>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Norwegia - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

bfred 334,5K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia Dywizja 2 grupa 2
Godzina: 14:00
Spotkanie: Kjelsås - Vålerenga 2
Typ: over 1,5 gola w 1 połowie meczu
Kurs: 1.56
Bukmacher: Betclic
Analiza: Dawno nie typowałem Norwegii niższej ligi ale ten typ wydaje mi się ciekawy. Kursy na liczbę goli w meczu mnie nie satysfakcjonują ale ten wydaje mi się, że warty zagrania. Gra 3 drużyna z ostatnią. w czołówce straszny ścisk, różnica pomiędzy 1 a 7 lokatą to tylko 3 pkt. Gospodarze mają tyle samo punktów co 1 i 2 drużyna. 13 pkt i bilans 13-7 nieźle. Goście dno jeszcze bez punktu bilans 6-21 po 6 zaledwie meczach. Z tego co pamiętam to na wyjazdach Valerenga 2 grała zawsze głębokimi rezerwami nastolatkami co powodowało wysokie przegrane. W ostatnich 4 meczach wysokie porażki padało od 4-6 goli. Gospodarze bardzo przyzwoicie 4 wygrane w ostatnich 5 meczach i dzisiaj będą chcieli kontynuować passę i dobić do czołówki. Myślę, że zaczną mocno i padną te 2 gole w 1 połowie meczu jeśli to co piszę o gościach się potwierdzi. Powodzenia:)
 
scorpio82 166,4K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Norwegia Eliteserien
Godzina: 17:00
Spotkanie: Molde - Sarpsborg 08
Typ: Wygrana Molde
Kurs: 1,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W Norwegii sezon dopiero na początkowym etapie jednak już po tych kilku meczach wydać że różnica między mierzącymi się dziś zespołami będzie duża. Po 9 meczach Molde na 3 miejscu w tabeli a dziś duża szansa aby odrobić część strat do lidera ponieważ na własnym stadionie prezentują się bardzo dobrze i z ostatnich 15 meczy wygrali 10 przy zaledwie 1 porażce. Dzisiejsi rywale słabo rozpoczęli sezon i z dorobkiem 7 punktów w strefie spadkowej. Sarpsborg 08 z serią 3 kolejnych porażek w których stracili łącznie aż 15 bramek.
 
Do góry Bottom