>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Narodów Afryki 16.01-7.02.2021

Status
Zamknięty.
B 10,6K

bunio

Użytkownik
Mali BF u [email protected] 0.5j
X@3 0.5j

Myślę, że pre tylko takie zdarzenia mają jakąś wartość do gry.
W poprzednim meczu kto oglądał z obrazu mógł skontrować sobie z zyskiem Kamerun lub ov 0.5.
 
Ostatnia edycja:
B 10,6K

bunio

Użytkownik
Uganda - Togo stan 1-2 -4j all

Togo 3way handi -1@7 1j, Uganda stawia się w sytuacji bardzo trudnej przegrywajac dzis, od stanu po 0 mozna było już zarobić kilkukrotnie w overze, więc teraz warto lekko juz tylko dac to... moze fart do konca
 
Ostatnia edycja:
B 10,6K

bunio

Użytkownik
Kamerun Burkina Faso
Kamerun ah [email protected] 0.5j
[email protected] 1j
Kamerun [email protected] 1.5j -6.25 j all

Mecz o 20 o awans. Po dwóch meczach w grupie obu ekip i wszystkich informacjach jestem w stanie stwierdzić, że ten typ jest wart ryzyka zawodowego oczywiście zostawiając sobie pole manewru budżetem na live w miarę meczowych wydarzeń.
 
Ostatnia edycja:
B 10,6K

bunio

Użytkownik
Congo - Libia ov [email protected] 4j

Impotencja strzelecka na tym turnieju była do przewidzenia i dała coś tam zarobić jak i utopić :), ale w tym spotkaniu mam nadzieję coś wpadnie. Congo nie ma czego bronić, Libia teraz już tak, jednak z tyłu głowy będzie siedziała myśl, że jak Niger wsadzi na po 1 to i oni się pożegnają z dalszą grą na turnieju.
 
Ostatnia edycja:
B 10,6K

bunio

Użytkownik
Togo - Rwanda ov 5.5 stan (2-3) live @2.2 1j -6.17

Szalony mecz od stanu 0-0 przy ov 1 chłopaki dają zarobić konsekwentnie. Czasu brak, żeby się podzielić, ale może jeszcze ktoś skorzysta za mniejszą stawkę, choć myślę, że jeszcze się postarają o jednego gola. W trakcie pisania padł gol więc zmieniam linię... było 2-2. Do tego dołożę na Rwandę lekko ah [email protected] 1j , lepiej się prezentuje od Togo w tym turnieju. W dodatku , jeśli nie utrzymuje się prowadzenia dwukrotnie to może traci się w imię siatkarskiej zasady nie wygrywasz 3-0 to przegrywasz 2-3, tutaj ją trochę nagniemy... :)
 
Ostatnia edycja:
B 10,6K

bunio

Użytkownik
Tanzania vs Guinea

[email protected] 6j

Dziś troszkę wcześniej bo kurs już na ten czas wygląda opłacalnie. Tanzania dziś myślę, że pakuje się do domu z moich notatek wynika. Mecz o 20.
 
Ostatnia edycja:
B 10,6K

bunio

Użytkownik
Namibia - Zambia ov [email protected] 1j -13.17j all

Dam jeszcze to w tym czasie value.

Niestety to co podaję tutaj na forum nie wchodzi zbyt często...postaram się skoro wybiórczo z braku czasu wrzucać specjalnie wyselekcjonowane typy tutaj w innych tematach.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom