>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NBA over/under algorytm

R 367

romeo12345

Użytkownik
Gralem i tym sposobem o ktory pisze Eryk. Wyznaczlem linie ktorej teoretycznie druzyny nie powinny przekoroczyc i czekalem. Jak doszlo do lini to wchodzilem w mecz. Jak nie to odpuszczalem. Duzo meczy przez to odpadalo bo nie dochodzili do wyznaczonej linii. Jak kazdy system live, jest to do grania dla osob ktore nie maja rodzin i obowiazkow. Ogladanie live i wczesniejsze wyliczanie linii zajmuje kilka godzin dziennie. Ja mam rodzine i niestety nie chcialem jej poswiecac na rzecz wygrania paru zlotych. Gdyby bylo to naprawde jakies skuteczne wygrywanie grubszej kasy to jeszcze bym pomyslal. Ogolnie dalej twierdze ze to zwykla loteria i zadne wyliczenia tu nie pomoga. Bedziesz sie ciagle krecil w kolko. Leoiej juz sobie pograc rozne czy kartki live.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
romeo12345 Spokojnie, to nie jest jedyny sposób do gry lub nie jest co coś co spędza mi sen z powiek. Napisanie trochę kodu, który zautomatyzuje opisywane przez Ciebie rzeczy nie zajmie dużo czasu. Natomiast mając już apkę zyskujesz właśnie ten czas kilku godzin dziennie. Według mnie przyjemnie będzie pojawić się o danej godzinie czy też pooglądać wyniki z doskoku przez chociażby smartfon, by zagrać to co aplikacja za pomocą przycisku zebrała i przeanalizowała w dosłownie sekundę.
Zdaję sobie, że są inne sposoby grania, ja sam gram właśnie raczej kartki live czy pre, mniejsza z tym.
W ramach tego określonego wyobrażenia, jak granie over/under chciałbym po prostu przetestować pewną teorię. W moim mniemaniu są rzeczy (czyt. zdarzenia), które się powtarzają i to nie tylko w sporcie. Można podejść do tematu czysto purystycznie w stylu &quot;będzie over albo under czyli 50/50&quot; i taką zasadę stosować do wszystkiego.Czyli najlepiej się położyć i nic nie robić, bo wszystko jest 50/50.
Nie twierdzę, że mam odpowiedzi ale niezwykle ciekawi mnie pogoń za właśnie jakimś pomysłem i uważam, że mam przywilej być w stanie sobie go realizować z racji tego czego się nauczyłem.
Ktoś we wcześniejszym poście zauważył, że być może NBA nie jest najlepszą ligą do tego typu grania, ale są inne - aha? czyli jednak występuje gdzieś jakaś powtarzalność. Dlatego trzeba zidentyfikować dlaczego tak się dzieje i przyspieszyć proces wyławiania tych spotkań.
Nawet jak się nie uda to nie produkuję plastiku, którego nie da się zutylizować i jest tylko problemem, także widzę jedynie zalety. Raz - może komuś się przyda narzędzie gromadzące i analizujące statystyki, a dwa - ja robię to, co i tak bym robił każdego innego dnia, czyli szlifuję moje narzędzie pracy. Koniec końców nawet jak apka będzie zawodzić to można grać odwrotnie i wtedy aplikacja staje się znakomita ???? .
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
romeo12345 Spokojnie, to nie jest jedyny sposób do gry lub nie jest co coś co spędza mi sen z powiek. Napisanie trochę kodu, który zautomatyzuje opisywane przez Ciebie rzeczy nie zajmie dużo czasu. Natomiast mając już apkę zyskujesz właśnie ten czas kilku godzin dziennie. Według mnie przyjemnie będzie pojawić się o danej godzinie czy też pooglądać wyniki z doskoku przez chociażby smartfon, by zagrać to co aplikacja za pomocą przycisku zebrała i przeanalizowała w dosłownie sekundę.
Zdaję sobie, że są inne sposoby grania, ja sam gram właśnie raczej kartki live czy pre, mniejsza z tym.
W ramach tego określonego wyobrażenia, jak granie over/under chciałbym po prostu przetestować pewną teorię. W moim mniemaniu są rzeczy (czyt. zdarzenia), które się powtarzają i to nie tylko w sporcie. Można podejść do tematu czysto purystycznie w stylu &quot;będzie over albo under czyli 50/50&quot; i taką zasadę stosować do wszystkiego.Czyli najlepiej się położyć i nic nie robić, bo wszystko jest 50/50.
Nie twierdzę, że mam odpowiedzi ale niezwykle ciekawi mnie pogoń za właśnie jakimś pomysłem i uważam, że mam przywilej być w stanie sobie go realizować z racji tego czego się nauczyłem.
Ktoś we wcześniejszym poście zauważył, że być może NBA nie jest najlepszą ligą do tego typu grania, ale są inne - aha? czyli jednak występuje gdzieś jakaś powtarzalność. Dlatego trzeba zidentyfikować dlaczego tak się dzieje i przyspieszyć proces wyławiania tych spotkań.
Nawet jak się nie uda to nie produkuję plastiku, którego nie da się zutylizować i jest tylko problemem, także widzę jedynie zalety. Raz - może komuś się przyda narzędzie gromadzące i analizujące statystyki, a dwa - ja robię to, co i tak bym robił każdego innego dnia, czyli szlifuję moje narzędzie pracy. Koniec końców nawet jak apka będzie zawodzić to można grać odwrotnie i wtedy aplikacja staje się znakomita ???? .
U jakiego buka grasz mlk bo widać że grasz bez podatku!?
 
Do góry Bottom