>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami MLB 2024 - Major League Baseball

irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
San Diego Padres - LA Dodgers

Typ: 2(-1.5) Kurs: 2.05

STS

Niech się dzieje wola Nieba. Dziś wchodzę bez zastanowienia w Dodgersow. Wczoraj niestety zawiedli więc dziś liczę na pełną rehabilitację. Miotacze bez porównania. Paxton zjada swojego rywala pod każdym względem. Tak słaby mecz mam nadzieję juz im się nie przytrafi.
Zawiedli to zbyt mocno powiedziane , po prostu miotacze zaczarowali ten mecz, spodziewałem się wpadki Kinga a on rozegrał rewelacyjny mecz
 
jozzy22 585,5K

jozzy22

Użytkownik
Atlanta Braves - Chicago Cubs

Typ: 2 Kurs: 2.25

San Diego Padres - Colorado Rockies

Typ: 1(-1.5) Kurs: 1.95

STS

Dziś próbuje tak i zobaczymy co się wydarzy. Cubs wystawiają Imanage który póki co ma 5 zwycięstw a więc spróbuje im zaufać zwłaszcza że Kusi Kurs obym się nie przejechał

W drugim meczu stawiam na Padres. Colorado do gry wystawia Hudsona któremu póki co nic nie wychodzi i oby tak też było i dziś. Próbuje handi gdyż Vasquez z kolegami powinien u siebie wyjaśnić ekipę Rockies

Wynik: 2:0 ; 4:5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +101
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Atlanta Braves - Chicago Cubs

Typ: 2 Kurs: 2.25

San Diego Padres - Colorado Rockies

Typ: 1(-1.5) Kurs: 1.95

STS

Dziś próbuje tak i zobaczymy co się wydarzy. Cubs wystawiają Imanage który póki co ma 5 zwycięstw a więc spróbuje im zaufać zwłaszcza że Kusi Kurs obym się nie przejechał

W drugim meczu stawiam na Padres. Colorado do gry wystawia Hudsona któremu póki co nic nie wychodzi i oby tak też było i dziś. Próbuje handi gdyż Vasquez z kolegami powinien u siebie wyjaśnić ekipę Rockies
No powiem Ci że z tą Atlantą to spore ryzyko, w stawce mamy dwóch miotaczy gospodarz z ERA 1.50 rozegranych 35 zmian , świetne wyniki 36 SO tylko 26 hitów i tylko 7 straconych runów , a jego przeciwnik Imanaga jeszcze lepszy bo ERA 1.08 41 zmian w tym 43 SO hity poniżej 30 , runy również 7 , obaj oddają mało, ekipy hmm myślę że Atlanta ma lepszych pałkarzy , ale wynik to 50% na 50% ja tu bym poszedł w kierunku underka

Atlanta - Cubs wynik 2-0 ✅
typ: -7,5 pkt
kurs: 2.00 STS

I Jeszcze w druga stronę
Houston - Oakland wynik 9-2 ✅
typ: +8,5
kurs: 1.85 STS

Jeśli w meczu wyżej mamy świetnych miotaczy którzy mogą sprowadzić mecz do kilku wybić tak ta para może hitami wystrzelić w kosmos ;p Arrighetti opisałem go parę postów wyżej , a dla gości rzuca Stripling , żeby podkreślić to skąd w jednym meczu under w drugim over to wystarczy spojrzeć na taki wynik jak stracone runy , Imanga z Cubs w 41 zmianach stracił 7 ! a Stripling w 42 stracił 31 runów , pozostałe staty których nie będę wymieniał tylko potwierdzają to że będzie bogato w punkty . Jeśli chodzi o wynik to Houston jest mocniejsze ( przynajmniej na papierze :) ) ich pałkarze mogą sie popisać w tym meczu , więc jeśli ktoś szuka lepszego kursu to wygrana Houston i +8,5 pkt w meczu za 2,90 na Betclicku jest
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3097
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Wczoraj Houston zagrali po mojej myśli to dziś do nich wrócę z jednego powodu, rzucać będzie Blanco który powinien uspokoić pałkarzy Oakland i dać drugie zwycięstwo swojej drużynie .Po Stronie Oakland Sears bardziej doświadczony od Blanco ale ten sezon mu nie idzie po myśli , ma kilka wygranych meczy na koncie ale w konfrontacji z solidnymi drużynami którzy mają konkretnych pałkarzy daje ciała, czy pałkarze Houston mogą go rozjechać ? jak najbardziej dla tego typ z handi dla Houston jest dość dobra opcją , tym bardziej że jutro rzuca słabszy Valdez więc mecz trudniejszy do obstawiania

Houston - Oakland wynik 2-1 czyli bez nokautu
typ: Houston -1.5
kurs: 2.15 STS


W Stawce jest jeszcze jeden ciekawy mecz , Milwaukee drużyna która zanotowało ostatnio dwie porażki na własnym boisku , jeden to 4 mecz z Cardinals przegrany 3-4 , ogólnie mecz nie był źle rozegrany przez Milwaukee , wczoraj w Piratami 6-8 co jest zasługa bullpenu który wrzucił dwa home runy do gry . Jak dla mnie były to mecze do wygrania ale zabrakło może szczęścia a może dokładności , dziś Milwaukee wystawia Rossa który w ekipie gra dużo ale przydało by mu się poprawić delikatnie statystyki , zwłaszcza tracić mnie j runów i obniżyć Hity i będzie z gościa solidny filar drużyny , jednak to nie on jest gwiazdą w tym meczu a miotacz Piratów Quinn Priester który w 21 rozegranych inningach stracił 13 punktów , słabo idzie mu wyrzucanie pałkarzy no i do tego 6 homków to przepis na porażkę , rozegrane wcześniej mecze tylko to potwierdzają bo wszystkie przegrał na wysokim handicapie i ja gram dziś dalej w tym kierunku

Milwaukee - Pittsburh Pirates wynik 4-3 i tu też wygrana ale bez nokautu
typ: Milwaukee -1.5
kurs: 2.25 STS

w dobrym kierunku typowane ale zabrakło szczęścia zwłaszcza w meczu Milwaukee bo stracili runka w 9 zmianie
 
Ostatnia edycja:
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Musze poszukać innego systemu na te drugie kolejki bo nie mogę się wstrzelić w te wyniki :D

Ale dziś jest trzecia kolejka i można próbować

San Diego Padres - Colorado Rockies wynik 0-8 :D świat staną na głowie , trzeba na kilka kolejek schować San Diego do szafy i ich nie grać
typ: San Diego -2.5
kurs: 2.35


Bukmacherzy mocną idą w wygrana Padres , przez to kurs na handicap -2,5 tylko 2.35 , jest to trzecie spotkanie , z czego dwa przegrane przez Padres co jest z pewnością zaskoczeniem.
Gospodarze na własnym boisku mieli już kiepskie epizody np: z Philles gdzie przegrali 3 mecze, ale ostatnio nawet Dodgersi dali rade tylko jeden mecz zaliczyć na plus, tak więc uważam że Colorado drużyna z dna tabeli nie zaliczy dziś wygranego meczu .
Rzucający dla gości Gomber jest miotaczem z bardzo średniej pułki , w 40 zmianach 8 home runów , mało wyautowanych pałkarzy co w przypadku pałkarzy Padres może przynieść solidny wpie..ol bo jest tam kim atakować i pałkarzy lubiących walić za boisko . To właśnie na pałkarzach stawiam ten mecz bo po stronie Padres stanie King którego ciężko rozgryźć , na pewno statystycznie lepszy od Gombera , na plus SO dość dobre jeśli skutecznie będzie eliminował pałkarzy gości to da szansę swojej ekipie na odskoczenie punktowe . Minusem mogą być oddane bazy co czasami potrafi odbić się czkawką , zwłaszcza że ma 10 Home runów już na koncie , ale liczę na to że nie pozwoli zaliczyć 3 porażki i solidnie zablokuje pałkarzy Rockies co da wysoka wygraną gospodarzom .
 
Ostatnia edycja:
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
San Diego u siebie przegrywa trzy mecze z przedostatnią ekipą w tabeli a wczoraj na wyjezdzie wygrywa z Atlanta ;p no nie ogarniesz ;p;p

Z ciekawostek to Houston w końcu coś gra i zalicza 6 wygrany mecz i zmniejsza przewagę do Rangersow

Ale ja dziś pogram pary z Dywizji Centralnej gdzie Kansas jest zaraz za plecami Cleveland które dziś pogra z Minnesotą która jest zaraz za Royals , myślę że to ważne mecze dla każdej z ekip .

Na pewno najlepszą sytuację ma Kansas bo na własnym boisku podejmuje Oakland z dywizji zachodniej które raczej w stawce się nie liczy jednak w ich dywizji wszystko może się jeszcze zmienić bo tam różnice są niewielkie .
Dziś pałkarze Oakland stawią czoła Lugo który zagrał 12 maja 8 zmian notując świetne wyniki 12 SO i tylko 5 hitów i to przeciwko LAA którzy są zaraz za plecami Oakland więc czemu miał by tego wyniku nie poprawić ? Ogólne staty są bardzo dobre i nie sądzę żeby miał problemy ze sprowadzeniem pałkarzy Oakland do parteru
Po drugiej stronie Stripling w 47 rozegranych zmianach straconych 34 runy , mało wyautowanych pałkarz a za to piłki na pałce to u niego już średnia na poziomie 6,7 ;p większość meczy przegrywa z wysokim handicapem więc warto pograć dziś -2,5

Kansas - Oakland
typ: Kansas -2.5
kurs: 2.60 sts



Druga para Cleveland - Minnesota , w pierwszym meczu 3-2 dla Cleveland , obie ekipy mają coś do ugrania, Cleveland broni się przed spadkiem z prowadzenia w dywizji a Minesota goni w/w Kansas , więc obie ekipy będą walczyć na całego , w zestawieniu na górce mamy Allena vs Ober , trzeba przyznać że Ober jest dużo mocniejszy od Allena ,świetne SO mało hitów czyli to co w miotaczach mi pasuje najbardziej do tego mniej straconych runów od kolegi który SO vs hity ma na odwrotnym poziomie ;p dlatego ja dziś stawiam na gości

Clevelnad - Minnesota
typ: Minnesota -1.5
Kurs: 2.45 STS
 
Do góry Bottom