>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata 2024 - CZECHY (Praga/Ostrawa)

P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Dla nas mecz z Niemcami nie ma żadnego znaczenia. Nawet jak wygramy za trzy i sytuacja w tabeli będzie wtedy Kazachstan 3 my 4, to i tak jakikolwiek inny wynik niż nasza wygrana za 3 z KAZ oznacza spadek 🙄 Mam nadzieję że ktoś w sztabie kadry umie liczyć I przede wszystkim będą unikali ostrej gry i zachowają maksimum sił na poniedziałek. Wszystkie typy na Stachowiaków sensowne.
 
B 72K

bukibuk

Użytkownik
Dla nas mecz z Niemcami nie ma żadnego znaczenia. Nawet jak wygramy za trzy i sytuacja w tabeli będzie wtedy Kazachstan 3 my 4, to i tak jakikolwiek inny wynik niż nasza wygrana za 3 z KAZ oznacza spadek 🙄 Mam nadzieję że ktoś w sztabie kadry umie liczyć I przede wszystkim będą unikali ostrej gry i zachowają maksimum sił na poniedziałek. Wszystkie typy na Stachowiaków sensowne.
Jak to, przecież dziś jakbyśmy wygrali za 3 czy nawet za 2 to z Kazachami możemy wygrać za 2, nie musimy wtedy wygrywać za 3
 
RedChikker 75,9K

RedChikker

Użytkownik
Niemcy - Polska
Niemcy over 3.5 @1.86
Murray świetna robota wczoraj, dzisiaj w bramce Zabolotny który wybronił ze Szwedami 33 strzały ale ze Słowacja w ciągu 20 sekund wyciągał krążek z bramki. Niemcy walczą o drugą lokatę myślę że kwestia czasu kiedy ruszą że strzelaniem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1325
mark1973 788,7K

mark1973

Znawca - Hokej
J
Dla nas mecz z Niemcami nie ma żadnego znaczenia. Nawet jak wygramy za trzy i sytuacja w tabeli będzie wtedy Kazachstan 3 my 4, to i tak jakikolwiek inny wynik niż nasza wygrana za 3 z KAZ oznacza spadek 🙄 Mam nadzieję że ktoś w sztabie kadry umie liczyć I przede wszystkim będą unikali ostrej gry i zachowają maksimum sił na poniedziałek. Wszystkie typy na Stachowiaków sensowne.
Jakbysmy wygrali z Niemcaami za 3 pkt ( poki co dobrze to wygląda) to z Kazachami gramy na remis i Francja leci( chyba ze komuś punkt urwą)
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Jakbysmy wygrali z Niemcaami za 3 pkt ( poki co dobrze to wygląda) to z Kazachami gramy na remis i Francja leci( chyba ze komuś punkt urwą)
Racja, w takim ultraoptymistycznym wariancie my 4 + 2 za wygraną w OT. KAZ 3 + 1.
Ale myśl przewodnia podtrzymana - tzn. my nawet zakładając cud i wygraną z Niemcami, nie możemy pozwolić, żeby tę hipotetyczną dogrywkę wygrał KAZ. Wtedy będzie remis w dużych punktach (po 5), jednak to wynik bezpośredniego starcia zadecyduje. Mógłby uratować nas wtedy tylko komplet porażek FRA do końca (mają aż 3 mecze), ale to wróżenie z fusów przy tych szokujących wynikach, jakie tutaj padają (patrzmy: AUT).

Na razie te fantasmagorie trzeba jednak raczej będzie odłożyć i zejść na ziemie. Niemcy to wezmą najpewniej, a my szykujmy się na KAZ. Może nawet w 3. tercji warto nieco zluzować, gdyby Niemcy wbili na 0:3. Siły będą kluczowe w poniedziałek. Kazachowie zagrają wtedy bez dnia odpoczynku.
 
RedChikker 75,9K

RedChikker

Użytkownik
Kanada - Finlandia
3:3 po 2 tercji 3:3 w karach 2 minutowych
Over 8.5 2 minutowych kar @2.26
Myślę że obie drużyny będą bronić swojej bramki. Co prawda Finowie zaczynają 3 tercje w przewadze ale myślę że nie zdołają strzelić.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Mecz dopiero jutro, ale według mnie kursy mogą pójść mocno w dół i warto pograć już teraz:

Kazachstan - Polska

Typy:
Polska lub remis @2,70 Superbet
Polska (ML) @3,70 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)

Nasza reprezentacja dała już trochę zarobić na tych mistrzostwach, oby w tym ostatnim meczu również tak było. Bukmacherzy wyraźnego faworyta widzą w Kazachstanie, ja to widzę inaczej. Oglądałem mecze Polski, widziałem też trochę jak gra Kazachstan i według mnie wcale nie jesteśmy gorsi. Uważam, że śmiało możemy tutaj powalczyć o zwycięstwo, a żeby się utrzymać w elicie, to musimy wygrać ten mecz i to w regulaminowym czasie gry(oczywiście zakładam, że Kazachstan dzisiaj nie sprawi jakiejś sensacji w meczu z USA, ale szanse na to są bliskie zeru). Czy nam się to uda? Trudno powiedzieć, ja jednak wybieram trochę mniej ryzykowne opcje, na które i tak są dobre kursy. Polaków należy pochwalić za ogromną wolę walki, za dochodzenie do dobrych sytuacji i za postawę naszych bramkarzy. Na tych mistrzostwach nasza gra podoba mi się bardziej od tego co prezentuje Kazachstan i wierzę w nasze zwycięstwo. Jakimś problemem przy moich typach może być to, że jeśli pod koniec meczu będzie remis, to musimy się zdecydować na zdjęcie bramkarza, ale kursy są na tyle dobre, że mimo to warto spróbować.
 
mark1973 788,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis tez ako za trzech meczów.

Austria z x + Słowacja RT + Szwajcaria handi plus 2,5 kurs ako 2,73 fortuna

Dla Austria dwa nastepne mecze beda o wejscie do ćwiatrki bo Finowie na tyle sobie skomplikowali sytuacje ze moze ich tam zabraknąć, Austriacy sie rzkrecaja, owszem nie wyszedł im mecz z Czechami, braklo skutecznosci ale okazje były. Z Norwegie spodziewam sie meczu na styku bo oni walcza o utrzymaie i jeden punkt im to zapewni, choc bardziej imponuja mi Austriacy na tym turnieju.
Słowacja to półka wyżej na ten moment od Łotyszy, którzy nie porywaja na tych mistrzistwach, Słowacy lpeszy timing, kolektyw i powinni to ogarnac w RT.
Swisse graja super turniej ( jak zawsze w grupie) i dzis moga pokusic sie o niepodzianke i ograc Kanade. Ich formacja z NHL jest mega groźna i zakreci każdą obroną, tym bardziej ze ta z Kanady najwyzszych lotów nie jest . Spodziewam sie zacietego meczu, kibicuje Helvetom ale tez sa podstawy do tego by kanade dzis pokonac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
B 72K

bukibuk

Użytkownik
Ja sprobuje na czysto Austriaków, bo ten kurs jest mega kuszacy @2.6, a 6 pkt w 2 meczach moze dać im wielkie rzeczy i ćwierćfinal. Jesli się nie uda to na pewno będą sobie płuc w brodę tego meczu z Dania, ktora okazuje się w tym rogu slaba.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1007
warzyn 144K

warzyn

Użytkownik
Trochę się wychylę, bo kursy będą lecieć...
Austria znowu pokazuje, że znaczy na tym turnieju więcej, niż się spodziewano. Merytorycznie uzasadnili to już wielcy tego forum przed pierwszym meczem tych mistrzostw. Na zamknięciu zamykają meczem z Wielką Brytanią i z tą dyspozycją są faworytem.
Dla słowa o Polakach, którzy jak spadną z grupy to zdecydowanie przez brak skuteczności i PP. Grali jak równi z Niemcami w pierwszej tercji, z USA też były momenty wyrównanej gry...Jutro być albo nie być i wydaje się, że kursy na Kazachów przesadzone, a może być dramaturgia do końca i nie widzę tutaj łatwego zwycięstwa Kazachów.
LVBet promocyjnie kursy bez podatku więc realnie tym bardziej ma to sens...

Austria-Wielka Brytania 1
Kazachstan Polska Polska(+2.5hc)
@2.21 LVBet bez podatku

Powodzenia.
 
mark1973 788,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja sie tez wyrwe z typem tym bardziej ze jutro bede w Ostrawie kibicował Naszym ale juz od kilku dni patrze na mecz Angoli z Norwegię. Hmm, Brytyjczycy bez szans nie są w tym spotkniu, dzien odpoczynku wiecej moze miec znaczenie pod koniec turnieju. Poza tym Norwegie nie lubi grac z krażkiem, oni wolą podgryzać faworytów. w GB maja swiadomość ze to mecz ostatniej szansy, jeszcze mimo meczu z Austria. Brytyjczycy mimo zerowego dorobku punktowego moga pokusic sie o niespodzianke. Typ ryzykowny ale kurs tez tego wart.

Wielka Brytania z x kurs 3,25 fortuna
 
Smerfik 1,1K

Smerfik

Użytkownik
O co chodzi ?
Słowacja która to niby jest o półkę wyżej przez 40 minut nie potrafi strzelić gola i przegrywa mecz ?
chyba czterokrotnie grali w przewadze i nic
 
RedChikker 75,9K

RedChikker

Użytkownik
Ciekawostka odnośnie Czeskiej drużyny. Po przegranej serii play-off Bostonu. Do drużyny z Czech dołącza Pstrnak oraz Zacha mają być gotowi na ostatni mecz w grupie o pierwsze miejsce z Kanadą
Post automatycznie złączony:

Ciekawostka odnośnie Czeskiej drużyny. Po przegranej serii play-off Bostonu. Do drużyny z Czech dołącza Pstrnak oraz Zacha mają być gotowi na ostatni mecz w grupie o pierwsze miejsce z Kanadą
 
Do góry Bottom