>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Swiata U-20

Status
Zamknięty.
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Dzis z oferty Mistrzostw wybrałem jeden mecz

[center:3a5e060f3d]Niemcy - Canada typ 1 handicap(+3.5)[/center:3a5e060f3d] wynik 1-3 ✅

Aktualna sytuacja w tabeli

[center:3a5e060f3d]
[/center:3a5e060f3d]

Dotychczasowe wyniki druzyny Niemiec

Germany - USA 2-1 AOT

Slovakia - Germany 2-4

Wyniki Kanady

Sweden - Canada 0-2

Canada - USA 6-3

W bramce drużyny Niemiec doskonale spisuje się Sebastian Stefaniszin zawodnik Eisbaren Berlin ,który na 70 strzałów przepuścił tylko 3 - SVS% 95.71%,zajmuje on 2 miejsce w klasyfikacji bramkarzy GAA 1.48.Majac w przodzie takich zawodników jak Felix Schutz ✅ wystepujacego w zespole QMJHL (Quebec Major Junior Hockey League) St.John Sea Dogs strzelca 1 bramki i asystującego przy dwóch golach oraz Christph Gawlika z Eisbaren Berlin 1 gol i 1 asysta powinni sobie poradzić i przy pomocy handicapu (+3.5) roztrzygnąć te spotkanie na swoją korzyść.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Dziś z oferty Mistrzostw wybrałem jeden mecz.

[center:6b4a8e66fc]USA -Szwecja typ x2[/center:6b4a8e66fc] wynik 3-2 AOT ✅

Aktualna sytuacja w tabeli

[center:6b4a8e66fc]
[/center:6b4a8e66fc]

Młodzi Szwedzi doskonale spisują się na mistrzostwach rozgrywanych na własnych śmieciach.Gwiazdą drużyny miał być Niclas Backstreom z Brynas jeden z najlepszych strzelców Elitserien,lecz narazie nie spełnia oczekiwań kibiców gospodarzy.Doskonale jednak spisują się Linus Omark oraz Robin Lindquist doskonały duet napastników z zespołu Lulea.Biorąc pod uwagę również dobrą postawę w bramce Szwedów Joel Gistedt z Frolundy SVS 90% , GAA 1.51,można spodziewać sie minimalej wygranej Szwedów.Mój typ x2,choć ja sam postawiłem gołą 2.Ściany sprzyjają zawsze drużyną gospodarzy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom