>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Moda - ciuchy, buty.Opinie, porady, informacje.

adasko6910 166

adasko6910

Użytkownik
Poda może ktoś linki, gdzie znajdę fajne i ciekawe ciuchy? Nie chce przeglądać allegro, bo tam to za dużo szukania i beznadziejny materiał,chyba, że ktoś ma link do konkretnego użytkownika. Za strony typu: house, reserved itp. dziękuje.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
A jakie firmy Cię interesują, masz jakieś konkretne, w których chodzisz ?
Na All idzie trafić fajne rzeczy, ale przeważnie jak klient daje fajny ciuch to idzie to drogo.
 
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
Skoro zaczęliście z zamszowymi, to ja latałem ostatni rok w takich, nadal wyglądają całkiem całkiem...



Teraz mam takie, praktyczne i pasują do większości ciuchów



do tego klasyczna taliowana koszula i jest spoko bardzo!
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
zrobić samemu w dobrej jakości

możesz się pobawić i przy 10 sztukach to pewnie będzie koszt 30-40 zł na sztukę.

pojedynczych egzemplarzy nie wszyscy się podejmują, ale tak to wyjdzie pewnie z 70 zł (mówię tu o dobrej jakości + projekcie). Widziałem te grafiki z koszulki na necie więc to żaden problem.
 
Z 0

zuzialalka

Użytkownik
To ja mogę podrzucić dla pań kilak wskazówek odnośnie wykonywania szybkiego i praktycznego makijażu, który jest również ważnym elementem naszego wyglądu http://www.kobiety.pl/uroda/sprytny-sposob-na-idealny-makijaz-w-10-minut w artykule można znaleźć postawy wykonania poprawnego makijażu, który pozwoli nam się czuć pięknie i pewnie. Polecam zastosować te kilka sprytnych sztuczek, zwłaszcza gdy nie mamy sporo czasu na dłuższe malowanie się głównie rankiem.
 
D 0

dkdk

Użytkownik
Również zamwiam głownie przez internet. Chodzi tutaj o możliwośc odesłania obuwia do 14 dni jeśli nie będzie mi odpowiadało. W sklepach stacjonarnych takiej mozliwosci nie ma a poza tym z tego co wiem w wielu z nich wprowadzają ograniczenia w przymierzaniu ubrań.

Ze swojej strony polecam sklep Klasyczne buty, szczególnie jeśli macie problem w ostatnim czasie z kupieniem dla siebie eleganckiego klasycznego obuwia dobrych marek. W sklepie mozna znaleźć
oxfordy
brogsy
czy derby
 
Do góry Bottom