>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Napad na biuro PiS w Łodzi

cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Jedna osoba nie zyje druga walczy o zycie.
Dzisiaj przed południem w biurze poselskim PiS w Łodzi niedaleko ulicy Piotrkowskiej doszło do krwawego ataku. Do biura wszedł nieznany mężczyzna i przy użyciu prawdopodobnie broni gazowej przerobionej na ostrą oraz noża, zaatakował obecne w środku osoby. Jedna osoba zginęła na miejscu, a druga jest ciężko ranna. Łódzka policja przedstawiła dokładny przebieg wypadków.
Policjanci zostali powiadomieni o napadzie po godzinie 11.00. Doszło do niego w łódzkiej siedzibie Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Sienkiewicza. Do pomieszczeń, w których znajdowało się dwóch pracowników biura wszedł mężczyzna, który oddał z posiadanej broni kilka strzałów, jak się okazało śmiertelnych dla 62-letniego Marka Rosiaka, asystenta europosła PiS Janusza Wojciechowskiego. Podczas szarpaniny z drugim z pracowników ranił go nożem. Okazał się nim asystent posła Jarosława Jagiełły. Ofiara jest hospitalizowana. Taką sytuację zastał portier budynku, który zaalarmował stacjonującą w pobliżu Straż Miejską.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
a Gazeta Polska zaczyna swoje - http://gazetapolska.pl/artykuly/kategoria/51/3791/manifestacja-stop-nienawisci
z tragedii - robią politykę. Tak jak Jarek Kaczyński.
- Nie wiem, kto jest winny tej strasznej zbrodni w sensie prawnym. Ale w sensie politycznym i moralnym winnymi są Palikot, Kutz, Niesiołowski i wszyscy ci, którzy brali udział w &quot;przemyśle nienawiści&quot; wymierzonym w Kaczyńskich i w PiS. To ci, którzy nie tyle krytykowali politykę byłego prezydenta i obecnego prezesa PiS, ale ci, którzy odmawiali im całkowicie prawa do funkcjonowania, odzierali ich z godności i człowieczeństwa, ośmieszali i upokarzali - napisał Marek Migalski.
 
krol-julian 5,1K

krol-julian

Użytkownik
Ja nie wiem czy to przesada, ale uważam jest pewnego rodzaju zagrożona demokracja w Polsce. Bardzo duża grupa ludzi jest tak podsycona cała akcją krzyża, iż naprawdę może pujść akcja odwetowa bo wiadomo jak cały PIS i jego zwolennicy widzą tą sytuację.
Pod siedzibą premiera jest grupa ludzi którzy chcą manifestować już dzisiaj. Moim zdaniem nie dostrzegamy jak bardzo pewne grupy społeczne są z powodu polityki są naognione. Mam nadzieję , że nie powtórzy się już taka tragedia ale obawiam się, że słowa przerodzą się w czyny. Podsycanie teraz całej sytuacji, że po 1 Tusk ma krew Lecha na rękach a teraz jeszcze przez PO zamordowali członka Pis-u , może spowodować że nie obliczalni ludzie zaczną robić jakieś napady na kluby PO lub bardzo mocne manifestacje w charakterze &quot;burdy&quot; .
To takie luźne przemyślenia, po tym co widzę w tv i czytam na necie. Już próby ustawek na TVN jako źródło nasycania nienawiści na PIS - trochę się nie którzy z tego wszystkiego śmieją , ale myślę że historia ogólnie ludzi pokazuje jak mało brakuje , żeby ludzie sami sobie zgotowali piekło.
Jeszcze co do PO i PIS. Nie jestem zwolennikiem Pis-u , ale trzeba przyznać , że PO od 2-3 lat ciągnie swoją popularność na anty Pisie. Przecież, prawie każda konwencja PO gdzie przemawia Tusk i władze partii dotyczy Kaczyńskiego. Ich główne hasła, to żeby nie dopuścić Jarka do władzy. Cała kampania Komorowskiego , też przecież była budowana na anty Kaczyźmie co mi się strasznie nie podobało. Nie piszę, że Pis jest bez winy bo ogromna wina jest po ich stronie głównie od czasu tragedii , ale jeżeli chodzi o ogólną strategię polityczną to PO bazuje na polityce przeciwko komuś.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Jeszcze co do PO i PIS. Nie jestem zwolennikiem Pis-u , ale trzeba przyznać , że PO od 2-3 lat ciągnie swoją popularność na anty Pisie. Przecież, prawie każda konwencja PO gdzie przemawia Tusk i władze partii dotyczy Kaczyńskiego. Ich główne hasła, to żeby nie dopuścić Jarka do władzy. Cała kampania Komorowskiego , też przecież była budowana na anty Kaczyźmie co mi się strasznie nie podobało. Nie piszę, że Pis jest bez winy bo ogromna wina jest po ich stronie głównie od czasu tragedii , ale jeżeli chodzi o ogólną strategię polityczną to PO bazuje na polityce przeciwko komuś.
A wiesz czemu bazuja na polityce antyPiS? Bo PiS na to pozwala, sami prowadza taka polityke ktora dla wiekszosci jest nie do przyjecia. Pojawily sie juz oczywiscie glosy ze ta tragedia to wynik &#39;polityki nienawisci&#39; tylko Ci ktorzy o tym mowia nie pamietaja ze w tej polityce przewodzi PiS.
 
krol-julian 5,1K

krol-julian

Użytkownik
A wiesz czemu bazuja na polityce antyPiS? Bo PiS na to pozwala, sami prowadza taka polityke ktora dla wiekszosci jest nie do przyjecia. Pojawily sie juz oczywiscie glosy ze ta tragedia to wynik &#39;polityki nienawisci&#39; tylko Ci ktorzy o tym mowia nie pamietaja ze w tej polityce przewodzi PiS.
No dlatego ja nie zwalam winy na jedną stronę , tylko mówię o tym , że PO niestety ciągnie swój wózek na anty pisowskiej polityce. Sam głosowałem na PO i większość to robi właśnie według polityki anty Pisu. Jedyne co jest na plus Pisu , to na ich konwencjach wyborczych nie jadą tak po Tusku , jak to robi Tusk właśnie o Pisie. Przecież ten ostatni zjazd przed wyborem prezydenta dotyczył tylko ataku na kaczora, że oszust itd. To że on taki był to jedno, ale Tusk przecież tam jechał ostro na niego.
Ja jestem zdania , że ok PIS przewodzi w tej polityce ale jeżeli chodzi o jechaniu na polityce przeciwko komuś to PO jest w tym mistrzem. Przecież chyba z 5% głosuje na nich go dorze rządzą a cała reszta bo jest nagonka aby wykluczyć kaczora.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Fanatyzm polityczny to już chyba choroba XXI wieku i widać jakie straszne rzeczy się dzieją... Niestety media co chwilę podsycają atmosferę i mamy rozp*erdol. A będzie jeszcze gorzej.
 
Baqu 918,5K

Baqu

Forum VIP
media i politycy tylko pompują sprawę a co sie stało ?

zwykły szalony facet zaatakował &quot;niewinną&quot; osobe i tyle

zaraz jakieś komisje, akcje, ochrona - ludzie ! faktycznie zamordowano czlowieka

ale takie sprawy są na porzadku dziennym w Polsce, dlaczego polityk ma byc kims wyjątkowym ?!

polecam artukuł:

http://wyborcza.pl/1,75968,8543588,Zgodnie_okazac_wspolczucie.html

oraz wypowiedź mordercy:

&quot;Mam raka, zostało mi siedem miesięcy życia. Musiałem uporządkować swoje sprawy (mężczyzna sprzedał dom, oddał licencję taksówkarską, przepisał majątek na żonę) - tak nasze źródła relacjonują rozmowę zatrzymanego z pilnującymi go funkcjonariuszami. C. opowiadał im, że zabójstwo planował od roku. Niekoniecznie Jarosława Kaczyńskiego - chciał zabić &quot;jakiegokolwiek polityka, obojętnie jakiej partii, żeby nie czuli się tacy pewni siebie&quot;.

takie osoby sa nieobliczalne, zabic mogl kazdego...
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja zgadzam się z Baqusiem, podciąganie teorii, że był to spisek, czy działanie podyktowane podżeganiem Palikota jest bzdurą.Mogę się zgodzić, że język polityki jest brutalny, agresywny i chamski, ale dzieje się to na co dzień i nikt wcześniej nie roztrząsał problemu.
Równie dobrze do każdego &#39;&#39;zwykłego&#39;&#39; morderstwa można kreować teorie z dupy.Mimo, że bliżej mi do PiS aniżeli do partii rządzącej to już mam powyżej uszu słuchania polityki skierowanej anty - od przegranych wyborów nie tworzą nic nowego, nie starają się unowocześniać programy, a tylko wyłącznie krytykować [ nie mówie, że nie slusznie ] partię rządzącą.
Nie jest to na pewno sposób na wygranie wyborów i dopóki nie zmieni się program i działanie [ sądzę, że stanie się to dopiero wtedy gdy JK opuści PiS ] to nie mają co liczyć na sukces.
 
Do góry Bottom