>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Malezji

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kuala Lumpur - Harimau Moda -------&gt; 1 @@ 3,60 4/10 , 1x @@ 1,75 6/10 Bwin
Dziś dojdzie do ciekawej potyczki w lidze Malezyjskiej , pewnie nie jedna osoba przeciera oczy patrząc że takowa liga istnieje jednak może się sporo pomylić nie raz zdarzyło mi się wpaść na jakiś mecz tej ligi lub skrót , niezwykle obrotna bywa tam piłka i dziś właśnie przewiduje takie spotkanie , Gospodarze to ekipa która w sezonie potrafi wygrać z najlepszymi a przegrać z najgorszymi jest to zespół nieobliczalny który nie raz udowodnił że gra niesamowicie tym bardziej na własnym obiekcie , goście ostatnio grają coraz słabiej i tutaj upatruje szansę gospodarzy kiedyś muszą się odblokować a kiedy jak nie dziś ?.
Proszę traktować ten typ z przymrużeniem oka ponieważ to mój 2 typ a 1 na forum z tej ligi co prawda obserwuje ją już trochę czasu ale zawsze jest te &#39;&#39;ale&#39;&#39;
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Perak – Pahang (I liga Malezja)
Typ: X2
Kurs: 1.97
Bukmacher: BWIN
Czas: 14:45


Analiza:


Dzisiaj o godzinie 14.45 czasu polskiego dojdzie do bardzo ciekawego spotkania w ramach 15 kolejki I ligi Malezyjskiej Super Ligi w którym to zmierzą się będący aktualnie na 11 pozycji w tabeli zespół Perak z 10 Pahang. Patrząc na całokształt ligi Malezyjskiej zauważyć można, że większość zespołów ligowe punkty zdobywa na własnym stadionie a na wyjazdach nie jest już tak różowo. W tym spotkaniu faworytem są gospodarze którzy posiadają dobry bilans występów u siebie lecz w ostatnim czasie jakby stracili gdzieś formę którą błyszczeli jeszcze kilka tygodni temu. Goście natomiast dość słabo prezentują się na wyjazdach lecz ich ostatnia dyspozycja wydaje się być zdecydowanie lepsza od gospodarzy a co najważniejsze strzelają oni bramki co jest jak by kluczowym argumentem dla mnie. Reasumując zaryzykuję i postawie tutaj na przyjezdnych podpierając się remisem po dobrym kursie 1.97 jaki znaleźć możemy w BWIN.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom