>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB Season 2014 - Czerwiec

Status
Zamknięty.
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
vs.
Miami Marlins - Atlanta Braves [2:4]
Typ: Miami Marlins ML @ 1.94 ⛔
Betsson
Pitching MatchUp:
Braves RHP Aaron Harang (4-4, 3.29 ERA) vs. Marlins RHP Nathan Eovaldi (4-2, 3.36 ERA)

3 spotkanie zespołów Marlins i Braves zamykające serie rozgrywaną na Marlins Park. Dziś gospodarze bronią się przed sweepem, gdyż obie poprzednie gry przegrali dość wyraźnie w stosunku 2:3 i 5:9. Ogółem to już 9 starcie obu zespołów w tym sezonie i póki co jest remisowo 4-4. W dzisiejszym matchupie Marlins wystawiają swojego aktualnie najlepszego miotacza jakiego mają pod nieobecność Jose Fernandeza a mianowicie Nathana Eovaldi. Jego oponentem w zespole z Atlanty będzie wiekowy już Aaron Harang. Co ciekawe będzie to już ich 3 spotkanie w bieżącej kampanii. Najpierw Harang i Braves ograli na własnym terenie w meczu rozgrywanym 23.04 Marlins dowodzonych przez Nathana 3:1 by dostać następnie tęgie baty na Marlins Park od Eovaldiego i spółki w meczu z 30.04 w stosunku 9:3 w meczu w którym Harang opóścił plac gry już po 4.2 IP.
Dziś postanowiłem zaufać ekipie gospodarzy choć wiem, że ofensywnymi mocarzami to oni nie są jednak mają w swoich szeregach człowieka który zaskakuje w tym sezonie chyba wszystkich a mowa oczywiście o Giancarlo Stantonie który wybił jeż w tym sezonie 16 homerów i wykonał aż 51 RBI co czyni go 2 najskuteczniejszym zawodnikiem pod tym względem w całej lidze! Kolejnym faktem przekonywującym mnie do zagrania na ekipę Marlins jest to, że linie Eovaldiego przeciwko Braves wyglądają naprawdę solidnie choć są wyliczone na zaledwie 136PA graczy Atlanty w przeciwieństwie do Haranga, który słabo radził sobie zawsze przeciwko batterom Miami. I ostatni dobry prognostyk to fakt, że Eovaldi podczas swojej kariery 3 razy mierzył się z ekipą Braves na własnych śmieciach i nie przegrał żadnego starcia w odróżnieniu od Aarona, który z koleji zawsze słabo wypada na Miami Ballpark.
Let&#39;s Go Eovaldi and Marlins!!!
 
makaveli23 213,7K

makaveli23

Typer Miesiaca
Godzina: 2:00
Spotkanie: LA Dodgers (Z. Greinke) - Pittsburgh Pirates (E. Volquez)
Typ: LA Dodgers -1.5 Run Line ⛔ tak jak sie spodziewalem ;)
Kurs: 2.32
Bukmacher: Pinnacle

Czwarte spotkanie w serii meczy pomiedzy LA Dodgers a Pittsburgh Pirates. Stan rywalizacji 1-2. LA Dodgers wygrało ostatni mecz 12-2. U gospodarzy jako starter wystąpi Zack Greinke, czyli najlepszy pitcher obecnie Dodgersów. Statystyki: 2.18 ERA, 8-1 WL, 76 SO,1.12 WHIP. U siebie bezbłedny. Goscie wystawiaja Edinson Volquez, który statystykami nie grzeszy 4.30 ERA, 2-4 WL, 38 SO, 1,19 WHIP. Na wyjeździe same przegrane i jeżeli Dodgers mają utrzymać taką formę jak z ostatniego meczu to szykuje sie kolejny blowout. Dzisiaj analiza krotka, co zwiastuje ze typ nie wejdzie, no i kurs sie podniosl co mnie troche niepokoi wiec nie polecam, wczesniejsze moje analizy czym dłuższe tym wiecej szcześcia dopisywało :]
 
makaveli23 213,7K

makaveli23

Typer Miesiaca
Oakland Athletics (S. Kazmir) - New York Yankees (H. Kuroda)
Typ: Oakland -1.5 RL ✅ 5-2
Kurs: 2.28
Buk: Pinnacle

Oakland po sweepie Angels 3-0, przystepuje do meczu w dobrych nastrojach. Zupelnia inaczej jest z Yankesami, ktorzy ostatnio robia wszystko poza wygrywaniem i zdobywaniem runs. Oakland jest w naprawde swietnej formie zarówno jesli chodzi o batting, w przekroju calego sezonu jak i ostatnich 7 meczy pierwsze miejsce, podczas gdy Yankees gdzies pałęta sie po dołach tabeli. To samo jesli chodzi o pitching, w ostatniu 7 dniach Oakland zajmuje 10 miejsce 5-2 WL ERA 3.14, podczas gdy yankees zajmuje 24 miejsce 3-4 4.71 ERA. Kluczem do wygranej Oakland bedzie Scott kazmir, ktory obok Sonnego Graya juest obecnie najlepszym pitcherem Oakland, a ostatnio zagrał pełny mecz w wygranej 3-1 swojej druzyny nad Detroit. Wczesniej na wyjazdach w ktorych startował 6 wygranych jego druzyny, i to nie byle jakich bo batterzy pomagali mu w tych wygranych tak jak do nejlepszej ofensywy przystało, mowa tu o wynikach 8-3, 3-0, 10-1, 9-3, 6-2. Gosci ma tylko jedna przegrana na wyjazdach ale nie ma wstydu, bo przegrali minimalnie z hootest team in MLB right now Toronto Blue Jays. Przeciwienstwem terminu hottest jest obecnie New York Yankees i nie widze jak maja powstrzymac swietna ofensywe Oakland jeszcze z wiekowym i slabym Kurodą jako starterem. Ostatnio ma facet dwie wygrane gdzie jakims cudem obudzila sie ofensywa yankees z STL, ale to chyba jednorazowy wybryk natury, wczesniej z Pittsburgh ale to nie sa druzyny tak dobrze punktujace jak Oakland, wiec taryfy ulgowej dla yankesów nie bedzie, jesli chca wygrac to musze zdobywac runy, a na Kazmirze, nie widze zbytnio zeby poszaleli. Wczesniej Kuroda przegral u siebie z west coastwoymi druzynami takimi jak LAA 1-13, Seattle 2-4. Ponadto Nowojorczykom nie idzie gra przeciw Oakland bo w ostatnim sezonie z 6 meczy wygrali tylko raz.

Phillies - Nats
Phillies -1 pierwsze 4.5 ina @ 3.60
over 8 @ 1.91
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Arizona Diamondbacks @ Colorado Rockies
Colorado Rockies @ 1.64 ⛔ 2:4
Arizona Under 4,5 Runs @ 2.02 ✅ 4
Pinnacle
Chase Anderson vs Jorge De La Rosa

De La Rosa to miotacz domowy , który bardzo udanie gra na Coors Field.
W domu ERA 2.49 , bilans 3-0 , OBP 2.87 , WHIP 1.14 [trochę za dużo walks oddaje] i ekipa ma 4-0.
Ostatnie 3 mecze to bilans 2-0 z ERĄ 0.56.
Mecz z SF , w którym narzucał został odwołany , więc ciężko cokolwiek powiedzieć jak by sie dalej to potoczyło i mecz stanął na wyniku 2-2.
Najwięcej punktów tj Starter De La Rosa w domu i bullpen oddał przeciwko Arizonie na początku sezonu i było 4 punkty.
Anderson będzie rozgrywać swój pierwszy mecz na Coors Field , zresztą będzie to jego 4. mecz w MLB , póki co jak narzucał Arizona jeszcze nie przegrała , a kolejno dostawał run support wpostaci 5,18 i 12.
18 było z Los Angeles
Arizona na wyjazdach przeciwko lefties radzi sobie średnio.
Linie AVG .246 , OBP .305 i niecałe 4 R/game
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Astros vs LAA
Pewne wydarzenia w MLB bardzo lubią się powtarzać jak choćby fakt, że wczoraj Houston kolejny raz w meczu otwierającym serię przeciwko LAA zdobyli over 4.0 team total. Dlatego też dziś pójdę za trendem Richards&#39;a, który o ile u siebie nie lubi występować o tyle wyjazdy wychodzą mu bardzo dobrze i tak np. w swoim pierwszym meczu przeciwko Houston właśnie w Houston ograniczył gospodarzy do 3 odbić i 1 zdobytego biegu. Owszem Richard&#39;s ostatnio przeżywa ciężkie chwile o czym może świadczyć tylko 0.2 IP w rywalizacji w OAK, ale mimo wszystko uważam, że stać go na to by dziś kompletnie wyciszyć stadion. Inna sprawa, że zarówno w tamtym jaki i póki co w tym sezonie Houston nie potrafiło wygrać dwóch spotkań u siebie z rzędu w sensie wygranej w game 1 a następnie w game 2 w rywalizacji z LAA. Zbyt wielkich obaw względem tego meczu nie mam dlatego też polecam takie oto bety:
LAA win / 1.78 Betgun ✅
LAA (-1,5) / 2.30 Marathonbet ✅
LAA over 4.5 / 1.90 Pinnacle ⛔
Houston under 4.0 / 1.80 Pinnacle
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Astros vs LA Angels
Game 3 ... No tak trochę się uwziąłem na tą serię, ale wyczuwam tutaj dobre bety więc szkoda nie skorzystać, ostatniej nocy zabrakło 1 biegu by zamknąć 4/4 ale 75% również cieszy, no i fakt że Richards kompletnie zdemolował ofensywę Houston. Na dzisiejsze spotkanie spodziewam się podobnego rozstrzygnięcia jak wczoraj, chociaż nie powiem, że bardziej do mnie przemawia over na poziomie 10.0
Większość buków ustawiła linię na dziś na poziomie 9.5 co nie jest żadnym wygłupem po prostu Skaggs i Peacock mogą sprawić, że zobaczymy albo jednostronne spotkanie dla jednej ze stron, albo wymianę ciosów. Tyler Skaggs mimo słabej dyspozycji w ostatnich spotkaniach ma sposób na Houston, w tym sezonie dwukrotnie LAA pokonywali wyraźnie Astros gdy na górce był Tyler. 15 IP ERA 0.60 i tylko 1 ER 2 BB i 11 K tak wyglądają staty Skaggs&#39;a w pojedynkach z Astros za ten sezon. Ważne jest też to że wygrywał zarówno u siebie jak i na wyjeździe. Poza tym dochodzi tu istotna sprawa a mianowicie Skaggs to LHP a Houston w pojedynkach z leworęcznymi nie wypada zbyt dobrze, prawie każdy z &quot;lajnapu&quot; Astros ma gorszą średnią odbić przeciwko LHP.
Ciekaw jestem co zaprezentuje Peacock, który zdecydowanie poprawił swoją grę w ostatnich występach i tak naprawdę ciężko coś stwierdzić w odniesieniu do jego formy.
W sumie tak na zdrowy rozum wychodzi na to że over jest tu raczej niepożądanym zajściem i można pocelować w opcje under o ile Peacock wytrzyma na przyzwoitym poziomie, bo to że odda 3-4 run&#39;s jest dla mnie pewne ;)
LAA win / 1.78 Betgun⛔
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Pittsburgh Pirates
: Milwaukee Brewers


Brewers / 1.91 / Bet365 ⛔

Pirates wracają na własne śmieci po długiej podróży po zachodzie i wschodzie. Spisali się bardzo dobrze pokonując kilkukrotnie przeciwników z San Diego i LA.

Dziś ich rywalem będą Brewers, a raczej ich piczer Kyle Lohse, który jest w bardzo dobrej formie. 7-1 w tym sezonie z 2.60 ERA. 4-0 na wyjazdach z ERA 3.03 i 1.20 ERA przeciwko Piratom w 2014 roku. Do tego 11-2 z 3.38 ERA w 21 startach przeciwko Pirates. Lohse zagrał niesamowite zawody z Cubs, gdzie zshootoutował swoich rywali i pozwolił tylko na 3 hity.
Do tego sami gracze z Milwaukee uwielbiają grać przeciwko przeciwknikom z Pittsburgha. na 103 pojedynki wygrali 73.
Line-up Brewers jest sklasyfikowany jako drugi w NL w runach. Do tego warto dodać, że wraca do skłądu Aramis Ramirez. Zdobywają oni średnio 6 runów w ostatnich 15 spotkaniach.

Co do Pirates. Wystawiają rookiego Brandona Cumptona, który wciąż &#39;czeka&#39; na swój pierwszy win w MLB. 0-2 z 6.85 ERA. Pozwolił na 11 runów i 11 hitów w 3 2/3 Inna w przegranej z Dodgersami.Razem w pojedynkach z Dodgersami i Orioles baterzy przeciwników zaliczyli 18 hitów/15 runów podczas jego 9 inningów.

Za blędy w analizie przepraszam z góry ???? Powodzenia
 
makaveli23 213,7K

makaveli23

Typer Miesiaca
Blue Jays over 9 @ 1.91 SB⛔
Blue Jays wczorajszy mecz przegrali 0-5. boune back dzisiaj? W STL miota Garcia (ERA 5.47, 1-0, SO 22, WHIP 0.97). Ostatnie jego mecze 7-8 vs KC (8H,6R,1HR), vs SF 5-6 @ CIN 6-3, vs ATL 5-6. Drew Hutchinson (3.50, 4-3, 66, 1,18) gra w kratke. U siebie vs TB 10-5, z LAA 3-9 (tylko 4.1 IP), 4-11 z Baltimore. Calkiem overowo sie to wszystko przedstawia i tak tez to powinno wygladac i dzisiaj. Batterzy Toronto sie przebudzą.
Phillies +1.5 @ 1.66 + over 8 @ 1.91 SB ⛔
Ostatnim razem rookie Buchanan, zagral tragiczne zawody na wyjeździe 6 IP 10 hits 7 runs 2 hr. Wczesniej wygral z LAD przez 5 IP oddajac 5 hits i 2 runy a po srodku w meczu z NYM 1-4 gdzie przez 6.2 IP oddal 7 H i 4 r w tym jeden home run. Czego sie mozna spodziewac? Nie wiem. Cincinatti wystawia Baileya, ktory statystykami nie grzeszy ERA 4.99, 63 SO, WHIP 1.46 ale wygranych ma wiecej niz przegranych 6-3. Mecze u siebie zazwyczaj koncza sie wygrana jego druzyny z runami na koncie obu druzyn. Ja mysle ze dzisiaj przegra bo Philadelphia bedzie zdesperowana by wygrac a biorac pod uwage ze Phillies dobrze gra sie z Reds w tym sezonie to mysle ze maja szanse wygrac w overowym pojedynku bo Buchanan nie jest pewnym punktem ich druzyny. Bailey is winless in his career against the Phillies, with an 0-4 record and a 4.41 ERA in nine starts against them.

typy ujowe jak barszcz ale zrobilem fade samego siebie wiec na plus????
http://forum.bukmacherskie.com/f15/typy-by-makaveli23-31720-34.html#post4553011
 
kombajn 178,3K

kombajn

Użytkownik

Cardinals ML @ 1.77 | Pinnaclesports | 1,31/10
Mialem przyjemnosc obejrzec wczorajsze spotkanie obu ekip i dzisiaj znowu probuje atakowac St. Louis.
Powod jest prosty - obie ekipy na przeciwleglych biegunach - w trzecim kolejnym spotkaniu Tampa nie zdobyla zadnego run&#39;a, przedluzajac serie inningow bez zdobyczy punktowej do 28 i pozwalajac Wainwright&#39;owi na osiagniecie bariery 9 zwyciestw i objecia prowadzenia w tej statystyce w calej NL; a ekipa Cardinals w trzecim kolejnym spotkaniu run&#39;a nie poddala...
To Interliga i tutaj rozne cuda sie dzieja, bo pitcherzy nie sa tak &#39;dobrze znani&#39; atakujacym, ale, dla &#39;mniej wtajemniczonych&#39;, przypomne, ze mamy tu do czyniena z ekipa (Tampa Bay Rays) najgorsza w calej MLB oraz z ekipa (St. Louis Cardinals), ktora nie tak dawno rozlozyla dwa razy pod rzad druga sile AL (Toronto Blue Jays) osiagajac dwa razy wyniki po 5:0 na wyjezdzie...
Wczoraj w zespole Tampy narzucal niejaki Pan Odorizzi i spisal sie nadspodziewanie - przynajmniej dla mnie - dobrze. A moze to po prostu Cardinals nie maja takiej sily razenia... Matt Holliday zalatwil jedynego Home Runa!
Erik Bedard to narzucajacy z jakas tam historia przeciwko Cardinals - 2W-3L 5.60 ERA. Ogolem BA .333 i OBP .388 w 123 AB&#39;sach, ale nie lapie tu zadnego handika, bo:
&#39;Tampa Bay&#39;s only win the last two-plus weeks came behind Erik Bedard (3-4, 3.61 ERA), who struck out a season-high eight over six innings of four-hit ball to beat Seattle 4-0 on Friday. The veteran left-hander has gone 2-1 with a 0.52 ERA in his last three home starts, allowing just six hits and striking out 18 over 17 1-3 innings.&#39;
Poza tym: &#39;The Rays have gone an abysmal 10 for 101 (.099) with runners in scoring position during their lengthy slide, including 0 for 19 in their last three games.&#39;
Wacha bedzie po raz pierwszy narzucal przeciwko Rays. Mam nadzieje, ze koledzy pomoga mu w koncu wygrac na wyjezdzie zapewniajac odpowiedni &#39;run support&#39;. Michael jest 0W-4L 2.86 ERA away w 6 startach i w zadnym z tegorocznych 13 startow nie poddal wiecej niz 3 runy.
Oprocz Matt&#39;a Holliday&#39;a licze na duet przeciwko Bedard&#39;owi: &#39;Yadier Molina and Allen Craig have both taken him deep twice, going a combined 11 for 23 with six extra-base hits in their matchups.&#39;
Sadze, ze mozna sie po Crdinals spodziewac jakiejs tam dodatkowej motywacji -
&#39;The Cardinals, on the verge of matching their longest winning streak of the season, threw a franchise-record four consecutive shutouts July 6-11, 1943. St Louis has recorded a major league-leading 13 shutouts, two shy of its total from all of last year.&#39;
Astros (Dallas Keuchel) dzisiaj tez mi sie dzisiaj podobaja u siebie, &quot;moze jakies za albo przeciw?&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Astros (Dallas Keuchel) dzisiaj tez mi sie dzisiaj podobaja u siebie, &quot;moze jakies za albo przeciw?&quot;
Kursy nie powalają, ale trzeba przyznać, że forma Dallas&#39;a w ostatnich tygodniach była wręcz kapitalna i to również dzięki niemu Astros mogli cieszyć się z serii wygranych spotkań. Na podstawie tylko i wyłącznie ostatnich spotkań nie wiem czy zdecydowałbym się akurat dziś na Houston ponieważ Keuchel może i miota bardzo dobrze, ale widać tu pewne wahania formy, które o wiele częściej mają miejsce na własnym stadionie. Trudny mecz do wytypowania ponieważ SP Arizony nie należy do żadnych wielkich nazwisk i znacznie częściej jest obijany przez rywali, ale mimo wszystko D&#39;Backs na wyjeździe mają dodatni bilans i to mnie trochę chamuje. Aczkolwiek granie Astros team total na linii 4.0 nie wydaje się być złym rozwiązaniem, w obu meczach w Arizonie można powiedzieć że padły wyniki underowe, natomiast dziś myślę ze McCarthy sprezentuje kilka biegów dla gospodarzy. Tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę fakt iż SP D&#39;Backs od 3 spotkań oddaje po 3 i więcej run&#39;s.
Houston Astros over 4.0 / 2.00 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
San Francisco Giants - Colorado Rockies
Typ: 1 [hc 0:1,5]
Giants jeszcze niedawno to była najbardziej hot ekipa. Co prawda ciągle mają najlepszy bilans w całej lidze, ale ostatnie 6 gier to 5 porażek. W końcu muszą się przełamać, a akurat Rockies nadają się do tego bardzo dobrze. Gospodarze są po fatalnej serii z Nats a teraz już 2 porażki z Rockies, którzy znowu mają 4 wygrane pod rząd. Giants poprzednie 2 mecze tej serii przegrali w niesamowitych okolicznościach. Najpierw do 9 inningu prowadzili 4:2, ale wyszedł Romo i w 0.1IP dał Rockies 4 hity i 5 runs. W drugim meczu też do ostatniego inningu było 4:3, ale potem oddane 2 runs i znowu porażka. No ile można tak przegrywać. A przecież AT&amp;T Park to był stadion nie do zdobycia. Dzisiaj miotaczami będą:
COL: Nicasio (5-5, 5.70)
SF: Bumgarner (8-4, 2.67)
Nicasio jak widać po statach gra po prostu fatalnie, choć to chyba też mało powiedziane. Mecze z 5 i 10 czerwca u siebie z z Braves i Arizoną to zaledwie 9IP przy 22 oddanych odbiciach oraz 17 runs dla rywali. Znowu Bumgarner Rockies w tym sezonie dość przeciętnie, bo 6IP 4R, 8IP 2R i 6IP 3R. W ostatnich 4 grach 29IP gry i tylko 4 oddane runs. Giants przegrali 2 wcześniejsze mecze z Rockies, dzisiaj na pewno się przełamią, mam nadzieję, że Nicasio zagra to co ostatnio, co powinno dać wygraną z pokryciem handicapu.
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
Kansas City Royals vs Detroit Tigers

Kansas City Royals (O 3.5)
▶ [ 2.010 ]
Bukmacher:
Pinnacle Drużyna z Kansas dostała ostatnio wiatru w żagle. Zdołali już wygrać 3 poprzednie spotkania pomimo iż to Tygrysy są faworytem w oczach bukmacherów. Ja dziś podejdę ostrożnie do tego spotkania. Prześledziłem tą passe Royals i zdobywanie punktów idzie im gładko w ostatnim czasie. Co ciekawe kursy na to spotkanie są według mnie znacznie zawyżone. Znalazłem od taki bet po fajnym kursie 2.010. Patrząc na zdobycze punktowe myślę, że linia do pokrycia bez większego problemu. Dla lubiących ryzyko można pójść w stronę wygranej graczy z Kansas City po kursie 2,410. Mnie zdecydowanie zadowoli jeśli zdobędą te 4 punkciki. Mecz o 19. Powodzenia ! ????

EDIT: Sry za brak info. Nie wiedziałem, że u Was w dziale MLB taki rygor co do suchych danych ;)

Wiec dzisiaj miotają:
 
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
vs.


Miami Marlins - New York Mets [3:2]
Typ: Miami Marlins ML @ 1.72 ✅ ????
PinnacleSports

Pitching MatchUp:
Mets RHP Daisuke Matsuzaka (3-0, 2.81 ERA) vs. Marlins RHP Henderson Alvarez (3-3, 2.56 ERA)
Ok więc dziś czeka nas game 2 w czteromeczowej serii Marlins vs Mets rozgrywanej na Marlins Park. Minionej nocki to goście cieszyli się z wygranej 1:0 po homerze Davida Wrighta już w 1 innie. Ogólnie rzecz biorąc Miami pomimo braku Jose Fernandeza spisuje się nad spodziewanie dobrze w bierzącej kampanii. Szczególnie pasuje im gra na własnym terenie gdzie mogą się pochwalić super dodatnim (jak na ekipę pokroju Marlins) bilansem 24-16 choć 2 ostatnie serie u siebie przegrali kolejno z Pirates i Cubs w stosunku 2-1. Dziś ich starterem będzie pitcher no.1 pod nieobecność Fernandeza a mianowicie Henderson Alvarez. Jego oponentem po stronie Mets bedzie Daisuke Matsuzaka.
Skupmy się teraz na statystykach obu miotaczy:
  • Henderson Alvarez: bilans ostatnich 3 gier to 1-0 [team ma 3-0]. W 21.1 IP ma 1.27 ERA, 1.12 WHIP, dał 4 R , tylko 2 walki i OBP .301 odnotowane kolejno w starciach z Rays, @ Cubs i Pirates. U siebie natomiast w tym sezonie prezentuje się tak: bilans W/L 3-1 [team jest 6-1] w 50.0 IP ma 1.62 ERA, 1.00 WHIP, 12 R , OBP .272 i tylko 2 HR. Henderson jak widać jest miotaczem pewnym i solidnym na własnych śmieciach.
  • Daisuke Matsuzaka: bilans ostatnich 3 gier to 1-0 [team ma 2-1]. W 11.1 IP ma 3.97 ERA, 1.50 WHIP dał 5 R, aż 10 walków i OBP .375 (staty za porażkę @ Cubs, i zwycięstwa u siebie z Brewers i Padres). Jego statystyk meczy wyjazdowych to 16.0 IP w których ma 5.06 ERA , 1.69 WHIP , 11 R , 9 ER i aż .360 OBP.

Dziś w roli zdecydowanego faworyta powyższej konfrontacji widzę ekipę Marlins dowodzoną przez Hendersona. Jego statystyki jako miotacza grającego w domu w zupełności mnie przekonują do tego aby mu zaufać i powierzyć swoje pieniądze. Jako ciekawostke podam fakt, że Alvarez już 100 razy widział pałkarzy Mets i nie pozwolił im odbić ani jednego HR i dał tylko 7 RBI. Let&#39;s Go Marlins!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Godzina: 22.10
Spotkanie: Philadelphia Phillies u St. Louis Cardinals
Typ: under 6,5
Spotkanie nr 3 w tej serii. Wczorajszej nocy Phillies wygrali 5:1, a przed 2 dniami 4:1. Dzisiaj faworytem wydają się być gospodarze, także ze względu na przełamanie serii porażek, ale lepszą opcją wydaje się być gra na under. Cardinals mają w tej chwili bilans 39-35, grają 3 serię domową. Wcześniejsze wygrali z Nats 3:0, z Mets 2:1 i teraz 2 porażki z Phillies. Gospodarze w tych 8 grach u siebie zanotowali same niskie wyniki punktowe, 5 razy 6 lub mniej runs, a te 3 razy to 7 runs. Goście w ostatnich 8 grach 4u/4o, ale też 2 mecze overowe to 7 runs. Dzisiaj miotaczami będą gracze o znakomitych statach:
Phillies: Cole Hamels, LHP 2-3, 2.78 ERA
Cardinals: Adam Wainwright, RHP 9-3, 2.15 ERA
Hamels po niespecjalnym początku sezonu w czerwcu w 4 grach zalicza 0,30ERA oraz ma w tej chwili 23 inningi bez straty punktu. Wainwright znowu ma na koncie 100.1IP i tylko 24 oddane runs. Ten zawodnik potrafi zagrać fantastyczny mecz, by potem oddać 6 czy 7 runs, a takie mecze zdarzyły mu się już 2 razy w tym sezonie. Mam nadzieję, że nie dzisiaj.
Tak czy inaczej obaj wymienieni miotacze są w tej chwili najlepszymi zawodnikami swoich ekip, mają pewną rękę i liczę, że będzie podobny wynik jak w 2 poprzednich meczach tej serii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Detroit @ Cleveland
Cleveland ⛔ polegli w Extras 4:5
1.847 @ Pinnacle

Verlander vs Bauer

Gram na Indian , ponieważ Verlander w ostatnim czasie wygląda tragicznie.
3 lata temu mniej więcej w tym okresie był w formie , którą dominował każdą ekipę i każdego pałkarza rywali.
A teraz ?
7 ER w 6 IP z Kansas , 7 ER w 5.2 IP @ CWS, 5 ER w 7 IP z Toronto w domu , 3 ER w 7.2 IP na jednym z bardziej underowych stadionów w Seattle , 6 ER w 5.1 IP z Texasem i 5 ER w 6 IP z Cleveland
Na wyjazdach ma bilans 4-2 , ERE 5.44 , WHIP 1.45 , OBP .342 i oddał 48 H w 46.1 IP i ma najgorszy sezon od 2008 roku.
Bauer notuje raczej mecze na granicy Quality Starts i trochę ma czasami kłopoty z run support.
20 Maja 2014 widział Detroit w domu i Indianie zaliczyli zwycięstwo 6- , a Bauer zaliczył linie 7 H , 2 ER , 5 K , 3 BB w 6 IP
Nie sledze zbytnio ligi ostatnim czasy , lecz sledze mecze Detroit i Tigers jest po okresie , gdzie grało bardzo słabo w ofensywie i pośród miotaczy takimi zawodnikami , którzy byli pewnikami do zawalenia spotkania byli Verlander i Nathan - ich closer.
Moim zdaniem Verlander mimo zaliczenia kilku dobrych inningów eksploduje i spowoduje zwycięstwo Indian
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
vs.


Washington Nationals - Atlanta Braves [4:1]
Typ: Washington Nationals ML @ 1.79 ✅ ????
PinnacleSports


Pitching MatchUp:
Braves RHP Ervin Santana (5-4, 4.12 ERA) vs. Nationals RHP Tanner Roark (6-4, 2.85 ERA)

Dziś o 19:35 czeka nas close game w serii rozgrywanej na Nationals Park w Washingtonie pomiędzy miejscowymi Nationals a Atlanta Braves. Po 2 porażkach w dwóch pierwszych meczach minionej nocki gospodarze za sprawą Douga Fistera potrafili zlimitować ofensywe Braves i pokonać ich 3:0. Dziś gospodarze jako miotacza wysyłają Tannera Roarka a jego oponentem w zespole rywala będzie Erwin Santana.
Ogólnie Braves są istnym koszmarem dla Washingtonu (w ostatnich 28 meczach pomiędzy obiema ekipami Atlanta odniosła 20 zwycięstw a tylko w tym sezonie wygrali już 7 razy na 9 rozegranych gier).

Rzut oka na statystyki obu miotaczy:
  • Tanner Roark: bilans ostatnich 3 gier to 3-0 [team jest 3-0]. W 19.0 IP ma 1.42 ERA, 1.00 WHIP, pozwolił na 3 R , tylko 2 walki i OBP .250 odnotowane kolejno w starciach z @ Padres, @ Giants i Astros. U siebie natomiast jego statystyki w tym sezonie prezentują się tak: bilans W/L 3-3 [team jest 3-4] w 45.2 IP ma 1.58 ERA, 1.14 WHIP, 9 R, 8 ER, 13 BB i OBP .293 oraz oddał tylko 2 HR na Nationals Park.
  • Ervin Santana: bilans ostatnich 3 gier to 0-2 [team ma 0-3]. W 19.1 IP ma 4.19 ERA, 1.45 WHIP, dał 11 R, 7 walków i OBP .337 (staty za porażki @ Diamondbacks, @ Rockies i Phillies). Jego statystyk meczy wyjazdowych to 43.1 IP w których ma 3.95 ERA, 1.34 WHIP, 20 R, 19 ER, 14 BB i .331 OBP oraz 4 HR oddane w delegacjach.

W mojej opinii w dzisiejszym spotkaniu powinna zwyciężyć ekipa gospodarzy, gdyż posiadają atut w postaci solidnego na własnym terenie miotacza. Jeśli spojrzymy także na forme Santany to zauważymy regers: w jego pierwszych 6 startach w tym sezonie notował 1.99 ERA i rywale odbijali jego narzuty ze skutecznością .221 to teraz ta statystyka znacznie gorzej wygląda bo ostatnie 7 startów to 6.17 ERA i .315 skuteczności odbić batterów rywala. Ponadto Ervin już 4 zaczynał jako starter przeciwko Nationals i za te występy ma 3.67 ERA i 1.26 WHIP. Może trochę to wszystko zagmatwane ale ja wierzę dziś, że Washington za sprawą Roarka jest w stanie zlimitować Braves i nie przegrać serii przeciwko nim na własnym terenie.
Let&#39;s Go Nationals!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Washington Nationals
: Colorado Rockies

Nationals -1.5 / 1.95 / Bet365
Dziś w nocy w Nationals Park gracze z Waszyngtonu zmierzą się z rywalami z Colorado. Trzeba zacząć, że do składu miejscowych wraca ważny outfielder jakim jest Bryce Harper. Warto również dodać, że to zawonicy Nats wczorajszego dnia wypoczywali. Na górce startuje dziś Jordan Zimmerman który ma 1.18 ERA w czerwcu, a do tego legitymuje się 0.42 ERA w swoich ostatnich 3 występach w domu przeciwko Rockies. Colorado startują z Yohanem Flande który dał 4 runy na 6 hitów w 5 inningach w swoim debiucie przeciwko Cardinas. Waszyngton hittuje .280 i .338OBP przeciwko LH starterom w tym sezonie.
Zimmeraman wygrał 31 z 43 startów przeciwko drużynom które mają ujemny bilans i wygrał każde z tych spotkań ze średnią +2.1RPG.
Rockies są druzyną która najlepiej czuje się na swoich śmieciach. 16-27 to bilans na wyjazdach. U siebie notują 6.3 RPG, a na wyjazdach tylko 3.8 RPG. Nationals natomiast w ostatnich 12 spotkaniach w Nationals Park które wygrali to w 10 z nich zdobyli przynajmniej 2 runy więcej od rywali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kombajn 178,3K

kombajn

Użytkownik
No to i ja coś zaproponuję - trochę na szybkości, więc proszę o wyrozumiałość...
Kansas City Royals (Danny Duffy) @ Minnesota Twins (Yohan Pino) 6:1
Royals ML @ 1.86 | pinnaclesports
UNDER 8 @ 1.95 | pinnaclesports

Ostatni dzień czerwca przynosi nam nową serie - dzisiaj Royals zaczynają wyjazdową serię z Twins.
Yohan Pino to 30to letni żółtodziób - debiutował w MLB raptem 19-tnastego czerwca - na Target Field
przeciwko CWS i wtedy Wenezuelczyk zanotował imponujący debiut - 7 IP, 7 K, 2 ER. Jego kolejny występ - przeciwko LAA - to był już istny koszmar...
Szybko się przekonał czym różni się narzucanie w AAA od miotania w MLB. Został wręcz zmasakrowany przez ofens LAA i myślę, że będzie chciał się zrehabilitować &#39;w domu&#39; - tym bardziej, że na trybunach ma zasiąść jego małżonka po raz pierwszy z córeczkami. Mam nadzieję, że będzie go stać na to, żeby zatrzymać ofens Royals na przyzwoitym poziomie - właśnie tak, żeby nie przekroczyć totala 7miu run&#39;ow. Dlaczego tak myślę? - debiutant w lidze w 10 inningach zaliczył 2 walk&#39;i, a w AAA w tym sezonie naprawdę miotał przyzwoicie - 1.92 ERA w 61 inningach, zaliczył &#39;complete game shutout on May 3&#39;, a w trzech różnych startach narzucił przynajmniej siedem inningów, w których nie tracił runu.
Na pagórku po stronie gości stanie spory pechowiec - Danny Duffy. Pechowiec dlatego, że w ostatnich dwóch startach w 13 inningach stracił 3 runy, a mimo to przegrał oba spotkania - w tych spotkaniach brakło &#39;run supportu&#39;.
Dzisiaj powinno być podobnie pod względem zdobyczy punktowych Twins - jako, że Danny&#39;emu lepiej się narzuca na wyjeździe. W ogóle Royals to wyjazdowa ekipa (21W-17L) i chyba już Im ulżyło, że znów ruszają w trasę. Po serii 10ciu wygranych spotkań (6ciu wyjazdowych - dopiero Anibal Sanchez ich przyhamował) zaczęła sie mizeria domowa 1W-6L, ale potem na Kauffman Stadium z LAA zaczęli pokazywać oznaki życia - wygrywając ostatecznie serię 2-1 po wczorajszym pościgu za Angels.
Trzeba tutaj też by było zaznaczyć, że Twins przerwali serię 10 porażek z rzędu na wyjeździe i są typową ekipą swojego podwórka (z dodatnim bilansem - 19W-17L u siebie), ale - liczę na &#39;revenge factor&#39; - Royals dostali sweepa w kwietniu w Minneapolis, a liczby Duffy&#39;ego w czerwcu pozwalają mi w miarę optymistycznie spoglądać w stronę rozpoczęcia kolejnego runu wygranych Royals...
&#39;Duffy (4-7, 2.69 ERA) looks to continue his outstanding month and improve the Royals&#39; MLB-best 8-2 road record in June in the opener of a nine-game trip. In his five outings this month, the left-hander has posted a 1.71 ERA and .164 opponents&#39; batting average.
Duffy has gone 1-1 with a 2.29 ERA in five career appearances - three starts - against Minnesota. He&#39;s allowed five hits with 12 strikeouts over 11 scoreless innings in the last three of those.&#39;
Jeszcze Mets bym pograł - może ktoś myśli podobnie ????
Wczoraj naprawdę grali nie najgorzej, tylko mieli 11 LOB (7 RISP) ;)
e: Jednak biorę Mets -1.5 @ 3.50 (Zack Wheeler), bo potem będzie - a nie mówiłem :]
Liczę na formę Zack&#39;a z 2013 roku....
No i pusiaki 3 errory w 8mym.....
Ech ciężki kawałek chleba :rolleyes:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Baltimore Orioles vs Texas Rangers
Czas na serię numer 2 pomiędzy obiema ekipami. W pierwszej 3-meczowej górą byli Orioles, którzy wygrali 2 z 3 spotkań. Co było charakterystyczne dla tamtej serii ? Z pewnością ilość run&#39;s na spotkanie, która wyniosła 11 z hakiem. Co ma wspólnego dzisiejszy mecz z pierwszym spotkaniem na Arlington, a no tyle, że mamy dziś zestawienie tych samych SP w obu ekipach. Trzeba przyznać, że obaj zaprezentowali się całkiem dobrze i prawdopodobnie gdyby nie RP to wynik tego spotkania wcale nie byłby tak wysoki.
Przechodząc do rzeczy, jestem zdania, że dziś historia z wysokim wynikiem może się powtórzyć i nie dlatego, że RP wejdą i zepsują widowsiko, tylko dlatego, że Jimenez na własnym stadionie jest cieniem tego, którego widujemy na wyjazdach. Ubaldo u siebie ma bilans 1-7 o dziwo dzięki pomocy ofensywy w końcu udało mu się ostatnio odnotować W nad White Sox, ale 4 ER na pewno chwały Ubaldo nie przynoszą. Jimenez u siebie to fatalny bilans, wspomniany wcześniej ale również ERA 6.28 oraz WHIP na poziomie 1.60
Na dobrą sprawę Jimenez może się wybronić świetnymi statystykami przeciwko Rangers tyle, że patrząc przez pryzmat tego co ten człowiek wyprawia u siebie nie ufałbym mu nazbyt. Z drugiej strony Joe Sounders, miotacz bardzo nierówny i jednocześnie ciężki do przewidzenia w swoich występach. Linia 9,5 przy takich ekipach jak Rangers i Orioles nie powinna być zbyt wymagająca. Inna sprawa, że Baltimore ostatnimi czasy u siebie tracą dość sporo run&#39;s także nawet doszukiwałbym się tu zwycięstwa gości, które jest nawet nieźle ocenione przez &quot;trejderów&quot; ;)
over 9.5 / 2.10 Marathonbet ⛔ 8
Texas Rangers win / 2.28 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom