>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Losowanie III rundy el. LM

sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Po wczorajszym meczu widziałem inny obraz gry Lecha niż w tamtym sezonie ich gra jest z polotem bardzo szeroka ławka utaletowani gracze młodość + doświadczenie bardzo dobry team w tym sezonie jeżeli Legia ich nie pokona to kto ??!! moim zdaniem Legia i Lech stoczą bój o majstra co do losowania Lech może i wejdzie do fazy grupowej legia też nie jest na straconej pozycji !! do boju Lech and Legia !!
 
M 0

madrico

Użytkownik
Lech powinien przejść z Grasshopres ale Legie czeka trudny dwumecz z FK Moskwa. Klub z Moskwy co ciekawe ma naszego reprezentanta Polski - Mariusza Jopa, co ciekawe w FK gra były piłkarz Barcelony - Argentyńczyk Maxi Lopez.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Legia z taką grą jak dotychczas nie ma po co jechać do Moskwy..
Lech - moja opinia będzie nieobiektywna, ale wydaje mi się, że spokojnie awansują..
A oprócz tego w UEFA widać kilka baardzo ciekawych par, będą wysokie kursy.. Czekam $$ :]
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Legia odpada... nad tym nie ma co się zastanawiać (niestety - bo przecież kibicujemy wszystkim polskim klubom w pucharach) :/
Lech... nie lekceważyłbym Grasshopers Zurych ;) to są dwie bardzo wyrównane drużyny i wszystko się może zdarzyć, ale jeżeli Lech dobrze zagra przy Bułgarskiej to w Szwajcarii nie powinien stracić awansu ;)
a Wisła... czekamy na piękne mecze Białej Gwiazdy w UEFA ;)
Barcelona jest nie do przejścia, tym bardziej, że pierwszy mecz czeka nas na Camp Nou (oczywiście zakładam ogranie Beitaru) :]
Valdez - Dani Alves, Puyol, Piquet, Abidal - Toure, Xavi, Iniesta - Bojan, Hleb, Henry - Wisła nie może się przeciwstawić takiej sile. Nie zagra wprawdzie Lionel Messi, który udaje się do Pekinu na IO, ale do składu może jeszcze wskoczyć znakomity Silva ????
no cóż... jak pech to pech
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
przed fazą grupową jest jeszcze I runda P. UEFA, więc jeśli polskie kluby chcą tam zagrać powinny wygrać najbliższe mecze oraz przejść rywali w następnej. przynajmniej tak mi się zdaje ;)
 
Do góry Bottom