>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Listopad w nPower Championship

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Kolejny miesiąc rozgrywek. Wszystko idzie pełna parą , żargonem kolarskim utworzyła nam się ucieczka , grupa pościgowa i peleton ;) Czy jakoś tak. Na czubie tabeli Southampton , 3 pkt za nimi West Ham United. Te ekipy na dzień dzisiejszy meldują się w Premier League. Grupa pościgowa to 4 druzyny mieszczące się w tej samej liczbie pkt , tj 24. Crystal Palace , Middlesbrough , Derby County i Hull. Reszta do czołówki już ma trochę większe straty.

Dziś przed nami 15 kolejka. Na pierwszy rzut oka łatwe zadanie czeka Vicelidera z Londynu , otóż Młoty u siebie podejmą ostatni zespół - Bristol City. Na czele za dużo nie powinno się zmienić , bo i Southampton ma dośc łatwego rywala z Peterborough. Nie mnie jednak , ciekawy dodatek dziś do meczów LM ;)

Kursy z Unibet



Zachęcam do dyskusji ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam najbliższa kolejka zapowiada się bardzo ciekawie.

W PAździerniku jest kilka analiz od kolegi.
Z kolegą wyżej zgodzę się co do West Hamu, Jednak do Doncaster zupełnie nie. Gospodarze pozyskali Dioufa co prawda jest to gorąca głowa ale bardzo utalentowana. Jak wiemy drużyna nie opiera się na jednym graczu. Moim zdaniem padnie remis. Z typem na Świętych również się zgodzę pewnie zmierzają do Premier League i są w tej chwili najlepszą drużyną Championship.

Burnley FC - Leicester City
Ciekawe spotkanie odbędzie się również na Turf Moor.Gdzie miejscowy Burnley podejmie Lisy. Obie ekipy dzieli zaledwie 1pkt. w dodatku Burnley ma jeden mecz mniej. Teraz podejmie ich na własnym terenie który jest ciężki do zdobycia w ostatnich pięciu spotkaniach u siebie Burnley odniosło trzy zwycięstwa, Remis oraz porażkę. Lisy wyjazdy natomiast mają fatalne trzy porażki i dwa remisy. W klubie dojdzie do zmiany szkoleniowca w spotkaniu nie wystąpi Dyer wątpliwy występ jest Vassella co jest ogromną stratą. W Burnley nie wystąpi Easton jednak te lukę &#39;&#39;załata&#39;&#39; Ben Mee z City. Obrońcy Lisów powinni mieć szczególną uwagę na Charlie Austina który jest niezwykle utalentowanym napastnikiem już &#39;&#39;sieci&#39;&#39; na niego zarzucił Sunderland. Ten zaledwie 22 letni napastnik wpisywał się już 8 razy na listę strzelców. Przypuszczam że dzisiaj również to zrobi. Stawiam zwycięstwo Burnely.

Win Burnley 2,75 @@
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Postaram się krótko i w miarę treściwie, gdyż niewiele czasu do rozpoczęcia całej 15 kolejki.



Święci u siebie w tym sezonie fenomenalny bilans 7-0-0. I to właśnie oni są najczęściej wymienianą drużyną do awansu do PL. I zresztą słusznie. Przed kilkoma dniami na Britannia Road Święci udzielili lekcji futbolu drużynie Boro, wygrywając 3:0. Dzisiaj na ich drodze staje najbardziej over-owa drużyna ligi. Peterborough oprócz, że strzela bramki, traci ich bardzo dużo i bardzo często. Lambert, Guilherme oraz Connolly są niezłej formie. Myślę, że dzisiaj poprowadzą zespół Świętych do kolejnego zwycięstwa. A żeby tradycji stało się za dość, próbuję grać również i over bramkowy:)
Typ: Saints over 1.5 gola [2:1] ✅
Kurs: 1.42
Typ: over 2.5 gola
[2:1] ✅
Kurs: 1.48



Gospodarze mam nadzieję, że w porę się ocknęli i zatrudnili nowego trenera oraz na 3 m-ce podpisali kontrakt z Senegalczykiem El Hadji Dioufem. Nic dziwnego skoro zespół znajduję się w strefie spadkowej i traci powoli kontakt z ekipami uciekającymi. A dodatkowo jest problem ze zdobywaniem goli. Miejmy nadzieje, że doświadczenie Dioufa się przyda i po tych 3 miesiącach piłkarz zostanie z klubem do końca sezonu. Goście, zespół Boro, to klub aspirujący do gry w PL, aczkolwiek strasznie ostatnio nierówno grający. I między innymi gospodarze w tym upatrują swoją szansę, tym bardziej, że kilka dni temu udało się zremisować 1:1 z Coventry. Myślę, że Doncaster powalczy dzisiaj z nierówno grającymi ostatnio Boro.
Typ: over 2.5 [1:3] ✅
Kurs: 2.07
Typ: Doncaster over 1.5 gola
Kurs: 3.25

 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Przeklejone z października:
Southampton - Peterborough

Sure bet. Gram konsekwentnie na Świętych, bo wszystko przemawia na ich korzyść. Ich boisko, pełny skład bez kontuzji, świetna atmosfera w drodze do Premiership, a goście na wyjazdach zdobyli do tej pory tylko 2 punkty. Nie ma co opisywać tylko stawiać:

Southampton to win @ 1.53 10/10 ✅
Southamption -1 @ 1.80 5/10 ⛔
over 2.5 @ 1.47 6/10 ✅
over 3.5 @ 2.20 3/10 ⛔
BTS @ 1.57 3/10 ✅
Southampton - gol przed 34 min @ 1.83 7/10 ✅

Doncaster - M&#39;boro

Gospodarze podpisali właśnie kontrakt z El Hadji Diouf, ale czy będzie on remedum na ich słabe wyniki? Niewątpliwie dobry gracz, ale &quot;gorąca głowa&quot;, więc... nieważne. W tym meczu zabraknie na pewno dwóch innych napastników, więc o gole może być ciężko. Goście natomiast po ostatnich 2 porażkach na wyjeździe dostali niezły opieprz (szczególnie po Nottingham) i muszą się zebrać w sobie i wygrać, aby myśleć o awansie, a raczej wszystko wskazuje na to, że im się uda. Niemal można zagrać dubla M&#39;boro ze Świętymi, a jak ktos sie boi to z podpórka.

M&#39;boro to win @ 2.10 8/10 ✅
M&#39;boro DNB @ 1.44 8/10 ✅
over 2.5 @ 2.20 4/10 ✅

Millwall - Coventry

Gospodarze chcą podtrzymać dobrą passę i dołożyć kolejną cegiełkę ku utrzymaniu się w Championship. Po efektownej wygranej z Ipswich skład na najbliższy mecz nie powinien ulec zmianie - zagrali dobrze i nikt nie doznał kontuzji. Coventry natomiast w sezonie radzi sobie poniżej oczekiwań i gra zwyczajnie słabo. Na wyjeździe zremisowali raptem trzy mecze, chociaż udało im się zdobyć punkt z M&#39;boro i Leeds. Między tymi drużynami bilans jest nieco korzystniejszy dla gospodarzy: 22/9/19, ale Coventry nie wygrało z Millwall na wyjeździe od 1955. I wygląda, że i tym razem nic z tego nie będzie.

Millwall to win @ 1/72 4/10 ✅

Na szybko:

West Ham - Bristol City West Ham / West Ham @ 1.90 3/10 - wydaje się najlepszym betem ⛔

Crystal Palace - Portsmouth Crystal -1 @ 3.20 4/10 - rok temu było 4:1, a widać jak sobie radzą obie drużyny w tym sezonie. ⛔
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Kolejka zapowiada się niezmiernie emocjonująco. Po rzucie oka na mecze właściwie tylko o jednym mogę powiedzieć, że to pewniak i od niego zacznę.
Middlesbrough v Watford
Wydaje się, że gospodarze najgorsze mają już za sobą. Po serii remisów i dwóch porażek na wyjeździe w końcu pewnie wygrali z Doncaster i Robson jest zdeterminowany żeby podtrzymać passę i powalczyć o bezpośredni awans do Premiership. W składzie może pojawić się młody pomocnik Richie Smallwood, który zastąpi kontuzjowanego Baileya. Goście wygrali wprawdzie dwa ostatnie mecze, ale na wyjazdach spisują się kiepsko i mogą co najwyżej podstaszyć M&#39;boro i strzelić bramkę. W składzie nie ma nowych absencji, ale obecna jedenastka nie wystarczy na gospodarzy. Typuje 2:1 lub 3:1. Dlatego:
M&#39;boro to win @ 1.66 8/10 ✅
over 2,5 @ 1.95 6/10 ⛔
Blackpool - Millwall
Miałem z początku ominąć ten mecz szerokim łukiem, ale garść informacji i bardziej wnikliwa analiza w końcu jednak mnie przemogła. Gospodarze wyjdą na ten mecz nabuzowani do granic możliwości po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie nad Leeds aż 5-0. Skład na ten mecz będzie taki sam. U siebie grają znakomicie i chociaż zanotowali wpadkę z Nottingham Forest to w ostatnich kilku meczach widać, że grają co raz lepiej, chociaż wyniki (do ostatniego meczu) za tym wcale nie przemawiały. Czy to znaczy, że forma wybuchła i w końcu powalczą pewniej o playoffy? Wydaje się, że tak. Millwall tymczasem nie przegrał od 5 meczów i naprawdę grają nieźle. W tym meczu zagra dokładnie taki sam skład jak w poprzednich trzech wygranych. Co tu można typować? Z pewnością postaram się obejrzeć ten mecz, bo zapowiada się jako najlepszy z tej ligi, a po analizie i możliwościach obu zespołów widać, że gra będzie otwarta i widowiskowa. Widziałbym tu 2:2 najpewniej.
Remis @ 3.40 3/10 ⛔
over 2.5 1.80 4/10 ⛔
Coventry - Southampton
Patrząc na tabelę, to właściwie powinno być pewne 10/10 na Świętych, ale ci wcale nie grają rewelacyjnie na wyjeździe i gospodarze z pewnością powalczą. Problemem może być brak pełnego składu Coventry, ale i tak myślę, że nie oddadzą łatwo meczu.
Southampton to win @ 1.80 5/10 ✅
BTS @ 1.80 4/10 ✅
Hull - West Ham
Mecz niemal na szczycie. Hull zagrają bez swojego podstawowego bramkarza, ale reszta składu pozostanie bez zmian. Ze składu Młotów natomiast wypadł obrońca Winston Reid. Kolejny mecz z cyklu: wszystko się może zdarzyć, ale ja zagram na gości - z podpórką.
West Ham DNB @ 1.72 4/10 ✅
over 2,5 @ 2.15 6/10 ⛔
I na szybko:
Cardiff - Crystal Palace 1 @ 1.90 3/10 under 2.5 @ 1.95 4/10 ✅ ✅
edited...
lepiej tu niż w niższych ligach ;)
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Późno i mało czasu, więc tylko jeden pewniak:
Southamption - Brighton 1 ✅
Lider zmierza po kolejną pewną wygraną. Bez nowych kontuzji i wciąż na fali. Do składu gości powraca kilku zawodników którzy ostatnio byli kontuzjowani, ale drużyna jest w dołku i raczej nagle cud się nie wydarzy. Można się pokusić o BTS także, ale wygrana gospodarzy jest pewniakiem i każdy inny wynik będzie zaskoczeniem. Go Święci! ;)
Sorry.. na nic innego nie mam czasu, tak samo jak i na niższe ligi, a samych suchych typów nie chce podawać. Może za tydzień.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
typ na Southampton popieram Święci obrali sobie jeden cel zwycięstwo i dążą do niego bardzo skutecznie. ???? . Dodatko polecam typ że Lambert strzeli gola po kursie @@ 2,25.
Coventry - West Ham
Równie ciekawie zapowiada się pojedynek Coventry z West Hamem, Gospodarze poważne tarapaty finansowe klub ledwo zipi i nie wiadomo czy nie ogłosi bankructwa co zresztą kilka portali już opublikowało.Dodatkowo piłkarze mają problemy z premiami dlatego zaczynają coraz słabiej grać i myślą o odejściu. Nie pomaga również przed ostatnie miejsce w tabeli. Jednym słowem tragedia. Młoty za to ostatnio złapały formę i gonią Southampton na dzień dzisiejszy tracą 5pkt. także walka zapowiada się ciekawie. Allardayce ma kłopoty bogactwa do zespołu wracają Joey O&#39;Brien , Demel i Matt Taylor. Kontuzjowani nadal pozostają Reid i O&#39;Neil. Natomiast do Coventry mają wrócić po kontuzjach lecz to raczej plotka dziennikarska James McPake, Richard Wood, Chris Hussey i Martin Cranie. Z Ciekawostek jeśli West Ham zdobędzie dziś bramkę strzelą 2000 bramkę ;). Także jestem oto spokojny. Dodatkowo śmiem przypuszczać że zespół Allardayce wygra przewagą dwóch bramek.
Win West Ham @@ 1,80 ✅ ✅
West Ham wygra 2 bramkami @@ 3,00 ⛔
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Popieram typ na West Ham, sam miałem go podać tak więc podam inny mecz który mnie zaciekawił:
Spotkanie: Barnsley-Donaster
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet at home

Analiza:
Kolejne spotkanie o &quot;6 punktów&quot; Barnsley jest 18 a ich rywal ostatni. Ekipa gości dobrze sobie radzi u siebie, 3-2-3, wygrywali między innymi z Coventry czy Hull u siebie. Przegrali u siebie z Southampton i Boro ale komu udaje się tym klubom wyrwać punkty ;)
Doncaster na wyjazdach słabo, 2-0-6, ostatnie zwycięstwo nad Ipswich było niespodzianką ale ta ekipa wpadła w lekki dołek... moim zdaniem pewna jedynka i mecz jak najbardziej do połączenia z WHU ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Polecam dziś grać Cardiff ponieważ zespół Coventry ma poważne kłopoty finansowe o czym wspominałem w weekend. Poza tym teraz doszło do tego że kilku piłkarzy wyraża głośno nie zadowolenie i chcą odejść już porozumiewają się ze swoimi managerami. Po za tym FA już interesuje się tym że kilku piłkarzy nie dostaje wynagrodzeń jak wiemy Angielska federacja regularnie to egzekwuje także Coventry może dziś nie wyjść w dobrej &#39;&#39;kondycji&#39;&#39;. Kurs bardzo obiecujący 2,00 także można próbować.
Pozdrawiam Doberman
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
No to lecimy:
Bristol City - Southampton
Po raz pierwszy w tym sezonie nie zagram na Świętych, chociaż sytuacja w tabeli wskazuje że powinienem. Bristol jest na samym dnie, a Southampton na górze i pewnie zmierza do Premiership. Gospodarze jednak są na fali o czym przekonał się choćby West Ham zaledwie remisując z nimi u siebie. Skład w porównaniu z poprzednim meczem nie ulegnie zmianie i choć zdaję sobie sprawę, że (poza West Hamem) grali ostatnio z zespołami z dołu tabeli to jednak widać, że ich gra jest bardziej poukładana i mogą się pokusić o niespodziankę. Najchętniej stawiałbym remis, ale myślę, że gospodarze dadzą z siebie &quot;coś więcej&quot; tym razem. Dlatego:
Bristol DNB @ 2.75 5/10 2-0 ✅
BTS @ 1.72 4/10 ⛔
Hull - Burnley
Gospodarze wrócili na właściwe tory pod wodzą nowego szkoleniowca, a do tego do składu powraca Andy Dawson. Zaznaczyć trzeba jednak, że przez piątą żółtą kartkę nie zagra napastnik Aaron McLean. Goście przegrali cztery ostatnie mecze z rzędu, chociaż trzeba uczciwie przyznać, że w ostatnim meczu z Birmingham mieli po prostu pecha przegrywając niemal w ostatniej minucie meczu. I niby wszystko wydaje się proste, ale Burnley wygrało z Hull ostatnie 4 mecze strzelając w nich 11 bramek. Dlatego zagram:
over 2.5 @ 2.07 5/10 ✅
BTS @ 1.90 4/10 ✅
Cardiff - Nottingham Forest
Widać po stawkach, że ostatnia forma gości po przejęciu przez nowego szkoleniowca robi wrażenie. I dobrze. Gospodarze są też w niezłej formie, więc zapowiada się dobre widowisko. Ponownie nie sugerowałbym się miejscami w tabeli z kilku powodów. Po pierwsze gospodarze najprawdopodobniej zagrają bez swojego kapitana - pomocnika Marka Hudsona, zaś do składu gości powraca czterech zawodników, a do tego w zeszłym sezonie Forest dwukrotnie pokonał Cardiff. Myślę, że najlepiej będzie:
BTS @ 1.72 5/10 ⛔ 1-0
over 2,5 @ 1.85 4/10 ⛔
Można do tego dorzucić wygrane Brighton ✅ i West Ham ✅.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam, W wekkend niestety nie zdążyłem podać swoich typów lecz to dobrze. Ponieważ bylbym na ⛔ Już jutro kolejna kolejka przeanalizowałem ją wstępnie w pociągu i wyszło mi że warto zagrać jutro Świętych po kursie 1,60 ✅ ✅. Będą chcieli się zrehabilitować za ostatnią porażkę tym bardziej na własnym terenie nie zwykli przegrywać.Dodatkowo można zaryzykować grę na Lisy po kursie 1,85 Blackpool ✅ ✅ na wyjazdach nie radzi sobie najlepiej.Sporym zainteresowaniem cieszy się mecz Ipswich które jutro jedzie do Burnley coś są zawirowania wokół tego spotkania że to goście są faworytem jednak trzeba przeczytać szersza relacje z obu obozów. Dary losu nie dały im zwycięstwa ⛔
Pozdrawiam, Postaram się jutro coś szerzej opisać.
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Oczywiście zgadzam się z kolegą wyżej co do Southampton. Święci zostali podrażnieni, choć jak pisałem wcześniej przegrali, bo mieli przegrać. Teraz muszą wygrać i nie ma 1.57 ✅ na bet365 biorę w ciemno, tym bardziej, że Hull jest w dołku. BTS ✅ można dorzucić bo przewiduję 3-1.
Inne:
Leicester - Blackpool
Obie drużyny grają w straszną kratkę. Za przykład podam ostatnie kilka kolejek. Lisy m.in. przegrały u siebie z Leeds, z którymi Blackpool na wyjeździe wygrało 5-0. Z Burnley Lisy na wyjeździe 3-1, zaś Blackpool z nimi na wyjeździe 1-3. To wszystko jest ostatnie 4-5 kolejek. Jak dla mnie w tym meczu wszystko się może zdarzyć, ale z uwagi na to, że obie drużyny potrzebują punktów i do składu gości wraca czołowy strzelec Kevin Phillips i mimo też, że przychyliłbym się ku wygranej gości to stawiam:
BTS @ 1.66 ⛔ 2-0
over 2,5 @ 1.72 ⛔
Reading - Peterborough
Ciekawe spotkanie w którym jeden błąd może zaważyć o wygranej. Miejsce w tabeli obu drużyn odzwierciedla ich podobną siłę. Także w spotkaniach między nimi widać niemal idealny remis, więc jak dla mnie będzie to najbardziej prawdopodobny scenariusz tego spotkania, a jedenastki obu drużyn nie powinny ulec zmianie od ostatnich meczy.
Remis @ 3.5 ⛔ 3-2.. ostatnie minuty
Watford - Bristol City
Gospodarze u siebie wygrali 3 ostatnie mecze i dalej są w grze o utrzymanie. W najbliższym mecz z rywalem o utrzymanie nie zagra Marvin Sordell (stan na chwilę obecną - radze sprawdzić przed samym meczem) - czołowy strzelec drużyny. Bristol jest na fali. Nie przegrali 5 ostatni meczy w których zdobyli 13 punktów, w tym pokonali lidera u siebie 2-0 i zremisowali z 2 drużyna na wyjeździe. Nie można przejść obok takich wyników obojętnie. Jeśli Marvin nie zagra to procenty rozłożyłbym 20/40/40 ;) Ale sam postawie:
Bristol DNB @ 2.25 zwrot 2-2
Do tego:

Derby - Brighton
- czas gospodarzy na przełamanie - Derby to win @ 2.60 ⛔0-1
Nottm Forest - Leeds - mała stawka na gospodarzy @ 2,25 ⛔ 0-4 plus BTS @ 1.61 ⛔
słabo dziś. Tylko pewniak wszedł, ale przed tą kolejką mówiłem, że ciężkie typy ????
 
windover 22,4K

windover

Użytkownik
Southampton FC vs. Hull City typ: Southampton FC @ 1.55 stawka 150PLN PW 232 typ: H (0-1) @ 2.40

Goście do tak dawna kontynuowali dobra serię w której nie przegrali kilkanaście spotkań z rzędu jednak ostatnie tygodnie to średnie wyniki ,ale też mierzyli się z trudnymi zespołami jak spadkowicz West Ham z którym przegrali nawet u siebie (0-2) a teraz mecz z liderem rozgrywek przypomnę że w weekend była pechowa porażka z Burnley FC kiedy to ze stanu (2-0) dla City rywal w końcowym kwadransie strzelił trzy bramki i skończyło się (2-3). Rywal po czterech zwycięstwach z rzędu przegrał z Bristolem na wyjeździe (0-2) ,ale że wyjazdy średnio wychodzą miejscowym to było wiadome już od początku sezonu a dziś doskonała okazja by odskoczyć &#39;&#39;Młotom&#39;&#39; na nawet pięć oczek ,bo United mają dziś przed sobą trudny wyjazd więc tam wszystko może się zdarzyć, N. Adkins dziś bez kontuzjowanego R. Chaplow (15/3) który doznał urazu na początku ostatniego meczu z Bristol ponadto na problemy narzekają M. Schneiderlin (18/1) plus napastnik D. Connolly (15/5) dobrą wiadomością jest powrót do składu oborńcy D. Harding (8/1). Goście z kolei już z napastnikiem A. Mclean (15/3) który wraca po zawieszeniu zaś dalej zawieszony jest P. McKenna (15/0) a niepewny jest występ T. Cairney (13/0). Myślę ,że miejscowi będą chcieli wygrać po ostatniej porażce i być może zaznaczą to mocnym akcentem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
A ja widze tu poczatek dolka Southampton i mysle ze dzisiaj podtrzymaja to w spotkaniu z Hull.Kazda passa musi sie kiedys skonczyc a na ambicji i sama walka nie ugra sie calego sezonu.Southampton podraznione?Hull takze, pechowa porazka w koncowce z Burnley tylko powinna zmotywowac gosci.Moj typ na dzisiaj to :
DNB Hull za 4.33 bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom