>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nie mogę się zalogować na konto

kksg 6

kksg

Użytkownik
Ja problem mam taki że nie moge się zalogować do godz 19 normalnie do tej pory dzisiaj wygrałem juz troche kasy i zleciłem wypłate na moneybookers i miałem zakłady w grze .
Mam nadzieje że to u nich jakiś błąd wyskoczył jak narazie przez 2 lata uwazałem ze jest to solidna firma.Ale ta sytuacja mnie niezapokoiła.Mieliśćie kiedyś tak że niemożecie się zalgowac???
 
M 0

mikam69

Użytkownik
Witam. Mam własnie ten sam problem. Identyczna sytuacja. NIe wiem o co chodzi ale po zleceniu wyplaty zablokowane mam konto. I dzwonil jakis koles ale ja nei znam angielskiego i nie jestem pewny czy w tej sprawie..
 
kksg 6

kksg

Użytkownik
U mnie było coś takiego wpłaciłem kase przez moneybookers z kona 1 wygrałem troche kasy i zleciłem wypłate na konto inne niż te na które wpłacałem. Wpłacałem z konta moneybookers kolegi i musiałm a tez na te konto wypłącic a ja o tym nie wiedziałem.
Również ktoś dzwonił do mnie ale rozmowa była po angilesku a u mnie z językiem nie za bardzo i zamiast odłożyć słychawke to próbowałem coś tam wyjaśniać ale zaszkodziłem sobie tym bo kolesiówa prawdopodobnie powiedziała to co konto nadali blokujemy i kase pan traci a jak pewnie powiedziałem ok no i zonk po kasie.
Próbowałem jeszcze mailować , ale to nic nie pomogło wyjaśniałem ze nie wiedziałem że nie moża wypłacać na inne konto niż te z którego wpłacałem,ale oni coś tam że jakies przekręty robie i powiedzieli że nie odblokuja mi konta. Konto jest zablkowane od tamtej sprawy do teraz już nie jednokrotnie próbowałem je odblować jakoś bo uwazałem że GB jest solindą firmą ale ani razu nie otrzymałem odpowiedzi na wysłango emaila.Możliwe że zablokowali ci konto abyś potwierdził swoje dane przesyłajać skan dokumentów, po przesłąniu powiini co odblokować jeśli oto chodziło.Z tego całego zdarzenia 1000zł poszło się jeb..
 
D 0

denn1

Użytkownik
Podepnę się pod temat. Zarejestrowałem się w poniedziałek i wpłaciłem kase przelewem bankowym. Dzisiaj próbuję się zalogować, żeby sprawdzić czy w końcu umieścili pieniądze na moim koncie GB, a tu błąd przy logowaniu. Konto zablokowane i polecenie żeby się skontaktować z nimi. Zajrzałem jeszcze na skrzynkę i jest email od kolesia z pay-pro, w którym pisze że podałem zły nr telefonu przy rejestracji. Pewnie chodziło o kierunkowy do Polski +48 bo sam numer komórki był ok. Wysłałem mu nr. razem z kierunkowym. Tutaj pytanie- czy dzwonili do Was już przy samej wpłacie? Jeśli tak to o co konkretnie pytali?
EDIT
Ok dzwonił do mnie koleś, chodziło o potwierdzenie adresu, maila, daty urodzin itd.
 
M 0

mistrzzakladow

Użytkownik
o kuxxa dzwonią lol ale jaja to ja nie będę wpłacał bo jak rodzina odbierze nie będzie wiedziała o co be i powie, że nie to xxxx i kasa przepadnie myślałem że to chodzi tylko żeby podać prawdziwy tel mogliby na kome dzwonić ale oni są pewnie cwaniaki i wyxxchać z kasy chcą...
Dobrze że nie wpłacałem dzisiaj ufff

pytanie jeszcze w jakim języku jest rozmowa ?
 
Do góry Bottom