>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Olimpiada Pekin 2008 - Panowie

Status
Zamknięty.
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Nadal spuchł w drugim secie i nie miał nic do powiedzenia ale to chyba nie miejsce na takie pytania

Po pierwszym przełamaniu w 2 secie nie grał na 100proc a do tego Djoker grał rewelacyjnie, czy spuchł? tak to wyglądało myślę że nie chciał za wszelką cenę wygrać 2go seta a przygotować się już na 3 partię, było ciężko ale na szczęście skończyło się dobrze w czym wydatnie pomógł Hiszpanowi Serb w ostatnim gemie będąc za bardzo sparaliżowany gonieniem remisu w kolejnym gemie....
 
C 89

cyt-555

Użytkownik
Witam. Ech szkoda, mój zaplanowany, wymarzony finał Gonzalez-Djokovic był tak blisko. Ciekawe kiedy wreszcie wpadnie ten dopingowicz Nadal. Wiadomo że był na liście pacjentów pewnego szarlatana dopingowego z Madrytu, wujek z FC Barcelony go tam zaprowadził. Mam nadzieję że finał wygra Gonzo, ale oczywiście nie odważę sie tego postawić. Pozdro.
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Witam. Ech szkoda, mój zaplanowany, wymarzony finał Gonzalez-Djokovic był tak blisko. Ciekawe kiedy wreszcie wpadnie ten dopingowicz Nadal. Wiadomo że był na liście pacjentów pewnego szarlatana dopingowego z Madrytu, wujek z FC Barcelony go tam zaprowadził. Mam nadzieję że finał wygra Gonzo, ale oczywiście nie odważę sie tego postawić. Pozdro.

Hahah a zes mnie tym rozbawil dopingowicz?hmm sprawdz w slowniku co te slowo znaczy a potem cos pisz.Nadal oprocz Djoko pokazal ze zalezy mu na sukcesie na IO gdyby tak wszyscy potraktowali ten turniej to by bylo super ale coz tak nie bylo.W finale wygra Rafa,Gonzo juz tak spory sukces cztery lata temu wygral debla teraz bedzie mial min srebro,jesli na kogos stawiac to zdecydowanie na Rafe tyle ze kurs pewnie bedzie maly ale nie ma sie co dziwic Nadal to krol kortu pokazal to juz nie raz i pewnie jeszcze pokaze jeszcze wiecej na IO a takze US OPEN.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Z tym dopingowiczem to taka przenosnia... Ogolnie chodzi o to, ze Rafa z chuderlaczka w krotkim czasie stal sie koksem ;). Dla mnie to nie jest naturalne do wykonania i jakas chemia miala tam napewno udzial.
pzdr
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Z tym dopingowiczem to taka przenosnia... Ogolnie chodzi o to, ze Rafa z chuderlaczka w krotkim czasie stal sie koksem ;). Dla mnie to nie jest naturalne do wykonania i jakas chemia miala tam napewno udzial.
pzdr


co to dokładnie znaczy &quot;w krótkim czasie&quot;????
w kilka miesięcy można przybrać 7-10 kg samych mięśni jeśli ćwiczy się odpowiednio i ma się do tego predyspozycję...wiem coś o tym kiedyś siłka to była dla mnie pasja, także nie kategoryzowałbym w tej kwestii że to od razu jakiś kox musi być!


kurs na Raphe jest ok 1.1 w pinnacle tak więc lepiej pooglądać, ja mam kurs 3.1 na niego ale to już inna kwestia:jezora:
 
C 89

cyt-555

Użytkownik
No cóż, kiedy rozum śpi budzą się demony. Jeśli komuś potrzebny jest słownik, to zdecydowanie tobie Diego 71. Obrażasz mnie nie podając żadnych merytorycznych argumentów, jak urażony kibol z bejsbolem, moja drużyna jest najlepsza i tyle.
5. Dzień przed Tour de France 2006 wycofani z imprezy zostali jej główni faworyci Hiszpan Ivan Basso oraz Niemiec Jan Ullrich. Miało to związek z akcją zwalczania dopingu w Hiszpanii, kiedy to w maju aresztowano cztery osoby. Negatywną postacią numer jeden stał się wówczas lekarz Eufemiano Fuentes. Z jego usług mieli korzystać również tenisiści i piłkarze (m.in. Realu Madryt i Barcelony). Nic jednak w tej sprawie dotychczas nie udowodniono. Nie był to jednak koniec zawirowań wokół Wielkiej Pętli 2006. Kilka dni po zakończeniu Touru wyniki badań antydopingowych zwycięzcy Floyda Landisa dały pozytywny rezultat. Amerykanin zaprzeczył, że stosował doping - podwyższony poziom testosteronu, ale postanowił zakończyć sportową karierę.
Piłkarz Barcy Nadal to wujaszek twojego idola tenisisty. Droga do doktora Fuentesa była dla niego zawsze otwarta i oczywista. W 2005 roku Rafa z miejsca w środku 1 setki ATP wskoczył na 2 , nagle został gladiatorem nie do zajechania. W tym roku wygrał 11 turniejów, od Roland Garrosa co ważne, jeszcze 5 innych, na cegle, hardzie, Mastersa, był jak Robocop. Po wpadce doktora Fuentesa w maju 2006 roku, nasz mistrz miał niespodziewanie gorszy okres. Od RG do końca roku nic nie wygrał. Różnica spora, w tym samym okresie 5 zwycięstw i rok później 0. Jak przed i po ślubie. Po jakimś czasie wszystko wróciło do normy, nic w tym dziwnego, mając kasę i kontakty nawiązał współpracę z następnym fachowcem. Gdybyś Diego popatrzył obiektywnie na swojego idola to może byś zauważył różnicę miedzy normalnym człowiekiem a naćpanym robocopem. No ale jak ktoś na latynoski nick, panienkę w avatarze a podkochuje się w mięśniaku z kortów, to chyba niewiele widzi. Ja podałem trzech kandydatów na igrzyska, jeden jest w finale, drugi odpadł w 1-2, a trzeciego powaliła kontuzja. I nie były to typy po kursach, za finał Gonzo płacą nieźle, wiem bo grałem. O twoich typach z litości zmilczę. Żegnam i bez odbioru.
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Czy jak kogos obrazilem?bo chyba nie...ale ty to napewno zrobiles obrazajac jedenego z najlepszych tenisitow na swiecie,juz pomijam te opowidanki o tych doktorach i innych ja napisales dowodow na to nie ma jesli beda to cie osobiscie przeprosze ale raczej to nie bedzie konieczne.

No ale jak ktoś na latynoski nick, panienkę w avatarze a podkochuje się w mięśniaku z kortów, to chyba niewiele widzi.

kto to kogo obrazil teraz?Swintie oceniasz ludzi jak po samym nicku wiesz kto jaki jest...co do tej panienki to nie wiesz czy wiesz ale to jest Maria Kirielnko i w avatarze moge wiec wszystko nawet teletubisia i nic ci do tego..mialem nic nie pisac ale denenerwuja mnie tacy jak ty jak ktos odnosi sukcesy to od razy doping czy cos innego,to moze Phels Amerykanin ktory ma juz szesc zlotych medali tez byl u jakiegos lekarza?jak Federer odnosil sukcesy to tez pewnie jechal na koksach poprostu widze ze nie potrafisz odcenic umiejtosci inych czy tez zazdroszczisz nie wiem...co do twojego koncowego zdania to az zal mi o czytac ja w przeciwnstiwe do ciebie wrzucilem pare typow na forum masz stronke wczesniej i doskonale przewidzialem ze tacy jak Denko odpuscza natomiast Rafa czy Djoko zawalcza jak widac sie sprawdzilo.Nie mam zamiaru z toba prowadzic dalszej dyskusji jak masz cos do mnie do wal na pw.
 
P 15

panasik

Użytkownik
ja bym nie lekcewazyl gonzno, to jest niesamowity walczak, on lubi takie pojedynki to nie jest clay.. wystarczy spojrzec na staty oby Panow na hardzi, gonzo olimpiada traktuje powaznie i na pewno powalczy to nei jest typ zawdonika co bedzie sie cieszyl ze srebrnego medalu, to dla neigo honor i na pewno napsuje krwi nadalowi, slyszalem ze gonzo gra bardzo niekonwencjonalnie, pare razy byl pod sicana w turnieju (5 pilek meczowych obronil z blejkiem) takich zawodnikow to wzmacnia i nakreca, a nakreocny gonzo jest niebezpieczny dla kazdego, nadax w kazdym pojedynku ma handicap takie, ze wszysyc psychicznie wysiadaja przy nim, przez co zawodnik traci swoje walory, to jest hard nie clay uwazam ze w tym meczu wszystko mozliwe, to jest jedno ze spotakn, ktore moze przejsc do historii, mam takie wew przeczucie ze pojedynek bedzie zaciety, nadal mocnym faworytem.. uwazam, ze medale trafia w dobre rece tak czy siak, obaj Panowie w tym turnieju pokazali klase, jezeli wygra nadal bedzie to ukoronowanie jego swietnej formy.. ale to jest sport tutaj wszystko mozliwe ???? GL
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
popieram panasika
jeżeli serwis Gonzaleza będzie funkcjonował tak jak z Blakem Nadal może mieć problemy
Gonzo Chilijczyk, ale hard lubi i może powalczyć
jednak mimo wszystko nie szykałbym tu niespodzianki, jeżeli grać to ver lub hc gemowa na Gonza, Nadal jest zdeterminowany również
ja osobiście nie przepadam za Nadalem i wg mnie powinien on odpaść z Nole
 
P 15

panasik

Użytkownik
ja oczekuje wyrownanego pojedynku, wiele razy widzialem mecze gonzo nakreconego, gra niesamowicie.. to jest final, w sporcie nie ma gotowego scenariusza bo sport by nie byl wtedy piekny.. cenie gonzo za jego walecznosc, nadala cenie rownie mocno, gdyby to byl clay wynik by byl oczywisty, tutaj moze zadecydowac dyspozycja dnia, ja zagralem 1/10 na gonzo, wole przegrac po kursie 7 niz po 1.10-1.15 :p jak bedzie zobacyzmy jutro, mam nadizeje na swietny pojedynek

jezeli mialbym grac to handicap gemow +7 na gonzo 2.25 bet365

mysle ze gonzo spokojnie jest w stanie ugrac seta nawet jak przegra 6;4 6;4 6;4 to wejdzie, ale roznie moze byc
 
C 89

cyt-555

Użytkownik
Witam. Powrócę do polemiki z Diego, nie dla czystej złośliwości, ale dla szukania sedna sprawy. Wkurzyło mnie odsyłanie do słownika ze słówkiem dopingowicz, mam lat kilkadziesiąt a nie kilkanaście. Niestety większość młodych ludzi czyta informacje dość dosłownie, nie wnikając w to co jest między wierszami. Nie typowałem Nadala w kontekście finału, ale teraz kiedy tam dotarł, coś mi się rozjaśniło.
W kwestii dopingu, w większości dyscyplin nie ma niewinnych sportowców, są tylko oszuści i mali krętacze.Ci niewielcy próbują np; zdobyć papiery na astmę, to taki półśrodek dopingowy , pomaga ale nie daje gwarancji zwycięstwa. Samo zwalczanie dopingu ma też dwie twarze. Niby wszyscy z nim walczą, ale... Tak naprawdę jest to sztuka walki bez walki. Federacja kolarska poszła na całość, ale potem zobaczyła, że strzeliła sobie sama w stopę. Połowa sponsorów grup kolarskich się wycofała, telewizje nie chcą płacić za transmisje z turów, kasa poszła się je...ać. Większość tzw gwiazd ma małą dyspensę, pod warunkiem, że nie przeginają pałki. Publika chce rywalizacji na wysokim poziomie, bez dopingu miotacze pchaliby kulą najwyżej do 19-tu metrów. Każdy, kto oglądał konkursy miotaczy gdzie Amerykanie uzyskiwali rezultaty powyżej 22 metrów widział jak zachowywali się podczas konkursów. Nie panowali nad swoją mimiką, gestami, wrzeszczeli i skakali jak oparzeni. Tak było w Atenach, w Pekinie byli wygaszeni i cisi, bo byli czyści. Dlaczego? NIE MOGLI PRZEGIĄĆ PAłKI. Musieli już mieć ostrzeżenie. Ben Johnson przed Seulem już świecił od dopingu, to wszyscy widzieli, ale myślał że mimo wszystko jest nietykalny. Ostatecznie federacje wiedzą,że ścigając oficjalnie swoją gwiazdę podcinają gałąź na której żerują. Jak mawiał nasz genialny trener Wójcik; kasa, Misiu ,kasa. Majewski dzisiaj wygrał bo jankesi nie mieli cichego przyzwolenia na doping.
I wracając do Nadala, był na zaszyfrowanej liście doktora Fuentesa. Odszyfrowanie jej zajęło pewnie fachowcom 5 minut. Ale kiedy Hiszpanie zobaczyli jaka jest skala dopingu, to szybko wyciszyli sprawę.Tam było kilkaset nazwisk. Ale kwity mieli, być może Nadal obiecał olimpijskie złoto w zamian za błogosławioną ciszę? Gdyby w 2006 roku aferę doktora Fuentesa rozpatrzono do końca, to Hiszpania nie zdobyłaby medalu na olimpiadzie w Pekinie. Nadal podobnie jak Kafelnikov w 2000 roku spłaca swoje grzeszki i zapewnia sobie nietykalność . Nie byłem wielkim tenisistą, więcej trenerem, i widzę co jest grane na korcie. Gdybyś Diego oprócz logiki włączył czytanie między wierszami to byłbyś dużo lepszym typerem.
PS: Na kurniku gram w szachy jako nomen omen Cyt 555 i jestem tam czerwony. Spadam do żółci tylko po pijaku. Byłem w kadrze naszego kraju w szachach, więc jeśli możesz Diego, to nie odsyłaj mnie do słownika ze słówkiem dopingowicz. Nie mam nic osobistego do Ciebie, tylko ten słownik mnie wku.... Pozdro
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Mozecie dac juz spokoj? Zachowujecie sie jak stare baby ktore dyskutuja o serialach.

Zrobie wam na zlosc i wszystko przeczytam, jak ktos przesadzil z inwektywami to wiadomo co bedzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom