>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Liga szwedzka w sezonie 2024

neutralny 460,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy o żużlowej lidze szwedzkiej w sezonie 2024.
 
M 74,6K

mazinho87

Użytkownik
Pojawiły się gdzies już oferty na ligę szwedzką? Szybki sts co do żużla wciąż jest bez oferty...A już jest południe, a mecze za 7 godzin.
 
Sándor Tihanyi 44,5K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Unibet
Dackarna - Piraterna - 1
Kurs 1.7

Kompletny brak czasu na analizę. Jeśli moderator zechce zostawić z tymi kilkoma zdaniami analizy będę wdzięczny.
Na krótko - mecz w Eleven
1 kolejka od razu szlagier. Na papierze może i Piraci wyglądają ciut lepiej, ale to jak niektórzy mają podejście do Elitserien pokazuję się każdego roku. Ja stawiam dziś z uwagi na mecz u siebie i Lahtiego z Jensenem, którzy takie ligi jak duńska czy szwedzka traktują poważnie dodatkowo Timo jest ostatnio w dobrej dyspozycji ponadto lepsza formacja pod numerami 6/7 która ma ogromne znaczenie.
Ciekawostka w STS na Dackarne jest 1.3
 
Otrzymane punkty reputacji: +656
A 357,1K

adams235

Znawca - Żużel
Dziś ruszamy ligę szwedzką ja na główne kupony wzielem
M.Nowak under 4.5 kurs 1.94 STS
R.Lambert over 10.5 kurs 1.6 STS ,teraz już linia 11.5 ale to już ryzykowna bardzo
Typy Dodatkowe:
F.Gusts under 4.5 kurs 1.88 Fortuna
No i kierunki za drobne under Buczkowskiego lub Przyjemskiego można wziasc pod uwagę...
 
M 74,6K

mazinho87

Użytkownik
Ja na ligę szwedzką szukałem dziś overów w kierunku zawodników z numerami 5/13. Oni mają dość specyficzną rozpiskę, w teorii najłatwiejszą, bo jadą aż 3 razy w parze z zawodnikiem z numerów 6-7 i do tego raz w biegu 4 na przeciwnika te z tego numeru. W praktyce powinno to dawać 4 pkt z urzedu. W poprzednich latach wlasnie te numery, mimo, że długo sie czeka aż wejdą w mecz to mi najczęściej robiły overy.

Drabik (Smederna) over 8.5 1.94 (fortuna)

Rozpiska biegów:
4) Czugunow, Drabik, Grahn, Halstroem Bangs
9) Drabik, Buczkowski, Halstroem-Bangs, Woźniak
11) Dudek,Tarasienko, Buczkowski, Drabik
13) Zengota, Czugunow, Drabik, Dudek

Drabik w dwóch ostatnich meczach ligowych wyglądał na szybkiego. W Szwecji zawsze ładnie śmigałi liczę, że mając ten łatwy numer 13 dzisiaj zakręci się koło dwucyfrówki.

Thorssell (Vastervik) over 9.5 2.05 (fortuna)

Rozpiska biegów:
4) Thorssell, Harris, Becker, Ludvig Lindgren
8) Nowak, Becker, Iversen, Thorssell
10) Anton Karlsson, Henderson, Thorssell, Miśkowiak
13) Miśkowiak, Thorssell, Harris, Fricke

Thorsell ostatnio czy to w Polsce czy w eliminacjach do SEC notował rezelacyjne wyniki. Dziś jedzie na torze słabego beniaminka i rozpiska biegów jest bardzo korzystna.

Piotr Pawlicki (Piraterna) over 9.5 2.01 (fortuna)

Rozpiska biegów:
4) Pi.Pawlicki,Lebiediew,Person,Walqvist
8) Bewley,Persson, Rasmus Jensen, Pi.Pawlicki
10) Ejnermark, Hjelmland, Pi.Pawlicki, Kurtz
13) Kurtz, Pi.Pawlicki, Lebiediew, Janowski

Pi. Pawlicki ma łatwe dwa biegi, gdzie zrobi 4-5 punktów (bieg 4 i 10). Liczę, że 5-6 punkty dorzuci w trzech kolejnych startach.

Kacper Woryna (Lejonen) over 9.5 2.01 (fortuna)

Rozpiska biegów:

4) Woryna,Lindbaeck,Henriksson,Palovaara
8) Jamróg ,Henriksson,Huckenbeck, Woryna
10) Van Dyck,Polis, Woryna,Berge
13)Berge,Woryna,Lindbaeck,Bertnzon

Dość łatwy ukłąd biegów trafia dziś Woryna i ma spore szanse na zapunktowanie dwucyfrowe.

Dzisiaj dobrałem trzech zawodników z numerem 5 i jednego spod 13stką (Drabika).

AKO 4 zdarzen: 16.07

Powodzenia!
 
A 357,1K

adams235

Znawca - Żużel
Kierunki A.Cyfer under 4.5 kurs 1.6 STS niestety już zmienione na 3.5,szkoda bo wydaje mi się że brakuje mu sprzętu
S.Szostak under 3.5 Kurs 1.7 STS niestety już zmienili 2.5kompletny debiut na tym poziomie
P.Przedpelski over 6.5 kurs 1.75 Fortuna
M.Thoernblew under 5.5 kurs 2.01 STS
Po kontuzji wraca,w zasadzie aż dwóch

Luźny typ Jamrog under 4.5 kurs 1.84 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +294
Do góry Bottom