>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Limity w forBET

C 31

cashbysport

Użytkownik
Witam !
Prosiłbym o zamieszczanie w tym temacie swoich doświadczeń dotyczących limitowania w forBET . Szczególnie interesuje mnie sytuacja w przypadku obstawiania remisów piłki nożnej .
Pozdrawiam i miłego dnia : )
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Hehe dobry temat dziś chciałem postawić brak bramek w lidze tajlandzkiej najpierw coś koło 40zł później schodziłem gdzieś do około 10zł aż zakład wycofali... ???? Szkoda w ogóle tam grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
skalus 63

skalus

Użytkownik
Może @abcbet, co Ty na to?
:grin::grin::grin:
Ktoś kto trochę wygra jest od razu jest limitowany tak jest było i będzie co doświadczyłem w tej firmie
Kto gra rekreacyjnie po kilka kilkanaście złoty można zakładać konto...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 31

cashbysport

Użytkownik
:grin::grin::grin:
Ktoś kto trochę wygra jest od razu jest limitowany tak jest było i będzie co doświadczyłem w tej firmie
Kto gra rekreacyjnie po kilka kilkanaście złoty można zakładać konto...
Mógłbyś podać więcej szczegółów ? Jakie dyscypliny, jakie ligi ? ???? jakie stawki grałeś i po jakim czasie zlimitowali ?
Pozdrawiam!
 
V 1

vicken

Użytkownik
Największa stawka za jaką zagrałem 2k w ako na piłkę nożną.
Ogólnie limity są dość często w niszowych sportach,egzotycznych ligach,gdy jest wysoki kurs singla np.5+ a ty chcesz to zagrać za 1k .
Ja jako tako nie doświadczam limitów bo gram w ako (3 wydarzenia ,żeby pozbyć się podatku),ale też nie gram stawkami 10k+
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
Ja mialem sytuacje gdy chcialem postawic przyszłe wybory w Niemczech. Chciałem dać 200zl na SPD, kursik wynosił jakies 3,7 czy coś koło tego (to bylo wtedy jak Szulc sie zadeklarował, że bedzie się ubiegał o kanclerza i sondaże były rowne dla CDU i SPD). Przy kliknięciu postaw kupon wyskoczył komunikat ze mogę max postawić jakies 112 czy 120zł lub kupon idzie do akceptacji. Wybralem akceptacje, w koncu tylko troche przekraczalem ten limit. Ku mojemu zdziwieniu kupon nie został przyjęty a sam zakład został wycofany z oferty na jakies 15-20 minut a gdy powrócił, kurs wynosił juz 3,25, co więcej, po moim kolejnym obstawieniu (ze stawka 200 juz nie bylo problemu) kurs spadł z 3,25 na 2,75. Zawiodłem się na nich straszliwie. Zero profesjonalizmu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
skalus 63

skalus

Użytkownik
Mógłbyś podać więcej szczegółów ? Jakie dyscypliny, jakie ligi ? ???? jakie stawki grałeś i po jakim czasie zlimitowali ?
Pozdrawiam!
głównie tenis ATP WTA i piłka nożna LM - ugrasz na czysto ok 2tys tak było u mnie grając stawkami średnio 500-1000zł i masz limit...a później to pograsz po kilkadziesiąt zł na kupon ....
Lepiej grać np w Fortunie bo jeśli grasz więcej zdarzeń to masz lepszy kurs niż w Forbecie bez podatku - przykładów mnóstwo podam jeden poniżej:
kupon z&lt; podatkiem 12% Fortuna&gt; wyszło tyle ile jest na kuponie a grając te same mecze w forbecie z 6% miałem 150 zł mniej ???? ????
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE3NTgyNDc2MDQwMTr4qD6codY8dHJmHJE%3D&amp;amp;kind=MAIN
Przed Wimbledonem zagrałem taki kupon i z tych zdarzeń miałem lepszy kurs niż &quot;bez podatku&quot; w Forbecie....
Tak więc od dziś granie u nich z tak marnymi kursami i z podatkiem NIE MA SENSU ....
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
Dzięki wszystkim za opinie ????
Wiadomo, może coś o tych dwóch nowych bukmacherach co starają się o licencje ? Pozdrawiam ????
 
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Panowie, jeżeli zwijam się od nich i robię transfer z powrotem na konto to jak radzicie, w częściach czy od razu? No i czy potem jeszcze jakiś podatek się płaci?
Albo może da się uzyskac jakies oświadczenie dla urzędu skarbowego?
 
loj99 530

loj99

Użytkownik
Panowie, jeżeli zwijam się od nich i robię transfer z powrotem na konto to jak radzicie, w częściach czy od razu? No i czy potem jeszcze jakiś podatek się płaci?
Albo może da się uzyskac jakies oświadczenie dla urzędu skarbowego?
przecież płacisz już podatek więc żadnego więcej nie bd płacił i nic do urzędu się nie zanosi itp. możesz podzielić sobie kwotę na 2,3 transfery i tak wypłacają zazwyczaj na 2 dzień.
 
Do góry Bottom