>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Maria Poker: Turniej Pokerowy 2000 PLN za pierwsze miejsce 21.03.2010

Status
Zamknięty.
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Maria Poker zaprasza na kolejny Turniej pokerowy z serii

Buy-in tylko €1 główna nagroda aż 2 000 PLN!


Turniej został zorganizowany z okazji Dnia Matki w UK dlatego w roomie Maria Poker znajduje się pod nazwą Mother&#39;s Day Uk. Turniej jest otwarty dla wszystkich i każdy może skorzystać z tej promocji szczególnie Polacy, bo to dzięki Wam popularność turniejów na Maria rośnie!

Nagrody:
1 miejsce - 2000 PLN
2 miejsce – 200zł
3 miejsce – 160zł
4 miejsce – 120 zł
5 miejsce – 80 zł
od 6 do 16 miejsca – 40 zł

Jak wziąć udział w turnieju:
Po prostu zaloguj się do oprogramowania Maria Poker. Kliknij w &#39;Scheduled Tournaments&#39; w lobby, wybierz &#39;Special&#39; i wybierz z listy &#39;Mother’s Day UK!&#39;Kliknij w &#39;Join&#39; i gotowe jesteś zarejestrowana/ny!

Szczegóły turnieju:
Nazwa turnieju: Mother’s Day UK!
Data: 14/03/2010 (niedziela)
Czas: 20:00 CET
Buy-in: 1€ + 0.10
Rebuys


Zapraszamy Panie i Panów! Rejestracja już trwa!

Maria Poker
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
&lt;a href=&quot;http://adserving.unibet.com/redirect.aspx?pid=27646&amp;bid=10796&quot;&gt;&lt;img src=&quot;http://adserving.unibet.com/renderImage.aspx?pid=27646&amp;bid=10796&quot; border=0&gt;&lt;/img &gt;&lt;/a&gt;
Niedzielne turnieje na Maria Poker cieszą sie dużym zainteresowaniem nie tylko dlatego, że przy buy-in za jedyne €1 zwycięzca zgarnia aż 2000zł ale powodem jest również fakt, że emocje podczas rozgrywek często sięgają zenitu! Ostatni turniej z tego cyklu, 14 marca wygrała dziewczyna co oburzyło kilku doświadczonych pokerzystów.
Większość Panów sugeruje się stereotypem, że gracz w spódnicy nie jest zagrożeniem, natomiast Panie wierzą w swoją intuicję i coraz odważniej atakują przy stołach pokerowych . Więc kto jest lepszy?
Maria Poker rzuca rękawicę i zaprasza na Turniej pod hasłem Panie kontra Panowie!
Nagrody:
1 miejsce - 2000zł
2 miejsce – 200zł
3 miejsce – 160zł
4 miesjce – 120 zł
5 miejsce – 80 zł
od 6 do 16 miejsca – 40 zł

Szczegóły turnieju:
Nazwa turnieju: Ladies Vs Gents!
Data: 21/03/2010 (niedziela)
Czas: 20:00
Buy-in: 1€ + 0.10
Jak wziąć udział w turnieju?
Po prostu zaloguj się do oprogramowania Maria Poker. Kliknij w &#39;Scheduled Tournaments&#39; w lobby, wybierz &#39;Special&#39; i wybierz z listy &#39;Ladies Vs Gents!&#39; . Kliknij w &#39;Join&#39; i gotowe jesteś zarejestrowana/ny!
Powodzenia!
Trzymamy kciuki za Panie! ( Panowie poradzą sobie bez tego, prawda?)
Maria Poker
 
mik 53

mik

Użytkownik
nie orientujecie się może ile idzie przelew na mariapoker, wykonany za pomocą przelewy24? wydawało mi się, że powinno to iść natychmiast, pieniądze nie doszły, a kobitka na live chatcie usilnie próbuje mi wmówić, że jest to zwykły przelew bankkowy i bedzie szedł 5 dni.... Na expekcie też, tobecie, bet365 nie miałem nigdy takich problemów odrazu kasa na koncie, i nie ma znaczenia czy ich bank jest w szwecji, bułgarii czy na seszelach...
 
7 3

7rudy7

Użytkownik
mam ten sam problem i chyba przelew dzisiaj nie dojdzie
ale na stronie napisane jest
&quot;Jak długo to trwa?
Przelew jest księgowany na koncie gracza tego samego dnia. Okres oczekiwania na realizację depozytu waha się od kilkunastu minut do kilku godzin.&quot;
 
7 3

7rudy7

Użytkownik
ja rozmawiam na lc i narazie nic ciekawego sie nie dowiedzialem jak sie dowiem to napisze
&quot;jezeli po 2 godzinach nie dojda pieniadze na konto trzeba uderzyc do lc&quot; i rozmawiac z nimi pewnie dowod wplaty bedzie trzeba dac i bedzie ok a raczej tak mi sie wydaje.
 
mik 53

mik

Użytkownik
mi pieniądze doszły i zagrałem, wygrałem 10 ojro, wiesz może czy depozyt jaki zrobiłem
czyt. 5 zł przez przelewy 24 wystarczy aby wypłacić w przyszłości pieniądze?
orientuje się w ogóle ktoś jak to jest na Maria Poker?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom