdyby zajeli 2 miejsce w grupie no to ok!!! ktos mosial ja dostac wiec wypadlo na nich. Ale zajeli dopiero 3 wiec dlaczego oni ja dostali?? ???? ((
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Bo maja uklady, juz nie narzekajcie na tych Wlochow, bo gdyby bylo 1 miejsce w grupie to chocby dzika karte dostala Japonia albo Egipt to nikt by nawet sie nie rzucal z tego powodu :]
 
rafalre 0

rafalre

Użytkownik
Uważam, że w turnieju finałowym powinny być dwie grupy cztero zespołowe. W ten sposób z grup eliminacyjnych wychodziło by po dwa zespoły. A co najważniejsze nie byłoby &quot;dzikiej karty&quot;, która jest bezsensu. A w tym roku napewno nie należała sie ona Włochom.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom