>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowa Zelandia (temat zbiorczy)

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Auckland City - Hawkes Bay

Już dzisiaj w nocy dojdzie do spotkania pomiędzy Auckland City a Hawkes Bay, Auckland lokuje się na pozycji nr 2 w lidze jednak mają 2 zaległe spotkania ze względu na turniej Mistrzostw Świata klubowych w których grali całkiem nieźle , Z drużyną Hawkes jeszcze nigdy nie przegrali w lidze! , Auckland w lidze strzelił 8 bramek i zaledwie 1 stracił na 4 rozegrane spotkania. Co daje średnią 2 na mecz. W lidze jak dotąd zaliczyli 3 zwycięstw i 1 porażkę , Ich rywal Hawkes na ostatnie 5 spotkań 2 wygrali , 2 zremisowali i 1 przegrali. Weteran w ataku Auckland z Republiki Południowej Afryki Grant Young znakomicie potrafi nastawić zespół do walki.
Moje propozycje :
Zwycięstwo Auckland @@ 1,47 Bwin ✅ ✅

Inne propozycje z ligi Nowej Zelandii
Waikato FC - Waitakere United 2 @@ 1,50 Bwin ✅ ✅ ✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Auckland City - Otago United
Auckland jedna z najlepszych drużyn w Nowej Zelandii , Rozpędza się w lidze 4 zwycięstwa , jeden remis. Otago które punktuje przeważnie właśnie na wyjazdach czeka bardzo ciężkie zadanie jednak będą musieli sobie radzić bez bocznego pomocnika oraz środkowego obrońcy co uważam może mieć duże znaczenie w tym meczu a Auckland u siebie jak dotąd grał znakomicie. Przepraszam że tak na szybko ale się spiesze.
Win Auckland @@ 1,50 Bwin ✅ ✅ ✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Waitakere United - Young Heart Manawatu
Pojedynek drugiej drużyny ligi , Waitakere z Young Manawatu który lokuje się na pozycji 5. Young nie radzi sobie zupełnie na wyjazdach, Waitakere radzi sobie znacznie lepiej na własnym terenie. Ostatnia porażka miała miejsce z Auckland liderem rozgrywek i najlepszą drużyną Nowej Zelandii. Na ostatnie 4 potyczki pomiędzy tymi drużynami 3 razy wygrywali gospodarze i raz padł remis. Waitakere strzeliło w lidze 12 bramek oraz 12 straciło goście 7 strzeli i 7 stracili. Obie drużyny bilanse mają na 0. W Waitakere najlepszym strzelcem a zarazem zawodnikiem jest Napastnik Fisher. Jeżeli drużyna rozegra kolejny raz dobre zawody o wynik jestem spokojny.
Moje propozycje :

Win Waitakere 1,55 @@ bwin ✅ ✅ ✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Auckland City - Team Wellington
Auckland City straciło dzisiaj w nocy pozycje lider na rzecz Waitakere jednak ta drużyna ma aż 3 spotkania więcej rozegrane. Auckland to najbardziej skuteczna drużyna w lidze strzelili 15 bramek tracąc zaledwie dwie. Historia spotkań pomiędzy tymi drużynami pokazuje że bywało różnie raz wygrywali jedni raz drudzy. 38 letni weteran z RPA Young (Napastnik) najlepszy strzelec drużyny powinien dzisiaj znów dać o sobie znać. Albowiem jego strzały są niebywale celne i często dają ważne punkty Auckland. Team Wellington ma bardzo słabą defensywę o czym świadczy bilans 11 bramek strzelonych oraz 11 straconych.

Moje propozycje :

Win Auckland @@ 1,55 Bwin ✅
Over 2,5 @@ 1,75 ✅

----------------------
Inne propozycje z tej kolejki :
Waikato FC - Cantebury - 1x @@ 2,10 Bwin ✅
Waikato FC - Cantebury - 1 @@ 4,50 Bwin ✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Auckland City - Canterbury United 1 @@ 1,50
Analiza była lecz odświeżając się usunęła dlatego daje suchy typ
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: FC Waikato – Waitakere United
Typ: 1X (wynik do przerwy)
Kurs: 1.74
Bukmacher: 10bet

Analiza:

Tym razem bliżej przyjrzałem się pojedynkowi egzotycznej I ligi Nowej Zelandii będące 6 kolejką tamtejszej Premier Ligi w którym to zmierzą się zajmujący obecnie 4 miejsce w tabeli zespół FC Waikato z aktualnym liderem Waitakere United. Gospodarze tego pojedynku w swoich 2 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na Fred Jones Park zdołali 1x odnieść zwycięstwo a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 5 bramek a stracili 3. Goście natomiast w swoich 3 dotychczasowych pojedynkach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 3x zwyciężyć strzelając przy tym 10 bramek a stracili 2. Oczywiście faworytami tego meczu pozostają goście którzy z hukiem rozpoczęli nowy sezon ligowy w którym to zdołali strzelić już 14 bramek w 5 dotychczasowych kolejkach co jest nie lada wyczynem. Oczywistą sprawą jest fakt, że faworytem tego pojedynku pozostają goście lecz takie ligi jak ta Nowo Zelandzka bardzo często kończą się zupełnie nie spodziewanymi wynikami z racji tego, że nie jest to profesjonalna liga. Spojrzałem jeszcze na dotychczasowe statystyki zdobytych bramek gospodarzy oraz gości i zauważyłem, że obydwie ekipy najczęściej strzelają bramki w przedziale czasowym między 60 a 80 minutą spotkania stąd wydaje mi się, że remis do przerwy jest tutaj wysoce prawdopodobny a z racji atutu własnego boiska postanowiłem zagrać tutaj na 1X do przerwy po uważam dobrym kursie 1.74 który znaleźć możemy w 10bet bądź Ber365.

HT 1:2 ⛔
 
A 0

alloha

Użytkownik
Spotkanie: Auckland City - Young Heart Manawatu
Wynik: 3:1 ✅
Typ: over 3.5
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bwin.com

6. kolejka rozgrywek ASB Premiership w Nowej Zelandii. Spotkanie 6 drużyny z 8. Manawatu w tym sezonie nie wygrało żadnego spotkania, dajac sobie strzelic 11 bramek. Auckland będzie grało u siebie i z pewnością będzie chciało się dobrze pokazać przed własną publicznoscią, tym bardziej, że ostatnie spotkanie (w zeszłym sezonie) tych zespołów zakończyło się zwycięstwem Manawatu 4:1! Tym razem obstawiam, że będzie podobnie - tyle, że wygra Auckland. A juz na pewno - spotkanie będzie overowe. Over 3,5 - wysoce możliwy!
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Auckland City – Hawkes Bay United
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Gamebookers

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek rozpoczynający 7 kolejkę I ligi Nowej Zelandii w którym to zmierzą się zajmujący obecnie 3 pozycję w tabeli zespół Auckland City z 5 Hawkes Bay United. Gospodarze tego spotkaniach rozegrali do chwili obecnej 3 pojedynki ligowe na Freyberg Field w których to zdołali 1x odnieść zwycięstwo 1x zremisowali a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 4 bramki a stracili również 4. Goście natomiast jak dotąd rozegrali 2 spotkania wyjazdowe w którym to zdołali 1x zwyciężyć a 1x zremisowali strzelając 1 bramkę nie tracąc żadnej. Spojrzałem na historię dotychczasowych 3 pojedynków po między w/w zespołami rozegranymi właśnie w Auckland i aż 3x zwyciężali gospodarze którzy obecnie w moim przekonaniu posiadają silniejszą kadrę stąd stwierdzenie „historia lubi się powtarzać„ powinna mieć tutaj zastosowanie. Reasumując w chwili obecnej kursy na 1 spadają niemal we wszystkich bukach a ja znalazłem jeszcze 1,50 w Gamebookers i pobieram go bez zastanowienia.
5:0 ✅
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Waikato FC Hamilton - Hawkes Bay United
Typ: 1
Kurs: 2.30
Bukmacher: BWIN

Analiza:


Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek będący 8 kolejką I ligi Nowej Zelandii w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 6 miejsce w tabeli ekipa Waikato FC Hamilton z 5 Hawkes Bay United. Gospodarze tego spotkani rozegrali do tej pory 3 ligowe kolejki na Fred Jones Park w których to zdołali 1x odnieść zwycięstwo a 2x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 6 bramek a stracili również 6. Goście natomiast w swoich 3 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 1x zwyciężyć 1x zremisowali a 1x doznali porażki strzelając przy tym 1 bramkę a stracili 5. Przy dobrym układzie pozostałych spotkań gospodarze mają szansę na zakończenie 8 kolejki w graniach 4 miejsca wyprzedzając tym samym w tabeli właśnie Hawkes Bay United co zapewne podziała motywująco. Goście natomiast jak pokazują nam statystyki zupełnie nie radzą sobie na wyjazdach tracąc przy tym sporo bramek nie wiele strzelając. Reasumując myślę, że kurs 2,30 który możemy pobrać z BWIN jest warty zaryzykowania.
1:0 ✅
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Canterbury United – Auckland City
Typ: over 2,5
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam spotkanie 8 kolejki Nowo Zelandzkiej Premier Ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 5 miejsce w tabeli zespół Canterbury United z 3 Auckland City. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 4 ligowe kolejki na English Park Stadium w których to zdołali 1x odnieść zwycięstwo 2x zremisowali a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 3 bramki a stracili 4. Goście natomiast w swoich 3 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 1x zwyciężyć a 2x zremisowali strzelając przy tym 5 bramek a stracili 4. Spojrzałem troszkę w historię dotychczasowych pojedynków po między w/w zespołami i w ostatnich 10 pojedynkach aż 9x padł rezultat over 2,5. Historia historią a powracając do tego spotkania to gospodarze na pewno będą chcieli się przełamać gdyż po raz ostatni zwyciężyli 14 listopada lecz zadanie to nie będzie łatwe bo rywal przyjeżdża bardzo wymagający mający w swoich szeregach wielu doświadczonych zawodników. Reasumując wydaje mi się, że over 2,5 bramki jest najlepszym rozwiązaniem w tym meczy po dobrym kursie 1,70 który znaleźć możemy w Bet365.
1:2 ✅
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Waitakere – Hawke`s Bay
Wynik: 3:0 ⛔
Typ:
2 (Draw No Bet)
Kurs:
5.00
Bukmacher:
Bet365

Analiza:


Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 1 kolejki I ligi Nowe Zelandzkiej w którym to zmierzą się zespoły Waitakere z Hawke`s Bay. Sezon ligowy w Nowej Zelandii zakończył się 10 kwietnia tego roku kiedy to zostało rozegrane finałowe spotkanie mistrzowskiej rundy play off. W tabeli natomiast ekipa Waitakere zdołała po 14 spotkaniach zostać na pozycji lidera natomiast zespół Hawke`s Bay na 5 miejsce ze stratą 1 punkta do 4 Canterbury. Powracając jednak do tego spotkania to na pewno faworytami są gospodarze lecz jak wszyscy wiemy pierwsze kolejki bardzo często kończą się nieoczekiwanie. Warto wspomnieć tutaj o tym, że w ekipie gospodarzy nie wystąpią kluczowi zawodnicy tacy jak Aaron Scott, Martin Bullock, Daniel Robinson ci wszyscy to podstawowi gracze I zespołu. Kontuzjowani są jeszcze inni gracze tego zespołu lecz oni rzadko wychodzili w podstawowym składzie podczas ostatniego sezonu. Reasumując jak już w/w faworytami na pewno pozostają gospodarze lecz wobec tylu braków kadrowych czy będą oni w stanie zwyciężyć? Myślę, że będzie to bardzo trudna sztuka stąd mój typ to 2 po kursie który jest troszkę przesadzony na wygraną gości a w przypadku remisu całkowity zwrot postawionej stawki.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Hawkes Bay United - Auckland City
Jak co roku w lidze jest jeden faworyt Auckland City. Jak dotąd w lidze 7 zwycięstw, 2 remisy, zero porażek. Gospodarze tego spotkania ostatnio spotkali się z Canterbury który w tym roku zagraża mocno Auckland co prawda mają 21pkt. i tylko 2 straty do wspomnianego Auckland lecz, jedno spotkanie rozegrane więcej dziś mogą powiększyć swój dorobek punktowy do 5 pkt przewagi. Na ostatnie sześć spotkań tych drużyn pięc razy wygrywał Auckland i raz padł remis dzisiaj(jutro w nocy). Nie spodziewam się innego wyniku niż wygrana gości.
Win Auckland @@ 1,60
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Spotkanie: Waitakere - Young Heart 6:1 ✅
Typ: Waitakere -1,5 HT
Kurs: 1,85
Bukmacher:


Dwie drużyny mające całkiem inne cele i prezentujące zgoła odmienny futbol. Waitakere to obrońca tytułu, natomiast Young Heart to ligowy &quot;kopciuszek&quot;, który po 13 spotkaniach zgromadził na swym koncie zaledwie 3 punkty i ani razu nie był w stanie zwyciężyć. Dziś szykują się solidne baty od utytułowanego rywala, który musi gonić w tabeli mające o 4 punkty więcej Canterbury. Faworyci ostatnio zdecydowane zwycięstwa przeplatają wpadkami, jednak z drużynami pokroju Young Heart nie mogą pozwolić sobie na żadne rozluźnienie.

Historia konfrontacji obu tych drużyn daje nam doskonałe porównanie siły poszczególnych ekip. Ostatnie 5 spotkań między Waitakere a Young Heart to same triumfy Mistrza Kraju, w tym niedawne pogromy: 2-7, 6-1 czy 0-4. Dziś przewiduję zbliżone rozstrzygnięcie i uważam, że już przed przerwą Waitakere pokaże różnicę klas i zdobędzie co najmniej 2 gole, zachowując czyste konto. Po takim kursie warto spróbować.
 
Do góry Bottom