>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

może by tak jaki konkurs??!!??

popiol 0

popiol

Forum VIP
K@mil ty masz talent ja to wiem...i dobrze to zrobisz 8) ale jakis mały szczegół mógbyś dać ????
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Wpadam na chwilke ???? Konkurs ruszy w ciagu tygodnia lub dwoch. Na kazda kolejke bedzie zestaw spotkan do typowania. Za dokladne wytypowanie wyniku 3 punkty, za poprawne wytypowanie rezultatu 1x2 bedzie 1 punkt. Po kazdej kolejce skrypt bedzie zliczal wszystkie punkty i tworzyl ranking typerow. Nagrody beda pieniezne.
 
D 0

darek

Forum VIP
Za które miejsca będą nagrody??
materialista ... 8)
ja mam jeszcze jedno pytanie ( no moze wiecej :p ) kto bedzie prowadzil typera i kto bedzie wybieral mecze ? w ogóle teraz mecze beda sie powoli konczyc ? wiec co zrobicie jak bedzie przerwa ? ;)
z góry szieki za odp 8)
 
D 0

darek

Forum VIP
Za dokladne wytypowanie wyniku 3 punkty, za poprawne wytypowanie rezultatu 1x2 bedzie 1 punkt.
bo jak widze Admin tutaj napisal za poprawne wytypowanie rezultatu jak tutaj bedzie NBA to poleglismy ????
OKej nie wazne, bedzie dobrze
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
Ejj no chłopaki wakacje się zbliżają a ja na -289 zł :? A przypuszczalnie kiedy tak bedzie pierwsza kolejka...bo się konczą ligi i zostanie nam fińska,ruska liga :/
 
slawek1989 0

slawek1989

Użytkownik
Z ta pierwsza kolejka raczej sie nie wyrobimy bo same zapisy beda trwaly kilka dni. Poza tym wszystko musi byc dopracowane. Ale nie chce sie wypowiadac za admina.
niech bedzie coś takiego:
I etap
1.wszyscy mogą typować dowolne zdarzenia (z expekta, STS, Toto-mix,Proffesionalu )
2.max spotkań to np:10 lub 5
3.za każde spodkanie dobrze wytypowane 1X2 po pukcie a za każdy wynik 3 punkty,(może też być bez dokładnego wyniku tylko sam 1X2)
II etap (finał)
1.do drugiego etapu przechodzi od 5 do 20 najlepszych typerów

Prowadzeniem i rankingiem mógłby sie zająć jakiś moderator, który by przyznawał punkty.
 
morientes 0

morientes

Użytkownik
niech bedzie coś takiego:
I etap
1.wszyscy mogą typować dowolne zdarzenia (z expekta, STS, Toto-mix,Proffesionalu )
a moim zdaniem twój pomysł jest zły bo będe mógł sobie wybrac kursy np. 1.04
a takie spotkanie trafic ciezko nie jest
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
slawek1989 morientes ma racje w 100% ponieważ osoby które będą za to odpowiedzialne wybiorą takie mecze gdzie trudno bedzie trafić!Porównaj sobie że np.ty dasz se mecz Wisła K.- Unia Janikowo to oczywiście że obstawisz 1 a jeśli osoby ktore będą za to odpowiedzialne dadzą ci mecz np. Manchester - Arsenal to nie bedziesz miał łatwiej przeszkody.Bedziesz musiał pokazać że jesteś dobrym bukmacherem i umiesz wytypować prawidłowo wszystkie mecze i udowodnisz że zajęcie np. 1 przez ciebie było w pełni zasłużone! 8)
 
D 0

darek

Forum VIP
Panowie 8) moim zdaniem Kamil z Adminem daja sobie rade nie wymyslajcie bo Wam to niewychodzi ????


K@mil &amp; Admin, Admin &amp; K@mil ???? nie lepiej teraz juz zaczynac wpisy zeby ponziej nie marnowac czasu :wink:
 
slawek1989 0

slawek1989

Użytkownik
zapomniałem dodać zeby liczyć też kurs.Komu siadną wszystkie mecze i bedzie miał najwyszy kurs to dostanie ileś punktów .
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
slawek1989 co ty gadasz??Jaki kurs??Ty masz prawidłowo wytypować mecze a nie patrzec na kursy!CZy nie widzisz tej ekipy : K@mil &amp; Admin, Admin &amp; K@mil oni wiedzą co robią 8) !!K@mil już mnie tak nie chwal bo się czerwony robie :oops: :wink:
 
Do góry Bottom