>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze o pozostałe pozycje

Status
Zamknięty.
C 0

czer

Użytkownik
tzn, ja uważam , ze Norwegowie już nie pokażą takiej gry , jak to miało miejsce wczoraj , już nie ciąży na nich żadna presja wyniku , więc i motywacja mniejsza. Jednak moim faworytem i tak jest Norwegia. co do reszty drużyn, nie wypowiadam sie :p
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
A ja bym za niewielką stawkę zaryzykował na Węgrów. Niemcy to Niemcy. Jak nie grają o medale to co im za różnica czy zajmą piąte czy szóste miejsce. Owszem, maja coś do udowodnienia, ale pewnie będą chcieli to udowodnić na przyszłej imprezie. Atmosfera jest napięta, oskarżają o porażki wszystkich wokół, tylko nie siebie. Taką sytuację będą chcieli wykorzystać Węgrzy, dla których walka o piąte miejsce jest już jakimś sukcesem. Gra przeciwko - bądź co bądź, ciągle aktualnym mistrzom świata wyzwoli w nich dodatkowe siły i mobilizację...
Stawka nie za dużo, ale myślę, że zaryzykować warto.
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
Niemcy to Niemcy. Jak nie grają o medale to co im za różnica czy zajmą piąte czy szóste miejsce.
Według mnie zupełnie nie masz racji. Niemcy sa tak waleczna i uparta reprezentacja, ze nie odpuszcza tego meczu. Kazde miejsce nizej dla nich to jeszcze wiekszy blamaz. Badz co badz nadal beda grac jako mistrzowie swiata i mysle ze meczu nie odpuszcza!

Atmosfera jest napięta, oskarżają o porażki wszystkich wokół, tylko nie siebie. Taką sytuację będą chcieli wykorzystać Węgrzy, dla których walka o piąte miejsce jest już jakimś sukcesem.
Nastroje w druzynie moze faktyczni nie sa zbyt kolorowe. Ciagle obrzucanie blotem sedziow. Jednak mysle, ze tylko dzieki dobrej grze Niemcy moga udowodnic, ze nie byli tu faktycznie chlopcami do bicia, ktorzy tylko plakali. Nic nie buduje tak - jak zwyciestwo.

Uwazam, ze niemcy maja wieksze umiejetnosci i dlatego wygraja ten mecz. Jedno jest pewne - zadna z druzyn nie odpusci, mimo ze to mecz &quot;tylko&quot; o 5. miejsce. Mój typ: NIEMCY!

Co do pozostalych meczow - bardziej widzi mi sie zwyciestwo Koreanczykow nad Macedonia, ale to bardzo trudny mecz i moze tam pasc kazdy wynik. Macedonia gra, jak gra Lazarov. A ten po meczu z Polakami stal sie wielka gwiazda, lansuje sie w mediach, udziela wywiadow jako wielki ekspert. Mysle, ze sodowka troche uderzyla mu do glowy. Jednym slowem zajmuje sie wszystkim oprocz grania. Efekty widzielismy w meczach II rundy.
Mecz Serbia - Szwecja - jak dla mnie -no bet. Ewentualnie jakis handicap +2.5/3.5 na Serbie! Obie druzyny graja w kratke. Szwecja kadrowo lepsza, Serbowie potrafia zagrac swietne mecze i ucierac nosa faworytom.
Jesli chodzi o mecz Słowacja - Norwegia - to wg. mnie najwieksza niewiadoma dzis. Niby Norwegowie to duzo lepsza druzyna, postawilbym na nich bez wahania ale... Boje sie, ze moga byc tak podlamani, tak zniszczeni psychicznie po meczu z Polakami, ze po prostu sie nie podniosa, a pilka reczna w tej chwili to dla nich ostatnia rzecz, o ktorej chca myslec. Moze jednak maja mocna psychike, ale ja - stawiajac sie na ich miescu - wymieklbym - po prostu - wymiekl! Jesli sie podniosa - to rozjada Słowaków, jesli nie, moze byc roznie. Jedyny typ na ten mecz jaki mi przychodzi do glowy to UNDER 55.5.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Podzielam zdanie &quot;Maradie&quot; Niemcy maja cos jeszcze do udowodnienia sobie oraz sedzia na tych mistrzostwach i jak dla mnie jest to najpewniejsze zdarzenie z calej oferty dzisejszej pilki recznej. Stawiam na Niemcow -1,5 bramki.
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
Korea Południowa - Macedonia ⛔
Węgry - Niemcy ✅
Słowacja - Norwegia ✅
Szwecja - Serbia ✅

Podgrubione to moi faworyci ;)
Jeśli chodzi o Niemców to wg mnie zależy im na zwycięstwie. Oni już tak mają - czy to w piłce nożnej, siatkówce, czy ręcznej. Muszą wygrać - bo po przegranych meczach zawsze płaczą ???? Do dziś w pamięci mam mecze siatkarek, jak Niemki prowadziły 2:0 a przegrały 2:3 ;]
Taki naród po prostu! ????
DLa meczu Korea - Macedonia nie mam uzasadnienia, ale bardzo chciałbym zwycięstwa Koreańczyków.
A typ na Norwegię i na Szwecję - to wiadomo - moja ogromna miłość do krajów skandynawskich. Bez względu na to z kim grają - wierzę w nich. Tak było bodajże w meczu z Hiszpanią, gdzie to Hiszpania wg bukmacherów była faworytem ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom