>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLM

J 35

janusz00001

Użytkownik
Witam, widzę że nie ma tego tematu jeszcze na forum, więc chciałbym go poruszyć.
Czy ktoś z Was działa lub miał do czynienia z jakimś MLMem ? Jakie są Wasze odczucia co do takiego biznesu ? Mi pewna osoba kiedyś złożyła propozycję dołączenia do jednego z MLMów, lecz nie zdecydowałem się na to, ponieważ nie odpowiadały mi produkty. Jednakże samą idee uważam za dosyć interesującą. Dodam, że jak ktoś podchodzi do tego poważnie to można zarobić.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dodam, że jak ktoś podchodzi do tego poważnie to można zarobić.
We wszystkim w życiu można zarobić jeżeli podchodzi się do czegoś z odpowiednim zaangażowaniem, pasją itd. Obojętnie czy jest to prowadzenie kanału na YouTube, Forum Bukmacherskiego, strony internetowej czy nawet sprzedaży owoców i warzyw na targu. Jak masz pomysł na siebie i potrafisz przyciągnąć do siebie klientów to Ci się uda zarobić.
Jak jesteś sceptykiem, który wiecznie narzeka, widzi tylko ciemne kolory, poddaje się od razu po kilku niepowodzeniach to wiedz, że czeka Cię porażka. Nie ma w życiu łatwych dużych pieniędzy (a nawet jeżeli są jak np. wygrana w lotto czy spadek, to jest też za tym druga strona medalu - ta ciemniejsza), wszystko to wynik naszej ciężkiej pracy. To od nas zależy kim jesteśmy i co robimy.
Ostatnio do jakiejś ulotki dorzucili mi gazetkę z programem telewizyjnym, na którejś ze stron była reklama jakiejś rzeczy, bodajże kamienia? który powinno położyć się w jakiejś &quot;x&quot; odległości od urządzenia elektrycznego i wtedy już nie będą wpływać na nas jakieś &quot;fale elektromagnetyczne&quot; dzięki temu pozbędziemy się problemów ze stawami, reumatyzmem, rakiem, bólami głowy itd.
Ludzie różne dziwne rzeczy robią i sprzedają. Cała sztuka polega na odpowiednim marketingu, reklamie to jest podstawa w sprzedaży/handlu.
Jeżeli interesujesz się MLM to zapewne powinieneś trafić na zupełnie inne forum, bo tutaj zainteresowanie tematem zapewne będzie bliskie zeru.
 
J 35

janusz00001

Użytkownik
Aka, zgadzam się z tym co mówisz. Często przegladam to forum i postanowiłem poruszyć ten temat, a nóż ktoś sie tym zajmuje - warto sprawdzić ????
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Ja co prawda nie działam w MLM, kupuję tylko chemię z Loupre, bo jest dobra jakościowo. Do większych biznesów nie mam cierpliwości itd. Jednakże co do tego, że jak ma się głowę, chęć, zapał to można zarobić bardzo dobrym przykładem jest osoba która mi się wżeniła w rodzinę. Dariusz Holeniewski. Pieniądze z tego wyciąga wręcz ogromne, ale fakt faktem jest na szczycie piramidki..
 
K 0

kibol1302

Użytkownik
Działałem, przez 3 miesiące, dobre pranie mózgu to podstawa, jak znajdziesz 5 baranów, którzy znajdą 5 baranów każdy i potem te następne baranki znowu znajdę 5 i jeszcze jakieś 2 poziomy tak to wtedy coś zarobisz ????
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
To prawda, że na wszystkim idzie zarobić, bo idiotów zawsze pod dostatkiem, w RP szczególnie.
Chodzi jednak o etykę i dobre samopoczucie.
jak ktoś jest sk......m, to dobrze będzie się w takich &quot;byznesach&quot; czuł i ma szansę.
Ja kiedyś byłem na takim zlocie piramidy finansowej, gdzie trzeba było tylko wpłacić ileś tam dolców, a później miały być merole, wille w ciepłych krajach, drinki z parasolką i lachony od których nie sposób się odgonić. Na ten cyrk zaprosili nas znajomi, trzeba było przyjść z drugą połową.
miałem ubaw po pachy i wcale nie mialem litości dla debili, którzy wpłacali swoje oszczędności. Jak to się skończyło to nie muszę pisać.
MLM to oszukańczy byznes, a wszystkie produkty to tylko przykrywka dla wpłacanej kasy. Mydło w takim Amwayu kosztuje kilkadziesiąt złych, w kiosku parę złorych. Różnica to wpłata do piramidy.
Omijajcie ten syf z daleka i nie dajcie się wkręcić
 
Do góry Bottom